שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לאן מכאן?
13-May-2016, 22:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2016 על ידי 22:24 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: לאן מכאן?
הוא השהה את התשובה שלו כי הוא היחידי שבדק את המספרים כמו שצריך וגילה את מה שאנחנו יודעים היום. לא 6-7 כמו שחשבנו, הרבה הרבה יותר.
ובניגוד לדני דין האחרון עליו דווקא אפשר למצוא מידע. ויש לו עוד פלוס ענק - יש לו שם!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ועידן, מי סיכם על זה?
פעם ראשונה שומע על זה

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-May-2016, 22:28
הודעה: #12
לאן מכאן?
הוא איש אמיתי Smile ראיתי אותו לא פעם בשפירא, הבנים של שנינו שיחקו באותה הקבוצה. אם ממנו תבוא הישועה זה כבר משהו אחר ....

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-May-2016, 22:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2016 על ידי 22:59 אופיר34.)
הודעה: #13
לאן מכאן?
הוא אמיתי ואפילו יושב טוב... חשוב מאד במצבנו...

בלבל של שירצקי ושות

13-May-2016, 23:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2016 על ידי 23:15 עידן444.)
הודעה: #14
לאן מכאן?
(13-May-2016 22:24)אופיר34 כתב:  הוא השהה את התשובה שלו כי הוא היחידי שבדק את המספרים כמו שצריך וגילה את מה שאנחנו יודעים היום. לא 6-7 כמו שחשבנו, הרבה הרבה יותר.
ובניגוד לדני דין האחרון עליו דווקא אפשר למצוא מידע. ויש לו עוד פלוס ענק - יש לו שם!

ועידן, מי סיכם על זה?
פעם ראשונה שומע על זה

אני די בטוח ששמעתי משהו.
לא אהבתי את הגישה של הבחור.
כשהוא החליט לרדת מהרכישה עוד דובר על זה שאולי יקח את הנוער ודרש לקבל אחוזים על כל שחקן שיעלה לבוגרים וקיבל בעיטה.
לא צריכים אחד כזה שבא לכדורגל במטרה לעשות כסף.

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-May-2016, 23:27
הודעה: #15
(13-May-2016 23:13)עידן444 כתב:  
(13-May-2016 22:24)אופיר34 כתב:  הוא השהה את התשובה שלו כי הוא היחידי שבדק את המספרים כמו שצריך וגילה את מה שאנחנו יודעים היום. לא 6-7 כמו שחשבנו, הרבה הרבה יותר.

ועידן, מי סיכם על זה?
פעם ראשונה שומע על זה

אני די בטוח ששמעתי משהו.
כשהוא החליט לרדת מהרכישה עוד דובר על זה שאולי יקח את הנוער ודרש לקבל אחוזים על כל שחקן שיעלה לבוגרים וקיבל בעיטה.

מכל הפרסומים שהיו לגביו לא ראיתי שום דבר חיובי.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
14-May-2016, 0:02
הודעה: #16
מכבי נתניה צריכה לעבור לידי העיריה כל עוד היא בליגה הלאומית, למנות את אייל ( במידה וירצה)או דמות רצינית אחרת שינהלו את הקבוצה באחריות, וכשהקבוצה תצליח להעפיל לליגת העל אז לחפש רוכש.
במשמרת של פיירברג כל הספורט בעיר התרסק, כדורגל, כדורסל , כדוריד, אשמה יותר או פחות , זאת עובדה!
ובמקום להוציא מיליונים על הכדורגל חופים הגיע הזמן להשקיע בקבוצת הדגל של העיר שמחזיקה מאות בני נוער, שיהיה להם לאיפה לשאוף.
14-May-2016, 0:13
הודעה: #17
לאן מכאן?
זה לא עובד ככה .. ספורט מקצועני על חשבון הארנונה ..? אם כל הספורט התרסק בנתניה סימן שאין ענין לספורט בעיר הזו. כל הספורט גם התרסק ברג .
מה נשאר מהכח הפועל רג רמת עמידר בכדורגל מכבי רג הפועל רג בכדורסל מכבי ארזים בכדוריד ? כשהייתי ילד רוב הקבוצות האלה היו בליגות העליונות בענפים שלהם. מה נשאר ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-May-2016, 1:26
הודעה: #18
(13-May-2016 23:13)עידן444 כתב:  

ועידן, מי סיכם על זה?
פעם ראשונה שומע על זה

אני די בטוח ששמעתי משהו.

רק לא זה....
בוא לא נתחיל עם "השמעתי משהו" הזה כי לפי מה שאני שמעתי בחודש האחרון ביום ראשון בני שטיינמנץ ושמעון מנחם היו אמורים לכנס מסיבת עיתונאים עם מריים...
וואלה באמת לא יודע על מה אתה מדבר, אבל אני יודע שמדובר באיש רציני שעשה משהו בחייו. לא רואה נכון להיום אופציות יותר טובות.
14-May-2016, 8:29
הודעה: #19
(14-May-2016 0:13)טל.מ כתב:  זה לא עובד ככה .. ספורט מקצועני על חשבון הארנונה ..? אם כל הספורט התרסק בנתניה סימן שאין ענין לספורט בעיר הזו. כל הספורט גם התרסק ברג .
מה נשאר מהכח הפועל רג רמת עמידר בכדורגל מכבי רג הפועל רג בכדורסל מכבי ארזים בכדוריד ? כשהייתי ילד רוב הקבוצות האלה היו בליגות העליונות בענפים שלהם. מה נשאר ?

יש מצבים שהעיריה צריכה להתערב , וכרגע זה המצב .
ואין לזה קשר לארנונה, אני תושב העיר שמשלם הרבה ארנונה, ופעם שאלו אותי אם אני מעוניין בכדורגל חופים, או להשקיע בפרחים עונתיים, או לאפשר לאיקאה וסלקום לא לשלם ארנונה ששווים הרבה מיליונים, אף אחד לא שואל העיריה צריכה לעשות מה שהיא חושבת לנכון ולמי שזה לא מתאים ישמיע את קולו ביום הבחירות.
עבורי ספורט מכל הסוגים שמעסיק אלפי בני נוער קודם להרבה דברים אחרים.
14-May-2016, 10:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-May-2016 על ידי 11:16 עידן444.)
הודעה: #20
לאן מכאן?
(14-May-2016 0:13)טל.מ כתב:  זה לא עובד ככה .. ספורט מקצועני על חשבון הארנונה ..? אם כל הספורט התרסק בנתניה סימן שאין ענין לספורט בעיר הזו. כל הספורט גם התרסק ברג .

בר״ג לפחות אף אחד לא עושה אפילו בכאילו שזה מעניין אותו. בערים גדולות באירופה ר״ג היא לגמרי כמו עוד שכונה בת״א ורוב התושבים שם אוהדים של מכבי והפועל ת״א.
בר״ג לא בנו אצטדיון כדורגל ומתקני אימונים בהשקעה של מאות מיליונים. להפך- הכיוון הוא לוותר על מתקני ספורט ולהקים דברים שמכניסים כסף לרווחת התושבים. זה קרה במכתש וזה גם יקרה באצטדיון ר״ג אלא אם מישהו יחליט להפוך אותו שוב לאצטדיון לאומי שגם סביר להניח שבין היתר ישמש גם את הקבוצות הגדולות של ת״א(בטח לא של ר״ג- כשהוא משרת היום את הפועל ר״ג הוא נראה כמו חורבה).
הספורט בר״ג גוסס די באופן מכוון ואולי אפילו הגיוני.
אם זה המצב בנתניה שיספרו לנו.
בלי קבוצה בליגה העליונה בכדורגל כאזרח העיר לראות את האצטדיון הזה תקוע שם ואני צריך לממן את האחזקה שלו בשביל קבוצות מערים אחרות- זה לא פחות ממרתיח אותי!

אגב, בנושא הקבוצה העירונית לדעתי אנשים צריכים קצת לצאת מהקבעון המחשבתי שלהם ולהבין שהעיריה היא בעלת האינטרס הגדול ביותר חוץ מהאוהדים להבריא את המועדון הזה ולה גם יש את המשאבים לעשות את זה.
קבוצה עירונית זה לא אומר להוציא יותר כסף. להפך! זה דורש משהו אחר אבל כנראה שלחברי מועצת העיר קל יותר לזרום עם הזרמה של מיליונים בלי לדעת לאן ושמישהו אחר ינהל.
להפוך את הקבוצה העירונית לדעתי אומר להשקיע פחות כספים(בטח פחות מ 10 מיליון לשנה שנזרקו כאן לפח השנה) אבל דורש להיכנס לעובי הקורה בניהול של המועדון הזה, להבין מה דפוק ולמה הוא מתנהל כבר שנים מעל הפופיק ולהתחיל לנהל אותו בהתאם להכנסות שלו ולא בהתאם לגחמות של אנשים. ואם את אף אחד בעיריה לא מעניין לעשות כאן עבודה יסודית שפשוט יגידו לנו שמתאים שיש כאן רק קבוצות נוער סטייל טוברוק ולא יספרו לנו שזה עניין של כסף
שבא על חשבון חינוך וניקיון.
שמעתי אתמול את עופר אורנשטיין שמספר סיפורים על שפיכת מיליונים על משהו שמעניין סך הכל 3,000-5000 איש.
אז שמר אורנשטיין יבוא ויספר לי איזה עוד פעילות תרבות בעיר הזו מסוגלת למשוך מעל 20,000 איש ומה מזוהה עם העיר הזו חוץ מפשע ומכבי נתניה.

מה סיפק לעיר הזו יותר גאווה ממכבי נתניה?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים