מכבי נתניה

גירסה מלאה: לאן מכאן?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אוקי אז תודות לאייל תשולם משכורת אחת שכנראה לא היתה בררה כדי שלא תהייה ירידת שתי ליגות אבל מה הלאה, מה עם שאר החודשים ומה עם שאר החובות לשחקנים וכל ההתחייבות הכספיות? מי ישלם בחודש הבא אליהו?
וגם אם יצליחו איך שהוא כמו קבצנים בשער להעביר איכשהו את העונה הזאת מה הלאה,?
איך פותחים עוד עונה האם אנחנו רוצים קבוצה עם תקציב מינימום בלאומית מי יאמן ומי ישחק ועד לאן נדרדר?
האם לא עדיף כבר לפרק ולהתחיל מחדש אולי אפילו בליגה א?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
לדעתי, וגם דיברו על זה ברדיו, להגיע ל 6-7 מיליון ש״ח תקציב זו לא בעיה. זה תקציב להעביר עונה. אם יבוא רוכש אפשר יהיה לדבר על עליה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
6-7 מיליון בליגה לאומית , אפשר בשקט לעלות ליגה, הכל תלוי בבניה.
רוב הקבוצות בליגה לאומית מגרדות בין 2-4 מיליון.
זה אולי לא בעייה לקבוצה בריאה שבאה נקיה ומסודרת לא למי שבא עם חובות כמו שיש לנתניה על הגב וגם אז מה הלאה אוקי שרדנו בלאומית ואולי הפתיעו ועלו ליגה למה כדי לרדת שוב אח"כ?

אייל הסביר כאן בפורום שנאמן תפקידו להגיע להסכמה עם הנושים על תשלומי החובות ולמעשה להגיע לאחר 30 או 60 ימים לאפס חובות. אם זה לא יקרה כנראה שימונה מפרק. מה שלא הצלחתי להבין מאיפה בדיוק יחזירו כסף .. מה שנקרא מבוא לכלכלה .. איפה הימים שדיברנו על זה שמזרחי לא הרכיב את קאיודה כי הוא לא יודע לעשות סגירה אלכסונית ..

4 ירידות ליגה ב20 שנה ואף אחת שאני זוכר לא הגענו לאיך שראינו השנה אז מה הלאה יש תקווה? לא שאני רואה.

אמור להגיע כסף מהעירייה וממס הכנסה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
בהנחה שכולם ירתמו ונצליח איכשהו לנגיע להסדר חוב עם כל הנושים לדעתי כרגע האופציה הכי רצינית לרכישת הקבוצה היא אותו אבי גרוס.
אני אישית פקפקתי באדם כיון שלא היה מוכן לקחת את הקבוצה עם החובות ובזמנו זה היה נראה לי קצת חשוד . היום שאני מבין שלא מדובר ב 6-7 מליון כמו שחשבנו אלא יותר לכיוון 15-16 יכול להיות שהאדם הזה בהחלט איש ראוי.
אני מקווה שהאופציה הזאת עדיין אקטואלית
(13-May-2016 21:26)אופיר34 כתב: [ -> ]בהנחה שכולם ירתמו ונצליח איכשהו לנגיע להסדר חוב עם כל הנושים לדעתי כרגע האופציה הכי רצינית לרכישת הקבוצה היא אותו אבי גרוס.
אני אישית פקפקתי באדם כיון שלא היה מוכן לקחת את הקבוצה עם החובות ובזמנו זה היה נראה לי קצת חשוד . היום שאני מבין שלא מדובר ב 6-7 מליון כמו שחשבנו אלא יותר לכיוון 15-16 יכול להיות שהאדם הזה בהחלט איש ראוי.
אני מקווה שהאופציה הזאת עדיין אקטואלית

מהניסיון שלנו עדיף לא לזרוק סתם שמות ולא לתלות תקווה באיש. גם אותו 'אבי גרוס' שאני לא יודע בכלל מי הוא השהה את התשובה שלו זמן רב בכדי להגיד שלא יקח את הקבוצה עם חובות. דבר שהיה ברור מראש.....
לא הגענו למסקנה שאבי גרוס הוא מהבראנז׳ה של איזיקוביץ׳?

עמודים: 1 2 3
Reference URL's