שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לו הייתי תושב נתניה
11-May-2016, 19:28
הודעה: #21
RE: לו הייתי תושב נתניה
(11-May-2016 19:17)משה.ד כתב:  יש היום חוקים חדשים בהעברת כסף מחול. עד $5k אכן לוקח כ 24 שעות ומעל זה עד 45 יום. אבל לא זאת הבעיה. לא יודע למה אבל ברגע שנכספה תמונתו לי היה ברור שמדובר ב נוכל. פרצוף של נוכל לגמרי

משה אין שום חוק(מקסימום תקנה וגם אין)כזה!
לו היה כזה חוק(תקנה) לא היה יצוא ויבוא במדינת ישראל(היינו חוזרים לשנות ה50 העליזות).
ניתן להעביר ולקבל מאירופה ב"און ליין" כל סכום כסף כל עוד אתה איש עסקים לגיטימי שמנהל פעילות לגיטימית(ומוכר היטב לבנק) ומקורות הכסף שלך לגיטימיים.
לארה"ב זה לוקח 24 שעות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-May-2016, 19:42
הודעה: #22
בכול אופן זה מה שנאמר לי בבנק מזרחי טפחות סניף אירפורט סיטי רק השבוע שהפקדת שיק
11-May-2016, 20:28
הודעה: #23
אי אפשר להגיד שכל התהליך הזה שהתרחש פה בשבועות האחרונים סביב אותו "אליהו הנביא" לא גרם אפילו לספקנים הגדולים ביותר להאמין שהפעם זה באמת נראה יותר רציני. הדיסקרטיות, השם שלא נחשף, האיפול התקשורתי, ההצהרות שיצאו ממקורבים לעיסקה, אורליצקי עם "האימפריה הכלכלית" ועוד כהנה וכהנה...
אפילו אתה אייל, גדול הספקנים, לקראת סוף התהליך התחלת לדבר אחרת (לחיוב) על העיסקה הזאת.
אי אפשר לבוא בטענות על ההתלהבות שפתאום התפרצה אצל חלק מהאוהדים. כל אחד לקח את זה למקום שלו.
לא חושב שיש אחד שחשב שככה זה יגמר. כולם מקטן ועד גדול שידרו אחרת ,ולכן הפעם באמת נוצר שבר עמוק שאני מקווה שנצליח לצאת ממנו.
אני אישית לא מהנשברים. לא פירוק, לא אוסידון, לא שגב ולא אליהו הנביא יגרמו לי להפסיק לאהוד את הקבוצה הזאת , ואני מקווה שכך ינהגו רב האוהדים כי בלעדנו באמת שאפשר לסגור את הבסטה.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
yaron73 (1212-0505-2016201620162016)
11-May-2016, 20:34
הודעה: #24
(11-May-2016 20:28)אופיר34 כתב:  אי אפשר להגיד שכל התהליך הזה שהתרחש פה בשבועות האחרונים סביב אותו "אליהו הנביא" לא גרם אפילו לספקנים הגדולים ביותר להאמין שהפעם זה באמת נראה יותר רציני. הדיסקרטיות, השם שלא נחשף, האיפול התקשורתי, ההצהרות שיצאו ממקורבים לעיסקה, אורליצקי עם "האימפריה הכלכלית" ועוד כהנה וכהנה...
אפילו אתה אייל, גדול הספקנים, לקראת סוף התהליך התחלת לדבר אחרת (לחיוב) על העיסקה הזאת.
אי אפשר לבוא בטענות על ההתלהבות שפתאום התפרצה אצל חלק מהאוהדים. כל אחד לקח את זה למקום שלו.
לא חושב שיש אחד שחשב שככה זה יגמר. כולם מקטן ועד גדול שידרו אחרת ,ולכן הפעם באמת נוצר שבר עמוק שאני מקווה שנצליח לצאת ממנו.
אני אישית לא מהנשברים. לא פירוק, לא אוסידון, לא שגב ולא אליהו הנביא יגרמו לי להפסיק לאהוד את הקבוצה הזאת , ואני מקווה שכך ינהגו רב האוהדים כי בלעדנו באמת שאפשר לסגור את הבסטה.

אופיר,אכן אחרי ההודעה של קובי ג'אן ומנכ"ל העיריה על השלמת העיסקה(כשלא ידענו אז שלא נעשה שום וכלום ולא נבחן "הרוכש")היה קשה להמשיך בספקנות מוחלטת,אך מי כמוך יודע שלמרות שביקשת בכל לשון של בקשה(והודעה) שאהיה אופטימי ונטול ספקות,זה לא קרה....
11-May-2016, 20:47
הודעה: #25
(11-May-2016 20:34)אייל ס כתב:  אופיר,אכן אחרי ההודעה של קובי ג'אן ומנכ"ל העיריה על השלמת העיסקה(כשלא ידענו אז שלא נעשה שום וכלום ולא נבחן "הרוכש")היה קשה להמשיך בספקנות מוחלטת,אך מי כמוך יודע שלמרות שביקשת בכל לשון של בקשה(והודעה) שאהיה אופטימי ונטול ספקות,זה לא קרה....

אכן כך. אתה ללא ספק אגוז קשה...Wink
אבל תודה שזה היה קרוב מאי פעם....
11-May-2016, 20:56
הודעה: #26
אפשר להתחיל בזה שיקלידו את השם שלו בגוגל....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-May-2016, 21:18
הודעה: #27
עזוב אופיר. זה שטויות. מי שבא במגע איתו בדין ודברים היה אמור לעלות על זה מהרגע הראשון. גם העורך דין וגם מר גאן לא יצאו נקיים מהבדיחה הזו. פשוט החיפזון והעיוורון של אנשי העיריה והעומדת בראשה להיפטר מתפוח האדמה הלוהט שניקרא מכבי נתניה הביא אותם לבושה הזו. הבושה היא שלהם וידבק לרזומה לדראון עולם
11-May-2016, 21:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-May-2016 על ידי 21:41 עידן444.)
הודעה: #28
לו הייתי תושב נתניה
אני חושב שכל החטא שלנו הוא שהאמנו לתקשורת. כולל אותו פשכצקי שהוכח כעיתונאי היחיד שעשה את עבודתו מסביב לקבוצה היה אופטימי ואני מהעוקבים ההדוקים של תוכנית הספורט האינטרנטית שבה הוא עולה על בסיס כמעט יומיומי והוא אחד שמעיד על עצמו כסקפטי שגם בעסקת יאמר היה בטוח שלא יצא מזה כלום.
סמכנו על כך שקורים דברים בשקט. אנשים שיבחו. שמחו שיש כאן אדם שלא מחפש לעשות סיבוב פרסום כשהאופציה השניה ברצון להישאר אנונימי ברורה(מישהו שיש לו מה להסתיר) אבל מי האמין שגוף כמו עיריה, עם בולדוזר כמו מרים פיירברג שנמצאת בראשו ולפי כל הסימנים מעורבת באופן אישי בכל הקשור לקבוצה- לא יבדוק פרטים מינימלים והרבה מעבר על אותו אדם- ואנחנו מדברים כאן על שבועות על גבי שבועות!
אני רוצה להזכיר שכולם כססו ציפורניים ולמעשה האות לחגיגות היתה הודעה רשמית של עירית נתניה שהסתיימה בדיקת הנאותות ומכבי נתניה יוצאת לדרך חדשה.
למחרת כבר שמעתי גם את קובי גאן(שהוא לא עו״ד למרות שמדביקים לו משום מה את הטייטל הזה) מדבר על כך שיש לנו מזל גדול שאדם כזה רוצה להיות הבעלים שלנו. אחר כך גם שמעתי את עו״ד אוחנה שמדבר בבטחון על תוכניות עתידיות ועל החלום שלו לראות את דודו אוואט כשותף פעיל.
בהחלט נשמעו כמו שני אנשים רציניים ואתה שואל את עצמך שוב ושוב ושוב- האם יכול להיות שעיריה וכל כך הרבה אנשים עושים מעצמם צחוק? לי זה היה נראה תסריט דימיוני לחלוטין ושוב המציאות עלתה על כל דימיון.
אפילו נושא האנונימיות שהיה חשוד לא כל כך הטריד אותי ברגע שכל כך הרבה אנשים כולל עורכי דין, רואי חשבון, ראש עיר ומנכ״ל עיריה מעורבים בסיפור.
אפילו אדם מאוד רציני ואחד האינטיליגנטים כאן כמו אריאל העלה רעיונות הגיוניים למה הרוכש ירצה להישאר אנונימי.
ואני שואל, אם גם על גורמים כאלה, שניכוו לא פעם ולא פעמיים אי אפשר לסמוך שיבדקו את הדברים באופן רציני- מה נשאר לנו?
בהנחה שהם כן אנשים רציניים, בכל זאת מנהלים עיר לא קלה עם מעל 200 אלף תושבים בהצלחה, זה די מראה מה היחס שלהם למועדון הכדורגל בעיר- רמז: לא שונה בהרבה משאר הענפים רק שבנושא הזה צריך, לפחות כלפי חוץ- לעשות קולות של ״איכפת לנו״.
ועוד ההתנערות בסוף... להקיא!

Sent from my iPhone using Tapatalk
11-May-2016, 23:02
הודעה: #29
לו הייתי תושב נתניה
אני אחזור על המשפט של משה פיליפצ׳וק .. אם הייתי תושב נתניה הייתי מודאג

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-May-2016, 11:23
הודעה: #30
(12-May-2016 10:09)זאב רווח כתב:  אז אתם לא תושבי נתניה תפסיקו לזיין ת'שכל
אייל אתה עם כל הידע החוקים בנקאות וניהול = אפס אחד גדול
יודע לתת עצות מרחוק ......
תירגע.
קח נשימה ארוכה.
ותתנצל.

אתה יודע לעשות משהו אחר חוץ מלתת עצות מרחוק?
וכאב זה עניין גיאוגרפי? מה קשור תושבי נתניה?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים