מכבי נתניה

גירסה מלאה: לו הייתי תושב נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
הייתי אזרח מודאג..
להיות תושב במדינת ישראל אף פעם לא יהיה קל בטח אם אתה אוהד מכבי נתניה ונולדת לסבול.
ולמה שרשמת לא חושב שתושבי נתניה שלא מתעניינים בכדורגל יסכימו איתך.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
אייל מתייחס לדאגה בשיטת קבלת ההחלטות

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אכן כך.
על פניו נראה שהעיר מנוהלת בהרבה יותר מקצועיות מהצורה שהעירייה מנהלת את הפרויקט הזה של מציאת רוכש לקבוצה.
פשוט רשלנות בלתי מוסברת, וחבל כי הכוונות טובות.
סיפור "אליהו אליהו מקצה לקצה זו רק דוגמית קטנטונת לנושאים שנחשפנו להם מבית מדרשה של עיריית נתניה.
פרוייקט האיצטדיון הוא דוגמא נוספת.
הקשר/הייחס לטוברוק והעומד בראשה,קשר שהביא החלטת מנכ"ל להענקת מגרש "שפירא" חינם אין כסף והעברת 16 מיליון ש"ח על פינוי המגרש שהיה בעברו רכוש עמותה שהלכה מהעולם..והענקת יקיר העיר..
ושיחת הטלפון עם קובי ברדה שהביאה עלינו את אוסידון+ הענקת מנדט אינסופי לפרק/להרוס/להשמיד את המועדון מקצועית וכלכלית.
ואלו רק דוגמאות קטנות מעולמנו..
איך אמר סבא שלי שהקים את בית הכנסת הגדול ברחוב פתח תקווה(ולא זכה להיות יקיר נתניה),פעם אחת מקרה,פעם שניה צרוף מקרים,פעם שלישית שיטה..
אם היית שומע לי אייל לא היינו נמצאים היום במצב הזה

ואלו שבאים בטענות לעירייה
הבן אדם פעל בחשיכה עם עורך דין שמייצג אותו אתה לא יכול לברר כלום עד שלא מגיעים לתאכלס שזה העברת כסף
אי אפשר לברר כי הוא דרש להיות מחוץ לזרקורים בטענה צודקת כביכול שינסו לסחוט ממנו כספים
אי אפשר לבקש בירור פרטים כי אתה לא יודע כלום כל עוד הוא מיוחד על ידי גורם אחר
אתה יכול לבקש הוכחת הון. זה לא כזה מסובך.

Sent from my iPhone using Tapatalk
יש 1001 דרכים לבחון רזומה כלכלי של "איש עסקים",אחרי ש"אליהו אליהו" יצא לאור ובטח אחרי ש"פתח את פיו",ברור לחלוטין שאיש לא בדק בדיקה מינימלית שאני עושה לכל מרואיין..
והיכן ה2.5 מיליון יורו דמי רצינות שהמתנו כמה שבועות להעברתם לארץ(פעולה שלוקחת עד 24 שעות)?

שאל אותי אופיר מספר פעמיים במהלך החודש האחרון האם אני עדיין סקפטי...ולצערי זה לא עבר לי גם אחרי הכרזותיהם של העו"ד המנכ"ל וקובי ג'אן...
וממנכ"ל וצוותו אני מצפה להרבה יותר מתחושות בטן של איש עסקים קטן.
תעודת יושר פשוטה היתה חוסכת לכולנו כאב לב או שמישהו רצה להגיע לסוף העונה ואז לפרק

(11-May-2016 16:26)mordii2 כתב: [ -> ]תעודת יושר פשוטה היתה חוסכת לכולנו כאב לב או שמישהו רצה להגיע לסוף העונה ואז לפרק

בטעות יסתפקו בתעודת יושר בפעם הבאה...
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's