שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עיריית נתניה בהודעה לתקשורת
10-May-2016, 23:04
הודעה: #11
RE: עיריית נתניה בהודעה לתקשורת
(10-May-2016 22:22)עידן444 כתב:  לא יודע מה איתכם.
אני ממתנגדי הפירוק הגדולים ביותר למרות שמכבי נתניה לא חייבת לי כסף.
פשוט חושב שזה אסון.
מבחינתי נפל דבר היום.
איבדתי את האמון במי שהיתה התקווה האחרונה בעיני הרבה אנשים(וגם בעיני- רק לראות כמה פעמים אנשים רשמו את המשפט ״אני סומך על מרים״ כדי להבין כמה היא היתה התקווה היחידה שלנו).
רוצה להאמין שהאיש הזה יעמוד במילתו. התחושה שלי היא שלא נראה אותו יותר.
כנראה שפירוק הוא הפיתרון היחיד ואני באופן סופי לא רואה אף אחד מלבד האוהדים, בשיתוף אנשי עסקים שמכבי נתניה חשובה להם(תוכנית שלפני סיפור ״הטייקון״ היתה על סף התנעה ולאחר הפירוק יש להוציא אותה מהמגרה) שירים את המועדון הזה.
כמה גבוה? את זה אני לא יודע.
אם זה יראה רציני אני הראשון שאהיה שם. אם נמשיך לדשדש וכל כמה ימים יגיע איזה תמהוני אחר- אני עם הכדורגל הישראלי סיימתי להרבה שנים.
גם לחמור יש גבולות ומה שחווינו העונה זה משהו שאי אפשר לכנות אותו ״תחביב״ אלא נטו משהו שרק פוגע, מדכא, מפריע בשגרת החיים(היום לא עבדתי דקה!!! היתה לי ישיבה של שעה ובזה הסתכם היום שלי!) ואתה אומר לעצמך- חביבי, זה לא ספורט! למה אני צריך את זה?
עצוב לי.
עצוב לי מאוד אפילו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מודה שאני מאלה שסומך עליה ולא רק בגלל מה שציינתי בהודעה למעלה. כתושב העיר אתה לא יכול שלא להרגיש איזה שינוי עברה העיר הזאת בשנים האחרונות. בכל החזיתות (חוץ מהאוכלוסיה שאותה קצת קשה להחליף...). האישה הזאת מזיזה הרים אם היא רוצה ולכן סמכתי עליה.
מבחינתי העירייה והיא היו היחידים שיכלו למצוא רוכש לקבוצה הזאת כי נכון להיום לא רואה שום אופציה אחרת שזה יקרה מכיוון אחר (אלא אם מישהו יבוא מיוזמתו).
מצד שני, אם גם הפעם הם התרשלו בבדיקה הכי בסיסית של האיש זה כבר בלתי נסלח.
ולגבי האוהדים - אני בעד כל יוזמה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-May-2016, 23:07
הודעה: #12
בלי אשליות. שום יוזמת אוהדים לא תעזור רק רוכש אמיד או פירוק.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
10-May-2016, 23:09
הודעה: #13
אגב, מניח ששמת לב...
הבחור הזה הגיע מיוזמתו ומי שהביא אותו הוא אותו אוהד הקבוצה, שיש אנשים שהוא מוכר להם(האמת שגם לי).
יש כאן קטע באמת לא ברור...

10-May-2016, 23:11
הודעה: #14
נו אז אם אתה מכיר את קובי ג׳אן ... תעשה אתה את בדיקת הנאותות ... מאיפה קובי מכיר אותו ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-May-2016, 23:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-May-2016 על ידי 23:22 עידן444.)
הודעה: #15
(10-May-2016 23:07)yaron73 כתב:  בלי אשליות. שום יוזמת אוהדים לא תעזור רק רוכש אמיד או פירוק.

ברור שפירוק- אבל מה אחריו? עוד הזויים? ותהיה בטוח שאחרי פירוק התור יהיה הרבה יותר ארוך...
לדעתי אם אין ברירה חייבים למצוא נוסחה אחרת. לא בכל העולם זה עובד בשיטה של בעלות פרטית. לדעתי המודל הזה רחוק מלהיות אידיאלי, למרות שבארץ רק הוא מביא להישגים.

(10-May-2016 23:11)טל.מ כתב:  נו אז אם אתה מכיר את קובי ג׳אן ... תעשה אתה את בדיקת הנאותות ... מאיפה קובי מכיר אותו ?

Sent from my iPad using Tapatalk

אני לא מכיר את קובי גאן. הוא מוכר לי בפנים אבל אין לי מושג מי זה. תאמין לי שאם הייתי מכיר אותו כבר לפני כמה ימים הייתי על הצוואר שלו.

ולחשוב שאתמול עוד אנשים התבאסו שרוני לוי ממשיך במכבי חיפה וניהלנו דיונים אם דין גל מספיק טוב...
מי צפה מה יוליד יום?

11-May-2016, 2:00
הודעה: #16
שיהיה ברור לכולם אחרי הפירוק זה איזיקוביץ. הוא שאמרתי כבר לפני מס חודשים. החלום הרטוב בדרך להתגשמות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים