מכבי נתניה

גירסה מלאה: עיריית נתניה בהודעה לתקשורת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
עיריית נתניה בהודעה לתקשורת בעקבות פרשת הרוכש הפוטנציאלי ומכבי נתניה: "עיריית נתניה מבקשת להבהיר, כי כידוע, לכל אורך הדרך, עושה העירייה כל מאמץ אפשרי לסייע למועדון מכבי נתניה על מנת למצות את האפשרויות הקיימות".

"באחרונה פנה אל העירייה מציע שהצהיר על כוונותיו לרכוש את הקבוצה. המציע בקש להימנע מפרסום בשלב זה, וזאת מטעמיו וציין כי במועד שידרש- יציג בפני ההתאחדות לכדורגל את פרטיו ואת כל המסמכים שיתבקש, לרבות הסכומים הנדרשים לצורך הרכישה".

"יש לציין שמועדון מכבי נתניה אינו בבעלות העירייה וכל הצעה מועברת לידי הגורמים המקצועיים, ההתאחדות לכדורגל והבעלים (שגב ומאור)- להם הסמכות הבלעדית לביצוע עסקת מכירה, תוך כדי ביצוע בדיקה ותחקור אודות העומדים מאחוריה ההצעה".

"הרוכש הפוטנציאלי הציע להוכיח את רצינותו בכך שיעביר תשלום המשכורות לעובדי מכבי, דבר שבשלב זה עדיין לא נעשה".

"היום, ג', התחייב המציע בפני הקבוצה ובפני כלי התקשורת להעביר את התקציב הנדרש- וכל נושא הטעון הבהרה או בירור יש להפנות אליו או לנציגיו.
חשוב להדגיש שבשלב זה לא נעשה מצד העירייה כל מהלך הקשור לרוכש הפוטנציאלי, והמועדון נמצא באותו מצב בו היה לפני כשלושה שבועות, מועד קבלת ההצעה לרכישה".
נו טוב עוד מעט יום הזיכרון אז אני לא ארשום מה שאני באמת חושב על חבורת הביזיונרים שם .
בקיצור הלך המועדון
לפי לשון ההודעה העירייה מתנערת מהמועדון והרוכש
(10-May-2016 20:29)michalv כתב: [ -> ]לפי לשון ההודעה העירייה מתנערת מהמועדון והרוכש

מתנערת מהעסקה כאחת שלא אחראית לה.
ביזיון.
א.את "הרזומה" של ניהול המשא ומתן יהיה קשה למחוק ולכן ההודעה הזו לא לכבוד כותביה וראשי העיר.
ב.מעניין איך יגיבו בפייסבוק כל אלו שפתחו פוסטים והיללו את רשת העיר...
אני עדיין חושב שהקבוצה מאד חשובה לה ולפחות בשני מקרים בשנתיים האחרונות היא הצילה אותה מפירוק ודאי ואני לא מדבר כבר על הגדלת ההקצבה והאקסטרה שהקבוצה קיבלה השנה.
מצד שני, אם העירייה ומרים בראשה לא למדו לקח ובפעם השלישית שידכו לקבוצה איש תמהוני חסר יכולות כלכליות ובמקביל גם נתנו לכולנו להרגיש שהמושיע בדרך ,זה לא פחות מרשלנות פושעת וזלזול באלפי אוהדים שלא ישנים כבר שבועות בגלל הקבוצה הזאת.
וההודעה הזאת ממש לא מוסיפה לכבוד לאף אחד. בטח לא של העירייה.
לא מבין אתכם מגיע אדם שרוצה לרוכש את הקבוצה ונדרש להעביר מליונים על טוב שלא עשה ועוד מלינים עליו
מצד שני אם עורך הדין שלו מתפטר זה מריח לא טוב
לא יודע מה איתכם.
אני ממתנגדי הפירוק הגדולים ביותר למרות שמכבי נתניה לא חייבת לי כסף.
פשוט חושב שזה אסון.
מבחינתי נפל דבר היום.
איבדתי את האמון במי שהיתה התקווה האחרונה בעיני הרבה אנשים(וגם בעיני- רק לראות כמה פעמים אנשים רשמו את המשפט ״אני סומך על מרים״ כדי להבין כמה היא היתה התקווה היחידה שלנו).
רוצה להאמין שהאיש הזה יעמוד במילתו. התחושה שלי היא שלא נראה אותו יותר.
כנראה שפירוק הוא הפיתרון היחיד ואני באופן סופי לא רואה אף אחד מלבד האוהדים, בשיתוף אנשי עסקים שמכבי נתניה חשובה להם(תוכנית שלפני סיפור ״הטייקון״ היתה על סף התנעה ולאחר הפירוק יש להוציא אותה מהמגרה) שירים את המועדון הזה.
כמה גבוה? את זה אני לא יודע.
אם זה יראה רציני אני הראשון שאהיה שם. אם נמשיך לדשדש וכל כמה ימים יגיע איזה תמהוני אחר- אני עם הכדורגל הישראלי סיימתי להרבה שנים.
גם לחמור יש גבולות ומה שחווינו העונה זה משהו שאי אפשר לכנות אותו ״תחביב״ אלא נטו משהו שרק פוגע, מדכא, מפריע בשגרת החיים(היום לא עבדתי דקה!!! היתה לי ישיבה של שעה ובזה הסתכם היום שלי!) ואתה אומר לעצמך- חביבי, זה לא ספורט! למה אני צריך את זה?
עצוב לי.
עצוב לי מאוד אפילו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מבין אותך עידן שותף להרגשת הנכאים
עידן ביטאת גם את הרגשתי.
היום היה השיא שלי בכניסות לפורום ולכל האתרים.
נתניה השנה מזכירה לי גוש חרא שכל הזבובים הירוקים כחולים נמשכים אליו.
כשנראה שאנחנו נמוך יותר לא יכולים לרדת אז באה פרשה הזויה חדשה שלא דימיינתי.
אגב מה השם משפחה המקורי של שגב?
ומצד שני אנחנו ביום הזכרון .יום זה מכניס אותנו לפרופורציות. כשמיטב בנינו היקרים נפלו להגנת המדינה אז כל האליהו. שגב. אוסידון ושאר הגמדים מתגמדים יותר.

Sent from my A0001 using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's