שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שומע את "מצוקת" השחקנים...
31-Mar-2016, 10:20
הודעה: #21
אתם מסתכלים על זה בראיה של אוהד. מירים היא קודם כל פוליטיקאית וההתנהלות עד עכשיו מוכיחה שהיא פוליטיקאית . ברגע שהעירייה התחילה בעשיית השרירים מול אוסידון בלי שום תוכנית ליום שלאחרי ועדיין אין שום תוכנית ועדיין קולה לא נשמע ועדיין כספים לא עוברים ועדיין המועדון מרחק צ׳ק או שניים חוזרים מחדלות פרעון , אני מבין שעשו הרבה רעש ולא מתכוונים לקחת אחריות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Mar-2016, 10:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Mar-2016 על ידי 10:31 עידן444.)
הודעה: #22
RE: שומע את "מצוקת" השחקנים...
(31-Mar-2016 10:20)טל.מ כתב:  אתם מסתכלים על זה בראיה של אוהד. מירים היא קודם כל פוליטיקאית וההתנהלות עד עכשיו מוכיחה שהיא פוליטיקאית . ברגע שהעירייה התחילה בעשיית השרירים מול אוסידון בלי שום תוכנית ליום שלאחרי ועדיין אין שום תוכנית ועדיין קולה לא נשמע ועדיין כספים לא עוברים ועדיין המועדון מרחק צ׳ק או שניים חוזרים מחדלות פרעון , אני מבין שעשו הרבה רעש ולא מתכוונים לקחת אחריות.

ממש לא דיברתי ממבט של אוהד טל.
לגמרי מנקודת המבט שלה.
לגבי זה שהכסף לא זורם- זו רק הוכחה שלא היה כאן שום דבר אישי נגד אוסידון.
שיש כאן בעיה אמיתית ואני מסכים עם אייל ששוב צדק- אסור לתת לאוסידון ללכת בלי לתת הסברים למה שקורה כאן היום. והאמת? יכול להיות שיש לו הסברים טובים אם אורליצקי מגבה אותו פעם אחר פעם וטוען לאיזון תקציבי בתנאי שכל הגורמים שהתחייבו יעבירו את הכסף. אגב, אורליצקי מדבר על התחייבויות בכתב. לא בע"פ.
בוא נגיד שאם אורליצקי צודק אין שום בעיה בנתניה מעבר לבור שהיה ידוע מראש ולא צריך להפתיע אף אחד של 5-6 מיליון הגרעון שלא אמורים להשפיע את התזרים בעונה הזו- והסיטואציה הנוכחית היא נטו בגלל שמישהו באופן לא מובן רוצה להכשיל את הקבוצה והמישהו הזה יושב בעיריה.
חייב להגיד שכל העסק כאן מאוד מוזר ואני מתחיל להרגיש שרב הנסתר על הגלוי. כאילו למישהו נוח שמועדון הזה בגסיסה תמידית. לא רוצים שהוא ימות אבל גם לא ממש רוצים שהוא יתאושש.
אולי אני טועה אבל ככה זה מתחיל להרגיש לי.
31-Mar-2016, 10:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Mar-2016 על ידי 10:31 טל.מ.)
הודעה: #23
לי זה מרגיש שאנשים קטנים עושים צל גדול כשהשמש שוקעת. חלק מהם היום יושבים בעירייה ונהנים מעשיית שרירים וחלק ישבו/יושבים במועדון ובין כל אלה מכבי נתניה בת ערובה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Mar-2016, 10:31
הודעה: #24
עידן וטל מועדון כדורגל לא דומה לשום עסק שאנחנו מכירים...זה משהו אחר לחלוטין יש פה קהילה, יש מחלקת נוער ויש רגש ויש אהבה ועוד 1001 דברים....
אגב מה שעצוב לי בכל העונה המסריחה הזו זה שעד עצם היום הזה לא בתק' אוסידון ולא בן חמו אף מנהל לא נכנס לחדר הלבשה הפך שולחן על המאמן והשחקנים הודיע על קיצוץ 20 אחוז לכולם ומי שלא רוצה שייקח את הנעלי בלט ויעוף עד סוף העונה....ראבק מה יש להפסיד ????
דבר שני הבנתי מטור דיעה שהעלה א. לנג בפייסבוק שמה שמפריד בין הודעה רשמית על מינוי דניאל בפועל למצב הנוכחי זה שכרו....בן חמו לא מוכן לשלם שכר בשלושת החודשים הקרובים.....
ואני בטוח שהוא צודק לא יקרה כלום אם רועי דניאל "יעבוד מסביב לשעון" שלושה חודשים ולא יקבל שכר שווה ערך ל-40 ש"ח ברוטו...
זו בדיוק הבעיה של מכבי נתניה לאורך השנים וזה הדבר הראשון שחייב להשתמות האינטרס....
עכשיו שתבינו אף אחד בהנהלה כולל צ'רלי ובובליל זו לא עבודתם היחידה....לכולם זו משכורת שניה גם בלדב וגם רועי דניאל כמו שאני רואה את הדברים חייב לתרום את 3 החודשים הקרובים...
הגיע הזמן שישנו את דפוסי ההתנהלות הארגונית...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אייל ס (3131-0303-2016201620162016)
31-Mar-2016, 10:36
הודעה: #25
(31-Mar-2016 10:31)דוד חטב כתב:  עידן וטל מועדון כדורגל לא דומה לשום עסק שאנחנו מכירים...זה משהו אחר לחלוטין יש פה קהילה, יש מחלקת נוער ויש רגש ויש אהבה ועוד 1001 דברים....
אגב מה שעצוב לי בכל העונה המסריחה הזו זה שעד עצם היום הזה לא בתק' אוסידון ולא בן חמו אף מנהל לא נכנס לחדר הלבשה הפך שולחן על המאמן והשחקנים הודיע על קיצוץ 20 אחוז לכולם ומי שלא רוצה שייקח את הנעלי בלט ויעוף עד סוף העונה....ראבק מה יש להפסיד ????
דבר שני הבנתי מטור דיעה שהעלה א. לנג בפייסבוק שמה שמפריד בין הודעה רשמית על מינוי דניאל בפועל למצב הנוכחי זה שכרו....בן חמו לא מוכן לשלם שכר בשלושת החודשים הקרובים.....
ואני בטוח שהוא צודק לא יקרה כלום אם רועי דניאל "יעבוד מסביב לשעון" שלושה חודשים ולא יקבל שכר שווה ערך ל-40 ש"ח ברוטו...
זו בדיוק הבעיה של מכבי נתניה לאורך השנים וזה הדבר הראשון שחייב להשתמות האינטרס....
עכשיו שתבינו אף אחד בהנהלה כולל צ'רלי ובובליל זו לא עבודתם היחידה....לכולם זו משכורת שניה גם בלדב וגם רועי דניאל כמו שאני רואה את הדברים חייב לתרום את 3 החודשים הקרובים...
הגיע הזמן שישנו את דפוסי ההתנהלות הארגונית...
הגבתי לזה בפייסבוק.
די בהרחבה בנושא השחקנים והקיצוצים.
31-Mar-2016, 11:18
הודעה: #26
מסכים עם כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!
מכיוון שהייתי שם בסביבה נוח לי לומר עכשיו את מה שאני אומר(ובלי למצמץ),אגב,אמרתי את זה בבוקר לאחד מחברי מועצת העיר.
כולנו אינטרסנטים למרות שכל אחד (ואני הדוגמא הקלאסית) חושב שהאינטרס שלו טהור,שאינטרס כמו שלו לגיטימי.
ולכן,צריך לעשות "חישוב מחדש" והבעלים יכול להיות אחד מהשלשה,או בעל ממון אחד ויחידי,או האוהדים ב100% או מועדון עירוני.
כל שילוב של בעלי ממון יחד(שהם בעלי אינטרסים) לא יצלח.

ובשלב זה של חיינו,מועדון עירוני עד לבוא המשיח(שיכול להיות בדמות האוהדים או בעל ממון).
ויש לי תוכנית סדורה לכך,זה חייב לעבור את אישור הייעוץ המשפטי של העיריה כי לא בטוח בכלל שמשרד הפנים אוהב סיטואציות שכאלו.
31-Mar-2016, 13:12
הודעה: #27
אם בעיר נתניה רבתי אין אף בעל ממון שמעוניין לממן קבוצת בוגרים מקצוענית על כל המשתמע מכך צריך לסגור את הבאסטה.
עירייה צריכה לממן רק פעילות של מחלקות ילדים ונוער וזהו!
זה בושה שבשנת 2016 עיר כמו נתניה עדיין מערבבת כסף מוניציפאלי עם כל הסחלה של כדורגל ישראלי.
זה קורה רק בערים נחשלות ופרמיטיביות וכנראה שנתניה עדיין עיר כזו.
אני לא יתפלא אם בסופו של דבר כל התסבוכת הזו תביא להפלה של הגב' פיירברג מכס ראשות העיר.
31-Mar-2016, 13:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Mar-2016 על ידי 13:38 עידן444.)
הודעה: #28
(31-Mar-2016 13:12)פיליפצוק כתב:  אם בעיר נתניה רבתי אין אף בעל ממון שמעוניין לממן קבוצת בוגרים מקצוענית על כל המשתמע מכך צריך לסגור את הבאסטה.
עירייה צריכה לממן רק פעילות של מחלקות ילדים ונוער וזהו!
זה בושה שבשנת 2016 עיר כמו נתניה עדיין מערבבת כסף מוניציפאלי עם כל הסחלה של כדורגל ישראלי.
זה קורה רק בערים נחשלות ופרמיטיביות וכנראה שנתניה עדיין עיר כזו.
אני לא יתפלא אם בסופו של דבר כל התסבוכת הזו תביא להפלה של הגב' פיירברג מכס ראשות העיר.

זה קורה ב- 99% מהערים.
ואם זה נראה יותר טוב ציבורית אז שילך למחלקת הנוער והקבוצה הבוגרת לא תראה שקל. אם אני לא טועה ככה זה ברעננה.
שורה תחתונה בדרך הזו עירית רעננה מעבירה כסף להפועל רעננה(לדעתי סכומים לא מבוטלים בכלל בעיר שכדורגל עוד יותר לא מעניין בה מאשר בנתניה).

אגב, בב"ש יש בעלים נפלאה ואמידה מאוד והקבוצה מקבלת הקצבה עירונית של 2 מיליון ש"ח בשנה וממה שאני מבין זה גם צפוי לגדול.

ונבנה שם גם אצטדיון כדורגל, וגם היכל כדורסל נהדר(בושה שבעיר כמו נתניה כל מה שיש זה אולמות של בתי ספר...).
בקיצור, יש מקומות שבהם מדברים על ספורט ויש מקומות שבהם עושים.

ושלא תטעה- קבוצת כדורגל כמו שיש בב"ש מרימה את כל העיר!
31-Mar-2016, 14:00
הודעה: #29
(31-Mar-2016 11:18)אייל ס כתב:  מסכים עם כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!
מכיוון שהייתי שם בסביבה נוח לי לומר עכשיו את מה שאני אומר(ובלי למצמץ),אגב,אמרתי את זה בבוקר לאחד מחברי מועצת העיר.
כולנו אינטרסנטים למרות שכל אחד (ואני הדוגמא הקלאסית) חושב שהאינטרס שלו טהור,שאינטרס כמו שלו לגיטימי.
ולכן,צריך לעשות "חישוב מחדש" והבעלים יכול להיות אחד מהשלשה,או בעל ממון אחד ויחידי,או האוהדים ב100% או מועדון עירוני.

ובשלב זה של חיינו,מועדון עירוני עד לבוא המשיח(שיכול להיות בדמות האוהדים או בעל ממון).
ויש לי תוכנית סדורה לכך,זה חייב לעבור את אישור הייעוץ המשפטי של העיריה כי לא בטוח בכלל שמשרד הפנים אוהב סיטואציות שכאלו.

חחחח אנחנו מסכימים9 יותר מידי בזמן האחרון...
אגב מסתפק בשליטה של 51 אחוז לאוהדים...
אחרת אין לזה שום אפקט...
31-Mar-2016, 15:01
הודעה: #30
(31-Mar-2016 14:00)דוד חטב כתב:  
(31-Mar-2016 11:18)אייל ס כתב:  מסכים עם כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!

חחחח אנחנו מסכימים9 יותר מידי בזמן האחרון...
אגב מסתפק בשליטה של 51 אחוז לאוהדים...
אחרת אין לזה שום אפקט...
למה שום אפקט?
אתה עוזר למועדון כלכלית ונציגות אוהדים מעורבת באופן מאוד משמעותי בניהול.
כשאתה אומר שאין לזה שום אפקט אתה ככה בהנף יד פוסל את המודל הגרמני שעובד נהדר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים