מכבי נתניה

גירסה מלאה: שומע את "מצוקת" השחקנים...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
ונשבע לכם,זה ממש לא "מזיז" לי,כאילו לא מרגיש שיש לי קשר "למצוקתם"(למעט החשש מפרוק),בניגוד לעונה שעברה שהרגשתי (ונרתמתי לעזור)אמפתיה.

ומכיוון(ולמרות הפרסומים מבית מדרשו של אוסידון ושו"ת)שלא הייתי מאלו שהציע סיוע כשאוסידון יעזוב(ולהערכתי גם אחרים לא הציעו הצעה כזו) ואתמול פנוי אלי מכיוון "לשכת ראש העיר"....
אני מביט ימינה אני מביט שמאלה וניראה לי כדבר הכי פחות סביר לסייע לאוסף "שחקנים" שביישו את המדים הצהובים שחורים לאורך כל העונה ולהיות חלק מתשלום הפיצויים לזה שגרם נזק בלתי הפיך ולחבריו לשדרת הניהול.
וככל שחושב על זה יותר,זה הדוגמא הקלאסית "לתספורת" וממש לא סולידית....ורק אז(אולי) יש על מה לדבר.
(30-Mar-2016 14:27)אייל ס כתב: [ -> ]ונשבע לכם,זה ממש לא "מזיז" לי,כאילו לא מרגיש שיש לי קשר "למצוקתם"(למעט החשש מפרוק),בניגוד לעונה שעברה שהרגשתי (ונרתמתי לעזור)אמפתיה.

ומכיוון(ולמרות הפרסומים מבית מדרשו של אוסידון ושו"ת)שלא הייתי מאלו שהציע סיוע כשאוסידון יעזוב(ולהערכתי גם אחרים לא הציעו הצעה כזו) ואתמול פנוי אלי מכיוון "לשכת ראש העיר"....
אני מביט ימינה אני מביט שמאלה וניראה לי כדבר הכי פחות סביר לסייע לאוסף "שחקנים" שביישו את המדים הצהובים שחורים לאורך כל העונה ולהיות חלק מתשלום הפיצויים לזה שגרם נזק בלתי הפיך ולחבריו לשדרת הניהול.
וככל שחושב על זה יותר,זה הדוגמא הקלאסית "לתספורת" וממש לא סולידית....ורק אז(אולי) יש על מה לדבר.

מצד אחד מסכים איתך ובאמת שלא עושה לי כלום שהם לא קיבלו משכורת, אם אפשר גם הייתי קונס אותם על הביזיון המקצועי שהם אחראים לו. אך מצד שני אסור לשכוח שהם שכירים שמגיע להם משכורת, גם אם לא ביצעו את עבודתם כראוי, אין מה לעשות, משכורות צריכים לשלם.
לגבי "תספורות", האם אתה מתכוון לקיצוצים מצד השחקנים? באם כן אז לדעתי זה תלוי בגובה החוזה שלהם. אם אני לא טועה העונה לא היו חוזים גבוהים ולא הוגנים, לכן צריך לבחון כל שחקן לגופו והאם באמת אפשר לבוא בדרישה ולקצץ.
מסכים שלאור היכולת שלהם והמצב הכלכלי של המועדון אפשר לבקש מהם לקצץ ולבוא לקראת המועדון.
לגבי עזרתך/תרומתך למועדון בכדי שלא ילך לפירוק- באמת שלא רוצה להיכנס לכיסך, אך אני יכול לומר שאם הייתי במקומך הייתי מנסה לעשות הכל בכדי שהמועדון לא ילך לפירוק, גם אם אצטרך למחול במעט על כבודי ולעזור בתשלום משכורות לעובדי המועדון (לאו דווקא שחקנים או פיצוי לאוסידון). מה שכן, הייתי נותן את תרומתי רק לאחר שהייתי מוודא שיש בעל בית רציני לעסק והכסף לא יישרף סתם.
מבין אותך מאוד אבל בכל זאת עצוב שיקח כנראה מספר לא מבוטל של שנים אם בכלל עד שנחזור לקדמת הבמה.
נשבע לך אלון,המחשבה שאנשים שמכבי נתניה חשובה להם(ולא מדבר על אוליגרכים),יכניסו יד לכיס כי עירית נתניה מינתה אדם לא מתאים ונתנה לו כח כמעט אינסופי ואיש לא בדק את התנהלותו(למרות הזהרות רבות שקיבלו מאז ספטמבר).
לא ניראה לי סביר שאנשים ישלמו מכיסם ומרצונם החופשי את הפיצויים של דורון ואת הפיצויים של רני ואת השכר של צ'ארלי ואת כל הנזקים החמורים שהשלשה עשו ב9 חודשים האחרונים(ולא הגענו לפן המקצועי).
יש רק קבוצה אחת של אנשים שכואב לי עליהם....מאמני מחלקת הנוער ושמחה וגבי.
אך לא ניתן לבצע הפרדה..
אייל מה דעתך על הסיפור שאביב אברהם וסייף פדאול הורדו לקבוצת הנוער בשל עברת משמעת שלא היית בכלל וזה סתם סיפור מצוץ מהאצבע של המאמן הזמני
מדהים לדעת כמה אנשים מחכים לקחת את הקבוצה רק לאחר פירוק!!!
אולי זה עסק לא רע ?
(30-Mar-2016 15:53)Shaul כתב: [ -> ]מדהים לדעת כמה אנשים מחכים לקחת את הקבוצה רק לאחר פירוק!!!
אולי זה עסק לא רע ?

אף אחד לא מחכה,גם לא אחרי פרוק...
עזוב את כל סיפורי אוסידון והכתבים שלו
רד מדף הפייסבוק של רביעית כלום ושום דבר.
(30-Mar-2016 15:31)אייל ס כתב: [ -> ]נשבע לך אלון,המחשבה שאנשים שמכבי נתניה חשובה להם(ולא מדבר על אוליגרכים),יכניסו יד לכיס כי עירית נתניה מינתה אדם לא מתאים ונתנה לו כח כמעט אינסופי ואיש לא בדק את התנהלותו(למרות הזהרות רבות שקיבלו מאז ספטמבר).
לא ניראה לי סביר שאנשים ישלמו מכיסם ומרצונם החופשי את הפיצויים של דורון ואת הפיצויים של רני ואת השכר של צ'ארלי ואת כל הנזקים החמורים שהשלשה עשו ב9 חודשים האחרונים(ולא הגענו לפן המקצועי).
אך לא ניתן לבצע הפרדה..

בסדר איל, העירייה עשתה טעות כשמינתה את דורון אוסידון. אך בל נשכח שהיא לא מינתה את דורון אוסידון כי הוא אח של מרים או חבר של בן חמו. היא מינתה אותו לאחר שקיבלה המלצות עליו מאדם שהיא סומכת עליו. לא אני, לא אתה, ולא אף אחד מראשי המחאה הניף דגל אדום כשדורון הוחתם, כנראה שההחתמה הייתה ראויה באותה נקודת זמן.
עם הזמן הבעיות החלו לצוץ וגם היעירייה שמה לב לכך (יכול להיות שבאיחור) ומנסה לתקן את הטעות, אבל מה, העירייה צריכה עזרה בכדי לתקן את הטעות. העירייה מוכנה להעביר את התקציבים שהתחיבה אך הם אינם מספיקים ולכן צריכה עזרה נוספת. אפשר להיות קשוחים (כמו שאני לפעמים עם הילדים שלי) ולומר לעיריה, ״זה מה שבישלת ואת זה תאכלי״, ואז בעצם גוזרים את דינו של מועדון מפואר וחשוב לכולנו. או ששותים קצת מים קרים, נרגעים ומתגיסים לעזור למועדון שכ״כ חשוב לנו.
איל, לדעתי זה לא הזמן ללכת ראש בראש ולהעניש את מי שטעה, אני בטוח שמרים לא טעתה בכוונה והיו לה כוונות טובות. אם אתה או מי ממכרך יכולים לעזור למועדון ולמנוע פירוק, אנא עשו כך.
פירוק זה לא הפיתרון, זה עונש לנו ופרס לשונאינו.
(30-Mar-2016 15:31)אייל ס כתב: [ -> ]נשבע לך אלון,המחשבה שאנשים שמכבי נתניה חשובה להם(ולא מדבר על אוליגרכים),יכניסו יד לכיס כי עירית נתניה מינתה אדם לא מתאים ונתנה לו כח כמעט אינסופי ואיש לא בדק את התנהלותו(למרות הזהרות רבות שקיבלו מאז ספטמבר).
אך לא ניתן לבצע הפרדה..

מסכים עם כל מילה !!!
בול ממש...אחד לאחד...
(30-Mar-2016 16:06)אלון כתב: [ -> ]
אך לא ניתן לבצע הפרדה..

בסדר איל, העירייה עשתה טעות כשמינתה את דורון אוסידון. אך בל נשכח שהיא לא מינתה את דורון אוסידון כי הוא אח של מרים או חבר של בן חמו. היא מינתה אותו לאחר שקיבלה המלצות עליו מאדם שהיא סומכת עליו. לא אני, לא אתה, ולא אף אחד מראשי המחאה הניף דגל אדום כשדורון הוחתם, כנראה שההחתמה הייתה ראויה באותה נקודת זמן.
עם הזמן הבעיות החלו לצוץ וגם היעירייה שמה לב לכך (יכול להיות שבאיחור) ומנסה לתקן את הטעות, אבל מה, העירייה צריכה עזרה בכדי לתקן את הטעות. העירייה מוכנה להעביר את התקציבים שהתחיבה אך הם אינם מספיקים ולכן צריכה עזרה נוספת. אפשר להיות קשוחים (כמו שאני לפעמים עם הילדים שלי) ולומר לעיריה, ״זה מה שבישלת ואת זה תאכלי״, ואז בעצם גוזרים את דינו של מועדון מפואר וחשוב לכולנו. או ששותים קצת מים קרים, נרגעים ומתגיסים לעזור למועדון שכ״כ חשוב לנו.
איל, לדעתי זה לא הזמן ללכת ראש בראש ולהעניש את מי שטעה, אני בטוח שמרים לא טעתה בכוונה והיו לה כוונות טובות. אם אתה או מי ממכרך יכולים לעזור למועדון ולמנוע פירוק, אנא עשו כך.
פירוק זה לא הפיתרון, זה עונש לנו ופרס לשונאינו.

התבלבלת אלון,מהר מאוד גם נציג העיריה וגם אני ראינו שיש בעיה חמורה....ובעיריה לא היו מוכנים לשמוע.
ןמכיוון שעל טעויות משלמים,אנחנו מרוסקים ויורדים ליגה...את חשבון הבנק שאחרים יסגרו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's