שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו
20-Mar-2016, 10:36
הודעה: #29
RE: שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו
(20-Mar-2016 1:13)עידן444 כתב:  מה גורם לך לחשוב שהיום אין זויטי נחייסי ומסיקה? כשהם היו בנוער ראית טיקי טאקה? איך תמצא שחקנים אם אף אחד לא מקבל צאנס? נחייסי עשה סלאלומים בנוער?
גם משחקני נבחרת אתה מתעלם... (לא רק אתה, גם מי שקובע)
למה מסארווה לא קיבל דקה העונה? למה אביב אברהם עם אוספים את כל הדקות שלו יחד מגיעים בקושי למשחק? כבר שנה שלישית בבוגרים ועדיין אין לי מושג מה הוא שווה... רק שומע כשרון וכשרון... יאללה... תנו לבחור לשחק...

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה גורם לי ? מה שרואות עיניי בלא מעט משחקי נוער שאני מגיע אליהם. זה מה שגורם לי. אצל זוויתי ראית שיש בו משהו כבר במשחק הראשון או השני . נחייסי היה שחקן עם בטחון וטכניקה לא רעה וראית את זה ישר. כנ"ל לגבי מסיקה. ושלשתם ממש לא כאלה עילויים אבל ברמה וחצי לפחות ממה שהיום אנחנו רואים במחלקת הנוער שלנו.

ואני לא מדבר כרגע על צורת המשחק של הקבוצה, אני מדבר על היכולת האישית של השחקן. גם מסרוואה (וזה שהוא שחקן נבחרת לא ישנה את המציאות) לא הוכיח לי לפחות שהוא שווה הרכב או אפילו שילוב בקבוצת ליגת העל. לגבי אביב - כשרון גדול הוא לא ואף אחד לא אמר שהוא כזה. מה שכן ,הוא בהחלט ברמה טיפה יותר גבוהה מכל השאר. אם זה מספיק טוב ? בוא נגיד שבליגה לאומית אני מצפה לראות אותו הרבה יותר .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו - אופיר34 - 20-Mar-2016 10:36

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים