מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
עכשיו אני רגוע בתחילה הם לקחו אחריות במקום דורה ואז הוא הלך אחר כך אמרו שזה הם ולא עטר
ועטר הלך עכשיו זה הם ולא אסידון
חברה זה אתם והוא והם כולכם שנה הבאה לא תהיו בנתניה ולא בליגת העל

Sent from my iPhone using Tapatalk
הדילמה היחידה שלי זה מה לעשות עם קורצקי...
כל השאר לא מעניינחם אפילו קצת ....
הקול קול ירין והידיים ידי דורון/רני.
מזכיר לי משטרים אחרים במדינות אחרות..

נ.ב

זו העונה הראשונה מאז ומעולם שאני לא מחובר לשחקן/שחקנים,אין שם היום 1 שבשבילו אני אשכב על הגדר/יזיע לטובת שכרו/אצעק מול לשכת ראש העיר/אבטל ישיבה במשרד.
ואם סבא שלי אלההההה ירחמו היה כאן עכשיו היא היה מכנה אותם,חבורת כלום ושום דבר.
חבורת הזבל. מקווה שאף אחד מחדלי האישים האלה לא יהיה בסגל של הקבוצה הזו. כמובן פרט לצעירים מהנוער שמשולבים לאחרונה. מציע להם לחפש עיסוק אחר לגמרי. כדורגל זה לא בשבילם. אפסים.
כולל מישצ׳נקו שהוא קצת פחות עגלה(אבל עדיין עגלה) וכבר חושב שהוא כוכב...
יאללה- הביתה!

אורן, תחזור!!!!

(19-Mar-2016 0:13)דוד חטב כתב: [ -> ]הדילמה היחידה שלי זה מה לעשות עם קורצקי...
כל השאר לא מעניינחם אפילו קצת ....

איפה הדילמה פה?
לעוף ויפה שעה אחת קודם.
יש לך מישהו אחר פחות חאפר למשימת העלייה (אם זה בכלל רלוונטי)?

אני מחזיק מקורצקי אבל לדעתי מכבי נתניה חייבת מנהל כללי ומנהל מקצועי(רצוי איש כדורגל רציני ולא איזה מישהו שבוחרים לפי השם שלו וכמה הוא היה שחקן טוב- הייתי הולך על מישהו סטייל השריף\זאב זלצר\גיורא שפיגל) שיבנו יחד תוכנית אסטרטגית רב שנתית- כלכלית ומקצועית והמנהל המקצועי הזה גם צריך למנות מאמן כריזמטי שיעלה חבורה מחוייבת שטורפת(קורצקי יודע לעשות את זה).

תיקו אפס לנוער

נראה לי שדורון ורני מקבלים פה קצת אובר קרדיט.
ואני לא אומר שלא לחשו פה על האוזן של חלק מהשחקנים וביקשו בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים להוציא הודעת "תמיכה" ביו"ר, אבל בסופו של דבר ההודעה יצאה בשם השחקנים והם בסוף אחרי כל הספקולציות אחראים למה שהם אומרים.

ולגבי ההודעה עצמה - אין ספק שדברים שרואים מכאן לא רואים משם ,מצד שני גם אם זה מה ששהשחקנים חושבים להוציא הודעה כזאת בעת הזאת זה פשוט יריקה לאוהדים בפרצוף וממש סוג של אוטיזם מצידם.
פשוט שיקול דעת מוטעה ולא הגיוני.

ומילה על הנוער - מתחילים להזכיר לי את האימפוטנטיות של הבוגרת. אז נכון שמחצית שנייה שלטו ולחצו יותר אבל מול 10 שחקנים רב המשחק ובקושי מצליחים להגיע למצב אמיתי לגול. שלא לדבר על פנדל שמפוספס בדקה 90.
ודרך אגב, מישהו שם עובד איתם על פנדלים ? אחרי מה שראיתי מול הפועל והפנדל של היום נראה שיש פה בעייה בסיסית. כל הפנדלים שטוחים וחלשים...
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's