שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו
20-Mar-2016, 1:09
הודעה: #21
RE: שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו
תפנימו, אין כשרונות כמו פעם!!!
הילדים היום עסוקים בעולם המחשבים , לא משקיעים בכדורגל, לכן נשארו כשרונות רק במגזר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Mar-2016, 1:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2016 על ידי 1:28 עידן444.)
הודעה: #22
(20-Mar-2016 1:09)Shaul כתב:  תפנימו, אין כשרונות כמו פעם!!!
הילדים היום עסוקים בעולם המחשבים , לא משקיעים בכדורגל, לכן נשארו כשרונות רק במגזר.

אז מצידי שיעסיקו את אחמד סבע כסקאוט שיחרוש את כל איזור הצפון וידוג כשרונות.
מה זה משנה מאיפה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(20-Mar-2016 1:02)אופיר34 כתב:  עידן, לא ביקשתי ברקוביץ, רביבו או בנין. תן לי עגייב, קלטינס, גולסה, נטע לוי. אני אסתפק אפילו בזביטי, נחייסי, שלומי דהן, מסיקה.... אפילו אותם אנחנו לא מסוגלים לייצר...

איך שחקן כמו דהן הזה מגיע לטוברוק ולא למכבי נתניה??
מחלקת הנוער הזאת חייבת זעזוע. לא יעזור כלום

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

מה גורם לך לחשוב שהיום אין זויטי נחייסי ומסיקה? כשהם היו בנוער ראית טיקי טאקה? איך תמצא שחקנים אם אף אחד לא מקבל צאנס? נחייסי עשה סלאלומים בנוער?
גם משחקני נבחרת אתה מתעלם... (לא רק אתה, גם מי שקובע)
למה מסארווה לא קיבל דקה העונה? למה אביב אברהם עם אוספים את כל הדקות שלו יחד מגיעים בקושי למשחק? כבר שנה שלישית בבוגרים ועדיין אין לי מושג מה הוא שווה... רק שומע כשרון וכשרון... יאללה... תנו לבחור לשחק...

20-Mar-2016, 1:29
הודעה: #23
מה זה אין?
קלטינס לא כשרון?
נטע לביא לא כשרון?
עגייב לא כשרון?
דהן מטוברוק לא כשרון?
דור פרץ לא כשרון?

אומנם זה לא ברקוביץ או בניון אבל כישרונות. בטח יותר גדולים ממה שצומח אצלנו

20-Mar-2016, 1:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2016 על ידי 1:43 עידן444.)
הודעה: #24
(20-Mar-2016 1:29)אופיר34 כתב:  
מה זה אין?
קלטינס לא כשרון?
נטע לביא לא כשרון?
עגייב לא כשרון?
דהן מטוברוק לא כשרון?
דור פרץ לא כשרון?

גם אם הם היו אצלנו- עם מאמנים כמו שלומי דורה ויוסי מזרחי שעסוקים רק באיך להביא עוד ועוד קקות מבחוץ- היית מפספס אותם.
אביב אברהם אחרי 2 משחקים ביכולת של חמזה בארי או לוגסי היה עף לקבוצה בליגה א׳. במכבי פ״ת או בני יהודה שחקנים יכולים להיות זבל חודשיים וימשיכו לתת להם קרדיט. עגייב לא נתן גול חצי עונה- רוצה לנחש מה היה קורה אם הוא היה בנתניה? כל עוד זה לא אבידור כנראה היה הופך על תקן קישוט כמו עומר בוארון... בבני יהודה הוא המשיך לשחק כל משחק אם לא בהרכב לפחות כמחליף.

קבוצה זבל שירדה ליגה מזמן שאין אפילו שחקן צעיר אחד שאתה יודע שאתה יכול לצאת איתו למלחמה בעונה הבאה.
מה עובר לקורצקי בראש באמת שאין לי מושג... הקבוצה הזו כבר חצי שנה לא ניצחה ועדיין מאמנים כאן מפחדים... באמת אין לי מושג ממה...

דן ביטון שמקבל מידי פעם צאנס בהפועל ב״ש- קבוצה שרצה לאליפות(!!!) הוא כשרון יותר גדול מאביב אברהם? למה הוא קיבל בקבוצה שרצה לאליפות פי 5 דקות ממנו? יש למישהו כאן הסבר לזה????

20-Mar-2016, 1:47
הודעה: #25
עגייב משחק אצל מזרחי וגם דורה נתן לשחקני נוער לשחק בקבוצות שלו.

לא מסכים איתך בעניין הזה. אם היה לנו שחקנים ברמה הזאת הם היו מקבלים את הבמה. לא מכיר שום שחקן ברמה של הנ"ל שהיה במכבי נתניה בשנים האחרונות ופוספס.

אנחנו פשוט לא מייצרים שחקנים מספיק טובים בשנים האחרונות ועל זה צריך לתת את הדעת. הקקות שמביאים לפעמים מבחוץ לא ישנו את העובדה הזאת.

20-Mar-2016, 1:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2016 על ידי 1:53 עידן444.)
הודעה: #26
אם היה לקבוצה מנהל מקצועי הוא היה צריך לבוא היום לקורצקי- להגיד לו- זה הכשרון הכי גדול שיש לי כרגע. הוא מעכשיו עד סוף העונה לא יורד מהמגרש אלא אם הוא פצוע. סוף העונה אנחנו יושבים ומחליטים- טוב לנו לעונה הבאה או לא טוב לנו לעונה הבאה? כנ״ל חלוץ אחד שתבחר, כנ״ל שחקן הגנה אחד שתבחר. נקודה. סוף.

שאלתי שאלה פשוטה- תתייחס אליה- אתם אומרים שאביב אברהם כשרון גדול. לא אני. אני לא ראיתי את הנוער מאז ימי שיר צדק וריף מסיקה(אגב- ריף מסיקה ועשאל בן שבת במשחקים שראיתי היו רמה מעל כולם- שניהם יחד שיחקו בבוגרים כל הקריירה פחות ממה שאבידור שיחק בחודשיים).
עונה שלישית בבוגרים והבחור נער פוסטר. למה?
תתייחס לשאלה שלי- למה בקבוצה שרצה לאליפות מוצאים מקום לדן ביטון ולאביב אברהם בקבוצה תת רמה לא מוצאים? ראית את הטור של מוטי חביב נכון? נתן דוגמאות לשחקנים שבנבחרת שחקנים שהיום בליגת העל היו מחליפים שלהם והם לא מקבלים בנתניה דקה- נתניה שעונה שלמה מנצחת פעם אחת!!! על מה אתה מדבר תגיד לי?

20-Mar-2016, 8:58
הודעה: #27
(20-Mar-2016 1:29)אופיר34 כתב:  
מה זה אין?
קלטינס לא כשרון?
נטע לביא לא כשרון?
עגייב לא כשרון?
דהן מטוברוק לא כשרון?
דור פרץ לא כשרון?

אתה מביא דוגמא ל3 שחקנים , שבעבר פרצו בכל עונה בליגה לפחות 10 שחקנים?
לא כל כישרון בנוער יכול לפרוץ בבוגרים , מכבי תא ומכבי חיפה עמוסים בכישרונות בגילאי נוער , וכמה אתה רואה בבוגרים?
20-Mar-2016, 10:12
הודעה: #28
בני לם עובד מסביב לשעון ויש לו יתרונות שיש למעטים.
התוצאות בשנים האחרונות לא משקרות ואין ספק שצריך לבצע חשיבה מי/איך/כמה/למה ולעשות את הדבר הנכון תוך שילוב האנשים הטובים שקיימים בתוספת חיזוקים נכונים בכל אותם מקומות שזקוקים לחיזוק.
לטובת מהלך שכזה חייב להגיע גורם חיצוני נטול אינטרסים(ולצערי חלק מהשמות שעולים כאן מפעם לפעם נגועים באינטרסים עד צוואר ובגלל כבודם וההיסטוריה שלהם אני בוחר לא להתייחס),שיבצע תהליך עמוק ולטווח ארוך.
20-Mar-2016, 10:36
הודעה: #29
(20-Mar-2016 1:13)עידן444 כתב:  מה גורם לך לחשוב שהיום אין זויטי נחייסי ומסיקה? כשהם היו בנוער ראית טיקי טאקה? איך תמצא שחקנים אם אף אחד לא מקבל צאנס? נחייסי עשה סלאלומים בנוער?
גם משחקני נבחרת אתה מתעלם... (לא רק אתה, גם מי שקובע)
למה מסארווה לא קיבל דקה העונה? למה אביב אברהם עם אוספים את כל הדקות שלו יחד מגיעים בקושי למשחק? כבר שנה שלישית בבוגרים ועדיין אין לי מושג מה הוא שווה... רק שומע כשרון וכשרון... יאללה... תנו לבחור לשחק...

מה גורם לי ? מה שרואות עיניי בלא מעט משחקי נוער שאני מגיע אליהם. זה מה שגורם לי. אצל זוויתי ראית שיש בו משהו כבר במשחק הראשון או השני . נחייסי היה שחקן עם בטחון וטכניקה לא רעה וראית את זה ישר. כנ"ל לגבי מסיקה. ושלשתם ממש לא כאלה עילויים אבל ברמה וחצי לפחות ממה שהיום אנחנו רואים במחלקת הנוער שלנו.

ואני לא מדבר כרגע על צורת המשחק של הקבוצה, אני מדבר על היכולת האישית של השחקן. גם מסרוואה (וזה שהוא שחקן נבחרת לא ישנה את המציאות) לא הוכיח לי לפחות שהוא שווה הרכב או אפילו שילוב בקבוצת ליגת העל. לגבי אביב - כשרון גדול הוא לא ואף אחד לא אמר שהוא כזה. מה שכן ,הוא בהחלט ברמה טיפה יותר גבוהה מכל השאר. אם זה מספיק טוב ? בוא נגיד שבליגה לאומית אני מצפה לראות אותו הרבה יותר .
20-Mar-2016, 11:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2016 על ידי 11:02 עידן444.)
הודעה: #30
מה יהיה עם אלה שנמצאים היום בנוער אני לא יודע.
נתתי מספיק דוגמאות מהעבר לשחקנים שלא קיבלו בנתניה צאנס גם בימים שנתנו צאנסים וגם בשנים האחרונות שלא נותנים כמעט בכלל שהשתלבו אחר כך בליגת העל- משי הולצמן, דרך יניב לביא, המשך בריף מסיקה, עשאל בן שבת וסיים בעדי נימני ודודי תירם.

אני באמת לא יודע מה אתה מחפש לראות וכל פעם אני שואל אותך אם אתה מסתכל גם על היריבות כדי לעשות השוואה לרמה הכללית בליגה הזו(מלבד מכבי חיפה ומכבי ת״א שהם רמה מעל כולם) ולא למה שאתה חושב שראית מעמוס נחייסי, אורי אוזן או קלמי סבן שבמקרים רבים אפילו לא שיחקו בקריירת הבוגרים שלהם בתפקיד שהם שיחקו בנוער. למה? כי בתפקידים בנוער הם היו די בינוניים או שהם שיחקו בתפקידים שהקבוצה הבוגרת לא היתה זקוקה להם אבל מצאו להם יעוד אחר וידעו להפיק מהם. זה דווקא משהו שעטר ידע לעשות טוב.
היום זה לא קיים.
כבר הוכחתי שגם היום נתניה יכולה להרכיב קבוצת צמרת משחקנים שהיו כאן במחלקת הנוער(ושוב- בפעם המיליון- זה לא משנה אם הם גדלו כאן מגיל 10 כמו עומרי בן הרוש או הגיעו בגיל נוער- כי מחלקת נוער היום היא גם סקאוטינג)- שוערים- התחלנו לגדל- היום יכלו להיות לנו בסגל במציאות המדומה שלי את דניאל ליפשיץ ודין גל.
בלמים יכלו להיות לנו שיר צדק, איתן טיבי, ירין חסן, עידו לוי, עשאל בן שבת, דודי תירם, ועיאד אבו עביד.
מגינים ימניים יכלו להיות לנו אוראל דגני ועדי נימני. מגן שמאלי עומרי בן הרוש ופאדי.
קישור אחורי אלמוג כהן ועומר צלישר.
קישור קדמי חן עזרא, ריף מסיקה, פיראס מוגרבי, אביב אברהם.
התקפה- קאיודה
ויש עוד שחקנים שיכולים להיות ברשימה הזו. חלק אולי שכחתי, חלק אולי אני בכלל לא מכיר.

שוב, לא מכיר את הקבוצה הנוכחית אבל אין לי ספק שאם לא עסוקים רק בלחפש מי יודע להעביר שחקן בין הרגליים או לתת טיל מ 20 מטר לחיבורים אפשר למצוא שחקנים ולשלב אותם לצד שחקנים רכש מובילים נקודתיים ולא להביא כל שחקן שלא מצא קבוצה כי הוא היה נחשב כשרון בגיל 19 ואולי אצלנו בגיל 25 הוא יהיה מה שחשבו... זה יכול לעבוד ב 1 מתוך 10 מקרים. כשכל הסגל שלך בנוי ככה אנחנו רואים העונה את התוצאה...
ואגב, ככל שהזמן עובר אני מבין שהבעיה בקבוצה הזו לא היתה רק חלוץ כפי שחשבנו(כולל אני). הקבוצה הזו חלשה מכף רגל ועד ראש.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים