שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו
19-Mar-2016, 16:45
הודעה: #11
RE: שחקני נתניה תומכים באוסידון: האחריות היא עלינו
(19-Mar-2016 15:49)אופיר34 כתב:  נראה לי שדורון ורני מקבלים פה קצת אובר קרדיט.
ואני לא אומר שלא לחשו פה על האוזן של חלק מהשחקנים וביקשו בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים להוציא הודעת "תמיכה" ביו"ר, אבל בסופו של דבר ההודעה יצאה בשם השחקנים והם בסוף אחרי כל הספקולציות אחראים למה שהם אומרים.

ולגבי ההודעה עצמה - אין ספק שדברים שרואים מכאן לא רואים משם ,מצד שני גם אם זה מה ששהשחקנים חושבים להוציא הודעה כזאת בעת הזאת זה פשוט יריקה לאוהדים בפרצוף וממש סוג של אוטיזם מצידם.
פשוט שיקול דעת מוטעה ולא הגיוני.

ומילה על הנוער - מתחילים להזכיר לי את האימפוטנטיות של הבוגרת. אז נכון שמחצית שנייה שלטו ולחצו יותר אבל מול 10 שחקנים רב המשחק ובקושי מצליחים להגיע למצב אמיתי לגול. שלא לדבר על פנדל שמפוספס בדקה 90.
ודרך אגב, מישהו שם עובד איתם על פנדלים ? אחרי מה שראיתי מול הפועל והפנדל של היום נראה שיש פה בעייה בסיסית. כל הפנדלים שטוחים וחלשים...

אחרי הראיון של "הקפטן" השבוע ב102,ברור לי לחלוטין שהוא לא מסוגל לחבר הודעה שכזו ובגלל שאין לי קרדיט לרני/ אוסידון,עושה רושם שזה מבית מדרשם....בתקופות של גניש וקליינמן ההודעות שיצאו היו רמה אחרת(גם שזה היה בשם השחקנים).

ולגבי הנוער,צר לי מאוד להסכים איתך....
מצד 1 עידוד שלחצי ליגת על אין ומצד שני רמה מאכזבת בכל פרמטר(בלשון המעטה).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Mar-2016, 17:19
הודעה: #12
(19-Mar-2016 16:45)אייל ס כתב:  
ואני לא אומר שלא לחשו פה על האוזן של חלק מהשחקנים וביקשו בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים להוציא הודעת "תמיכה" ביו"ר, אבל בסופו של דבר ההודעה יצאה בשם השחקנים והם בסוף אחרי כל הספקולציות אחראים למה שהם אומרים.

ולגבי ההודעה עצמה - אין ספק שדברים שרואים מכאן לא רואים משם ,מצד שני גם אם זה מה ששהשחקנים חושבים להוציא הודעה כזאת בעת הזאת זה פשוט יריקה לאוהדים בפרצוף וממש סוג של אוטיזם מצידם.

ומילה על הנוער - מתחילים להזכיר לי את האימפוטנטיות של הבוגרת. אז נכון שמחצית שנייה שלטו ולחצו יותר אבל מול 10 שחקנים רב המשחק ובקושי מצליחים להגיע למצב אמיתי לגול. שלא לדבר על פנדל שמפוספס בדקה 90.
ודרך אגב, מישהו שם עובד איתם על פנדלים ? אחרי מה שראיתי מול הפועל והפנדל של היום נראה שיש פה בעייה בסיסית. כל הפנדלים שטוחים וחלשים...

אחרי הראיון של "הקפטן" השבוע ב102,ברור לי לחלוטין שהוא לא מסוגל לחבר הודעה שכזו ובגלל שאין לי קרדיט לרני/ אוסידון,עושה רושם שזה מבית מדרשם....בתקופות של גניש וקליינמן ההודעות שיצאו היו רמה אחרת(גם שזה היה בשם השחקנים).

ולגבי הנוער,צר לי מאוד להסכים איתך....
מצד 1 עידוד שלחצי ליגת על אין ומצד שני רמה מאכזבת בכל פרמטר(בלשון המעטה).

סתם שאלה הבעיה במאמן ומנהל המקצועי ? או שהם מוציאים מים מהסלע ??

Sent from my iPhone using Tapatalk
19-Mar-2016, 19:17
הודעה: #13

לגבי הודעת השחקנים כתבת בדיוק את מה שאני חושב.
הוכיחו במהלך הזה שהם לא רק חלשים בתוך המגרש, אלא חלשים בעוד כמה דברים...
פשוט לנקות!!! כמה שיותר, כמה שיותר מהר, כמה שיותר יסודי.
מצידי חוץ מהח׳ברה הצעירים שעלו העונה- דין גל, סייף פאדול, יאיר זיו, עאמר מסרוואה, עאבד ג׳בארין, אילון ירושלמי, בתוספת אביב אברהם- שמכל השאר לא ישאירו זכר!

19-Mar-2016, 23:37
הודעה: #14
הנוער שלנו חלש מאד לא רואה אחד אולי למעט בר גל שיכול להגיע לליגת העל ולהוות בסיס .
אביב בעיני כשרון ענק אבל הפחד שלי שהאופי החלש יגבר על הכשרון...
לצערי לנוער אין שיטת משחק מסודרת פעם משחקים על ארוך פעם על קצר...לא מניעים בסבלנות לא משחקים חכם . ניר עזריה בתקופה חלשה מאד.. סייף בינוני מאד, כיאל טוב אבל לא מספיק מאיים על השער, נקווה לשנים טובות יותר....
דווקא בטוברוק דאהן מצויין, איסקוב הבלם שחקן טוב , ויש להם אחלה שוער...לידור אכזב פעם היה הרבה יותר משמעותי...
מאכזב ומבאס לראות את פישל מאמן את טוברוק קשה להתרגל...
הקהל חימם את הלב...לא הבנתי למה אוסידון הגיע אם הלך אחרי רבע שעה....
אגב גזל הופך להיות דומיננטי על הקוים....
19-Mar-2016, 23:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Mar-2016 על ידי 23:48 אייל ס.)
הודעה: #15
מסכים איתך,בר גל סובל מבעיה כרונית בגב ומקווה שזה לא ישפיע בעתיד ומשפחתו איכזבה אותי מאוד מתגובתם על זה שהוא לא בעט את הפנדל....אין ספק,ההורים זו הרעה חולה של הכדורגל הישראלי.
19-Mar-2016, 23:56
הודעה: #16
מסכים לגבי גל. ולא יודע איך פתאום הפכנו למועדון שמייצר רק בלמים...

ולגבי הרמה - לצערי זאת הרמה כבר לא מעט שנים. אתה מסתכל על המשחקים של הקבוצה הזאת ולא רואה שום דבר שקשור ללימוד הכדורגל.
חבורה של שחקנים ללא יד מכוונת שכל תכליתה זה להעיף כדורים למעלה. אך אחד לא מנחה לשמור את הכדור ברגליים של הקבוצה, לשחק מסודר, לנוע בלי כדור, לצמצם מרחקים. ואני לא מדבר כבר על כל ההצגות ובזבוזי הזמן המרגיזים.

כנראה שכל מה שמעניין שם זה קדושת הניצחון. נראה לפעמים כאילו שוכחים שם מה ייעודה של קבוצת הנוער של המועדון.

בקיצור, מדברים פה על ניקוי אורוות. גם במחלקת הנוער דרוש זעזוע. אנשי מקצוע שמתמחים בחינוך ולימוד המשחק זה מה שצריך. ועדיף שלא יהיו מאזור חיוג 09...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
20-Mar-2016, 0:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2016 על ידי 0:27 עידן444.)
הודעה: #17
(19-Mar-2016 23:56)אופיר34 כתב:  מסכים לגבי גל. ולא יודע איך פתאום הפכנו למועדון שמייצר רק בלמים...

ולגבי הרמה - לצערי זאת הרמה כבר לא מעט שנים. אתה מסתכל על המשחקים של הקבוצה הזאת ולא רואה שום דבר שקשור ללימוד הכדורגל.
חבורה של שחקנים ללא יד מכוונת שכל תכליתה זה להעיף כדורים למעלה. אך אחד לא מנחה לשמור את הכדור ברגליים של הקבוצה, לשחק מסודר, לנוע בלי כדור, לצמצם מרחקים. ואני לא מדבר כבר על כל ההצגות ובזבוזי הזמן המרגיזים.

כנראה שכל מה שמעניין שם זה קדושת הניצחון. נראה לפעמים כאילו שוכחים שם מה ייעודה של קבוצת הנוער של המועדון.

בקיצור, מדברים פה על ניקוי אורוות. גם במחלקת הנוער דרוש זעזוע. אנשי מקצוע שמתמחים בחינוך ולימוד המשחק זה מה שצריך. ועדיף שלא יהיו מאזור חיוג 09...

בוקר טוב. אם לא שמת לב כבר 20 שנה המועדון הזה מגדל כמעט רק שחקני הגנה. בעיקר בלמים. זה דווקא מצביע כן על הכוונה נכונה של המחלקה. הרי את הכשרונות הגדולים לא מועדון הנוער לימד לכדרר או לבעוט. לימוד דווקא בא לידי ביטוי יותר בשחקני הגנה.

אני באמת חושב שהעיריה צריכה להתמקד בהזרמת כסף לנוער.
אנחנו נמצאים בתקופה של הזדמנות בלתי רגילה. מחלקת הנוער הטובה ביותר בארץ כבר שנים היא של מכבי ת״א. מכבי חיפה ומכבי ת״א.
מחלקת הנוער של מכבי ת״א נמצאת במלכוד. לא משנה כמה שחקנים טובים היא תוציא- אין להם סיכוי להשתלב שם. אפילו מואנס דאבור שהוא העונה אולי הכוכב הישראלי הכי גדול בעולם- לא מצא שם את מקומו. והילדים וההורים שלהם מתחילים להבין את הבעיה ומתחילה בריחה מתוך המחלקה שלהם.
מכבי נתניה אם תתייצב, תשקיע בדרך, באנשי מקצוע טובים ותחזור ליסודות ולתת לשחקנים בוגרי המחלקה להשתלב בקבוצה הבוגרת תוכל להיות אופציה נהדרת לקלוט את הזליגה הזו. אם אני לא טועה מתחת לגיל 17 המעבר היום בין מועדונים בעקבות ועדת אדלר הוא קל ופשוט.
בקיץ היתה לנו אפשרות לקלוט את מתן חוזז שכבש אתמול צמד- לדעתי לצמיתות ולא כמושאל. כאלה הזדמנויות יקרו יותר ויותר. אין למכבי ת״א מה לעשות עם שחקנים שעבור קבוצות אחרות יכולים להיות שווים זהב.
הגיע הזמן להתעורר ולנצל את היתרון הכי גדול שלנו על פני הכלב מעבר לכביש. באמת שכבר אין לו מה למכור. אפילו שלמה שרף כבר ממש לא נכס. כל מי ששומע אותו מפרשן מבין שלמרות שהאיש יודע כדורגל ויש לו ים ניסיון- הוא כבר הרבה יותר קריקטורה מאשר איש כדורגל רציני.

20-Mar-2016, 0:43
הודעה: #18
איך זה לעזעזל כולנו יודעים מה צריך ורק מקבלי ההחלטות עושים הכל הפוך ??
20-Mar-2016, 1:02
הודעה: #19
עידן, לא ביקשתי ברקוביץ, רביבו או בנין. תן לי עגייב, קלטינס, גולסה, נטע לוי. אני אסתפק אפילו בזביטי, נחייסי, שלומי דהן, מסיקה.... אפילו אותם אנחנו לא מסוגלים לייצר...

איך שחקן כמו דהן הזה מגיע לטוברוק ולא למכבי נתניה??
מחלקת הנוער הזאת חייבת זעזוע. לא יעזור כלום

20-Mar-2016, 1:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2016 על ידי 1:08 עידן444.)
הודעה: #20
(20-Mar-2016 0:43)דוד חטב כתב:  איך זה לעזעזל כולנו יודעים מה צריך ורק מקבלי ההחלטות עושים הכל הפוך ??

כי אין דוד.
פשוט אין את האיש שירים את הראש ויחשוב מילימטר מעבר להישרדות היום יומית. אנשים מתפעלים כאן מהניהול של אלי טביב ומהשחקנים שהוא מביא בגרושים ומוכר ביוקר. אז יכול להיות שבאמת יש לו עין טובה- אבל אני חושב שזה משהו אחר. שמעתי מישהו מספר על טביב שהוא תמיד חושב קדימה. כבר לפני חודשיים הוא התחיל להכין את התוכניות מגרה שלו לעונה הבאה. הוא כבר יודע בערך את מי הוא יוכל להשאיר, עם מי תהיינה לו בעיות, מי ינסה לסחוט חוזה שמן יותר ואת מי ירצו הקבוצות הגדולות ואפשר יהיה למכור. הוא גם סימן תחליפים ובקיץ הוא יפעל בצורה מושכלת. אין שום סיבה בעולם שמועדון כדורגל רציני- אם או בלי כסף- יפעל באופן שונה מזה. ככה מתנהלים. אי אפשר רק לשלוף מהמותן ולסמוך על מזל או על טביעת עין של מאמן שרואה את השחקן שני אימונים וחצי ומשחק נגד הנוער וצריך להחליט לגביו. זה נטו מזל.
ומה הכי מצחיק? שרוב המועדונים מתנהלים כמו נתניה ואז התימני שרוב הזמן אפילו לא נמצא בארץ מצטייר כאילו הוא איזה גאון...
חבל...
התנהלות נכונה במשך כמה שנים תשא פרי. אין לי ספק בכך.

בני לם אמור לחשוב אסטרטגית. כמה שעות הוא עובד ביום? איך נראות התוכניות שלו? על מה הוא מקדיש אז הזמן? כמה הוא על הדשא? כמה הוא יושב במשרד? כמה הוא משקיע בסקאוטינג? האם יש לו את האנשים הנכונים להפעיל? אין לי מושג.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים