שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בלגן בעירייה
17-Mar-2016, 11:36
הודעה: #21
RE: בלגן בעירייה
אכן,רוב האוהדים תמכו במהלך בלי קשר לפרסונה(אני תמכתי גם במהלך וגם בפרסונה).
העיריה הפתיעה אותי שלא פיקחה ולא דרשה דו"חות ולא התעקשה על מינהל תקין והסכימה להחתים על חוזה ארוך טווח מובטל שחזר מחו"ל ובעיקר נתנה לו גיבוי אינסופי גם בפגישה האחרונה של חברי "הדריקטוריון" בהשתתפות רשת העיר והמנכ"ל.
והיום כשההתערבות מאוחרת מדי לעיריה זה יעלה בלא מעט כסף ובעיקר יוקרה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2016, 11:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2016 על ידי 11:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
(17-Mar-2016 11:29)אלון כתב:  
(17-Mar-2016 11:21)פיליפצוק כתב:  
(17-Mar-2016 11:15)דוד חטב כתב:  
(17-Mar-2016 10:40)פיליפצוק כתב:  מי שהביאה את הצרה הזו לפה, היא זו שצריכה לשלם כדי שיילך.
אז קדימה גב' מרים, ת'שחררי את הפפלימוס, על טעויות משלמים....

או שאפשר לפנות לאיש ההזוי הזה כדי שיעזור.
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...95&lang=HE

היידה מרים... היידה מרים...

זה מצחיק ....
כמה שזה עצוב...

ועד יש פה כל מיני גרופיז שמגוננים על האישה שיצרה, הביאה והחתימה את כל הבלאגן הזה.
"אין לה מושג...."

שום גרופים ושום בטיח. אם לא היא לא היה לך על מה להתלונן היום. עשתה טעות שנבעה מלחץ ועכשיו מנסה לתקן. מה ציפית? שבתחילת העונה אחרי שכל הקבוצות החלו בהכנה היא תתחיל למרוח את בחירת המועמד במשך כמה חודשים? אח"כ היית אומר שבגלל שמרים לקחה את הזמן ירדנו ליגה....
הכל זו החכמה בדיעבד, אל תשכח שבתחילת העונה כולם היו בעד אוסידון ותמכו בהחלטותיו. חלאס עם הצביעות...

אם היא לא היתה, היה פירוק, ירידת ליגה, התחלה מחדש והאסון לא היה פה עם חוזה דרקוני לשלוש שנים שלא ניתן להתיר.
"נבעה מלחץ", איזה לחץ? הערבות היה הסיפור המורכב לא המינוי של אדם כזה או אחר.
אז אל תבלבל לי את ת'מוח עם זכויותה של מרים ועד כמה היא הצילה את המועדון ושבזכותה הוא קיים.
עושה משהו טוב מצד אחד ומצד שני הורסת במהלכים הזויים שלא לומר מטומטמים שנובעים מבורות וחוסר הבנה בסיסי בענף.
זה רק שאלה של זמן שתושבי העיר, שמכבי נתניה לא בראש מעייניהם, יתחילו לצאת עליה בגלל המחדלים שלה בעניין הזה.
17-Mar-2016, 11:43
הודעה: #23
בלגן בעירייה
(17-Mar-2016 10:40)פיליפצוק כתב:  מי שהביאה את הצרה הזו לפה, היא זו שצריכה לשלם כדי שיילך.
אז קדימה גב' מרים, ת'שחררי את הפפלימוס, על טעויות משלמים....

או שאפשר לפנות לאיש ההזוי הזה כדי שיעזור.
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...95&lang=HE

היידה מרים... היידה מרים...

שגב בתגובה אפשרית - למה לפטר אריק אמר לי שדורון עושה עבודה נהדרת

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Mar-2016, 12:52
הודעה: #24
(17-Mar-2016 11:21)פיליפצוק כתב:  ועדיין יש פה כל מיני גרופיז שמגוננים על האישה שיצרה, הביאה והחתימה את כל הבלאגן הזה.
"אין לה מושג...."

תפסיק לבלבל את המח ולהיות חכם גדול מאחורי המקלדת שסופגת הכל.
אנחנו אלופים בלדבר בדיעבד אבל אף אחד משונאי אוסידון הגדולים ביותר לא פצה את פיו ביום שראש העיר החליטה ללכת עליו. נהפוכו, בתחילת הדרך קיבל רק פירגונים.

אז כן, בדיעבד היא טעתה. למרות שאני לא מאשים אותו בכל צרות המועדון הזה, ולמרות שהמועדון הזה היה כבר בימים קשים לא פחות, ההנהלות שלו מאד בעייתית הן בצד הניהולי והן בצד התקשורתי ולכן הוא לא מתאים.

ואחרי הכל ,אם אתה שם על כף המאזניים את כל מה "שהאישה" הזאת עשתה ועודנה עושה לטובת המועדון הצד של הדברים החיוביים עולה ביי פאר על השליליים.
ואתה כנראה תבין את זה ביום שהיא תחזור להיות ראש עיר ככל ראשי העיר האחרים שיחסם לקבוצת הכדורגל העירונית מתחיל ונגמר בהרמת יד לאישור תקציב הספורט העירוני.
17-Mar-2016, 13:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2016 על ידי 13:02 עידן444.)
הודעה: #25
אופיר,
היא עושה את המוטל עליה.
העיר הזו בלי קבוצת כדורגל היא לא אותה עיר.
היא כמובן תמשיך להתקיים. אולי אפילו יש אנשים שיעדיפו את המצב הזה.
אבל זו כבר לא תהיה נתניה- והיא לא רוצה את זה על הראש שלה- בטח אחרי שהשקיעה 200 מיליון ש"ח על אצטדיון.
אני לא מצליח להבין למה כשיאמר קנה את הקבוצה העיריה כיסתה גרעון של 11 מיליון ש"ח(עפ"י הפרסומים) ועכשיו כשהמצב כל כך נוראי היא לא יכולה לתת שקל מעבר להקצבה עירונית לספורט- כדורגל ולפי מה שאייל אומר- גם ההקצבה שהיתה מיועדת לקבוצת הכדורסל שכבר לא קיימת.
המינימום שבימים כאלה העיריה יכולה לעשות זה לקחת את מחלקת הנוער ולנהל אותה טים טופ גם אם זה יעלה 3 מיליון שקלים בשנה.
אני מאוד מעריך את הערבות להלוואה- אבל בואו לא נצא מפרופורציות- במצב הנוכחי העיריה היתה חייבת להתנהל אחרת ולספק פיתרונות, גם אם זה אומר למנות אדם רציני שיכין תוכנית(לא רק כלכלית! כי במכבי נתניה אין רק בעיה של כסף! במכבי נתניה יש הרבה בעיות! כסף היא פשוט הבעיה שצפה כל פעם) כפי שפיליפצוק טוען.
מרים עם כל הכבוד, ויש כבוד, כי היא באמת הצילה את הקבוצה- שמה פלסטר על חולה מורכב.
17-Mar-2016, 13:16
הודעה: #26
בלגן בעירייה
עידן ומשה אתם מבינים את הבעייתיות בלהאשים את זו שבאה לעזור ? כי בפעם הבאה היא תגיד נתניה גוף פרטי . הנה התמיכה השנתית שלכם לכו תבלו ותרדו ממני. אכן שגתה . בין זה לבין להשתלח המרחק רב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
אלון (1717-0303-2016201620162016)
17-Mar-2016, 13:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2016 על ידי 13:22 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
(17-Mar-2016 12:52)אופיר34 כתב:  
(17-Mar-2016 11:21)פיליפצוק כתב:  ועדיין יש פה כל מיני גרופיז שמגוננים על האישה שיצרה, הביאה והחתימה את כל הבלאגן הזה.
"אין לה מושג...."

תפסיק לבלבל את המח ולהיות חכם גדול מאחורי המקלדת שסופגת הכל.
אנחנו אלופים בלדבר בדיעבד אבל אף אחד משונאי אוסידון הגדולים ביותר לא פצה את פיו ביום שראש העיר החליטה ללכת עליו. נהפוכו, בתחילת הדרך קיבל רק פירגונים.

אז כן, בדיעבד היא טעתה. למרות שאני לא מאשים אותו בכל צרות המועדון הזה, ולמרות שהמועדון הזה היה כבר בימים קשים לא פחות, ההנהלות שלו מאד בעייתית הן בצד הניהולי והן בצד התקשורתי ולכן הוא לא מתאים.

ואחרי הכל ,אם אתה שם על כף המאזניים את כל מה "שהאישה" הזאת עשתה ועודנה עושה לטובת המועדון הצד של הדברים החיוביים עולה ביי פאר על השליליים.
ואתה כנראה תבין את זה ביום שהיא תחזור להיות ראש עיר ככל ראשי העיר האחרים שיחסם לקבוצת הכדורגל העירונית מתחיל ונגמר בהרמת יד לאישור תקציב הספורט העירוני.

לך תלקק עוד יא מאוס....
17-Mar-2016, 13:24
הודעה: #28
לדעתי (ולא רק לדעתי) היא עושה מעבר למוטל העליה.

היא לא הייתה חייבת להיות ערבה להלוואת המליונים הזאת (מה שהיה כרוך באלף ואחד פעולות בירוקרטיות שרק היא מסוגלת לבצע).
היא לא חייבת לחפש רוכש לקבוצה.
היא לא הייתה חייבת להגדיל את הקצבה השנתית לקבוצה.
היא לא הייתה חייבת לתת מענק מיוחד השנה
היא גם לא חייבת עכשיו לנסות ולפתור את בעיית הניהול של הקבוצה.

באמת עם כל הכבוד למכבי נתניה לעיר בסדר גודל כזה יש עוד לא מעט צרות שצריך לטפל בהם. יש חינוך, יש תברואה, יש תשתיות, יש חזות העיר , יש מליון דברים שאובייקטיבית לא פחות חשובים לעיר ממכבי נתניה.

אז נכון שהיא מיתגה את העיר כעיר הספורט ורק בגלל זה היא צריכה לתת אקסטרה אבל עדיין לבוא ולהפיל עליה את האשמה זה מבחינתי חזירות.

ואני באמת מציע לכל המתלוננים למינהם לעשות כמה שיחות עם אוהדי הפועל פ"ת, כפ"ס והפועל חיפה. אולי אז תבינו שראש העיר הזה עושה די והותר למען הקבוצה.
17-Mar-2016, 13:24
הודעה: #29
(17-Mar-2016 13:16)טל.מ כתב:  עידן ומשה אתם מבינים את הבעייתיות בלהאשים את זו שבאה לעזור ? כי בפעם הבאה היא תגיד נתניה גוף פרטי . הנה התמיכה השנתית שלכם לכו תבלו ותרדו ממני. אכן שגתה . בין זה לבין להשתלח המרחק רב.

אתה מזכיר לי עכשיו את כל אלה שאומרים שאם יפגעו מהטבות המס של החברות הגדולות הם יקומו ויעזבו ואם יפגעו בשכר הבכירים הם יקומו ויעזבו את השוק הציבורי.
יאללה מספיק לאיים בעזיבות, היא לא תעזוב ולא תנטוש את מכבי נתניה כל עוד היא מעוניינת לשמש כראשת עיר, אפשר לחשוב מה יש לעיר הזו להציע חוץ מקבוצת הכדורגל שלה.
17-Mar-2016, 13:26
הודעה: #30
(17-Mar-2016 13:21)פיליפצוק כתב:  לך תלקק עוד יא מאוס....

זהו , יצא לך הדיקטטורה ??

עאלק תלקק... למה מי היא דודה שלי ??
תמשיך להתלהם ולהתבהם. תמיד היית טוב בזה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים