מכבי נתניה

גירסה מלאה: בלגן בעירייה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
נלקח מהפייסבוק מצטער על הטעויות

פירסום ראשון. בלאגן ענק בבית העירייה!!! אוסידון הגיע ללישכה והתחיל לצרוח כמו מטורף אני הולך לגמור את המועדון תוך 24 שעות אני מכריז מלחמה על מכבי נתניה ואני אדאג(עולם תחתון ) שאנשים יטפלו בך(בן חמו)
בנוסף פיטר את מאמן הנוער שלושה ימים לפני הדרבי יוסי טוויל ואמר בני לם וכל המאמנים במחלקה יקבלו מכתבי פיטורים.
עוד אמר לבן חמו תוך יממה אני מוכר פה את כל השחקנים
אני יגמור לכם את הקבוצה.
יוסי טוויל הוזמן לשימוע מחר ושיחה טלפונית קשה בינו לבין
רני.

נבדק מול 5 אנשים ויש אמת בדברים
עומר פרץ מונה למאמן הנוער...
לא האמנתי שהוא ימצמץ כל כך מהר....
מקווה שבעיריה מבינים שיש להם עסק ב"קשקוש בלבוש" וכל שהם חייבים לעשות עכשיו זה לנתק לחלוטין את הקשר עם דורון ונציגיו.(כולל איסור כניסה לבית העיריה),הוצאת הודעת דובר מסודרת שמפרטת את ההתנהלות מאז ומעולם.
והעברת כל החומר הרלוונטי(כולל כל החומר בבקרה) לייעוץ משפטי,לבחינת הגשת תביעה/תביעות על עבירת הסל,רישום כוזב במסמכי תאגיד ועוד ועוד ו...בעיקר עוד.

השמועה אומרת שהיום הוא נקט בלשון איומים גם כלפי אחד העובדים הבכירים בבקרה התקציבית.
חלאה. אוהדי נתניה (ואני בתוכם) יותר מידי נחנכים ואדישים. הוא וסוחר הילדים מחסלים את הקבוצה!!!!!!!!

Sent from my A0001 using Tapatalk
האמת אני לא מבין את הבנאדם ... אלא אם כן הוא מעורב פה אישית בהבטחות של כספים לגורמים ומפחד שיבולע לו .. לא מבין את ההתעקשות . אף אחד לא רוצה אותך כולם שמים לך רגליים (לשיטתו) , מה ההתעקשות ? בשביל 19,000 שקל נטו ? שילך ללשכה יקבל כמה שיקבל וישב בבית חצי שנה. מה הוא מתעקש ? הכבוד ? הפחד ממישהו ? מה ..
איך נפלנו...

השאלה איך נפרדים ממנו בצורה חוקית? ושלא ימשיך לגרום פה נזקים?
כל נזק שיגרם מעכשיו הוא הפיך...וכל שופט טירון יבטל ויחייב אותו ברמה אישית.
צריך להשיב לו באותה מטבע..
כשחושבים על זה לעומק אזיקוביץ הכניס סוס טרויאני למועדון
איך קולה של ההתאחדות לא נשמע ???
איפה ארגון המאמנים מה זה שוק עבדים ???
איפה האוהדים ?
ישנים ? מפחדים ?
נגמרו המילים ....בא בן אדם עושה בבית שלנו כבשלו וכולם שותקים....
מדינת עולם שלישי....והמועדון הזה עולם חמישי....
איזיקוביץ מפיונר ? מקורב למשפחות פשע ...? מה מעניין איזיקוביץ את אוסידון ששווה את כל הבלאגן הזה ...
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's