שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בלגן בעירייה
17-Mar-2016, 13:33
הודעה: #31
בלגן בעירייה
(17-Mar-2016 13:16)טל.מ כתב:  עידן ומשה אתם מבינים את הבעייתיות בלהאשים את זו שבאה לעזור ? כי בפעם הבאה היא תגיד נתניה גוף פרטי . הנה התמיכה השנתית שלכם לכו תבלו ותרדו ממני. אכן שגתה . בין זה לבין להשתלח המרחק רב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא משתלח.
חושב שהגיע הזמן לעשות מעשים רציניים.
ואני שוב שואל, ואולי לאייל התשובה- איך זה שבהעברת המועדון לדניאל יאמר העיריה דאגה לטפל בחובות העבר שעפ״י הפרסומים עמדו על 11 מיליון שקלים שפינו את יאמר להתרכז בפיצוי לבעלים שהיו- 1.5 מיליון דולר.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2016, 13:34
הודעה: #32
RE: בלגן בעירייה
(17-Mar-2016 11:42)פיליפצוק כתב:  
(17-Mar-2016 11:29)אלון כתב:  
(17-Mar-2016 11:21)פיליפצוק כתב:  
(17-Mar-2016 11:15)דוד חטב כתב:  
(17-Mar-2016 10:40)פיליפצוק כתב:  מי שהביאה את הצרה הזו לפה, היא זו שצריכה לשלם כדי שיילך.
אז קדימה גב' מרים, ת'שחררי את הפפלימוס, על טעויות משלמים....

או שאפשר לפנות לאיש ההזוי הזה כדי שיעזור.
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...95&lang=HE

היידה מרים... היידה מרים...

זה מצחיק ....
כמה שזה עצוב...

ועד יש פה כל מיני גרופיז שמגוננים על האישה שיצרה, הביאה והחתימה את כל הבלאגן הזה.
"אין לה מושג...."

שום גרופים ושום בטיח. אם לא היא לא היה לך על מה להתלונן היום. עשתה טעות שנבעה מלחץ ועכשיו מנסה לתקן. מה ציפית? שבתחילת העונה אחרי שכל הקבוצות החלו בהכנה היא תתחיל למרוח את בחירת המועמד במשך כמה חודשים? אח"כ היית אומר שבגלל שמרים לקחה את הזמן ירדנו ליגה....
הכל זו החכמה בדיעבד, אל תשכח שבתחילת העונה כולם היו בעד אוסידון ותמכו בהחלטותיו. חלאס עם הצביעות...

אם היא לא היתה, היה פירוק, ירידת ליגה, התחלה מחדש והאסון לא היה פה עם חוזה דרקוני לשלוש שנים שלא ניתן להתיר.
"נבעה מלחץ", איזה לחץ? הערבות היה הסיפור המורכב לא המינוי של אדם כזה או אחר.
אז אל תבלבל לי את ת'מוח עם זכויותה של מרים ועד כמה היא הצילה את המועדון ושבזכותה הוא קיים.
עושה משהו טוב מצד אחד ומצד שני הורסת במהלכים הזויים שלא לומר מטומטמים שנובעים מבורות וחוסר הבנה בסיסי בענף.
זה רק שאלה של זמן שתושבי העיר, שמכבי נתניה לא בראש מעייניהם, יתחילו לצאת עליה בגלל המחדלים שלה בעניין הזה.

מעניין אם היה פה ראש עיר כמו ב פ"ת, כפ"ס, חיפה, ת"א, עכו, וכו' מה היית אומר...
ראשת העיר לא חייבת לתת כלום מעבר להקצבה השנתית (היחסית גבוהה) שהיא נותנת. כל מה שעושה מעבר זה בונוס. העיקר בסוף העונה שעברה (ולא בפעם הראשונה) ידעתם לבוא אליה בטענות כמ "מרים, ספינת הדגל שלך שוקעת" או "מרים תתעוררי", ועוד כל מיני ססמאות יפות.
תכלס, אם אני ראש העיר ורואה שאלה הביקורת, שם זין ושתמות הקבוצה, יש לי עיר לנהל....
17-Mar-2016, 13:40
הודעה: #33
בלגן בעירייה
(17-Mar-2016 13:24)אופיר34 כתב:  לדעתי (ולא רק לדעתי) היא עושה מעבר למוטל העליה.

היא לא הייתה חייבת להיות ערבה להלוואת המליונים הזאת (מה שהיה כרוך באלף ואחד פעולות בירוקרטיות שרק היא מסוגלת לבצע).
היא לא חייבת לחפש רוכש לקבוצה.
היא לא הייתה חייבת להגדיל את הקצבה השנתית לקבוצה.
היא לא הייתה חייבת לתת מענק מיוחד השנה
היא גם לא חייבת עכשיו לנסות ולפתור את בעיית הניהול של הקבוצה.

באמת עם כל הכבוד למכבי נתניה לעיר בסדר גודל כזה יש עוד לא מעט צרות שצריך לטפל בהם. יש חינוך, יש תברואה, יש תשתיות, יש חזות העיר , יש מליון דברים שאובייקטיבית לא פחות חשובים לעיר ממכבי נתניה.

אז נכון שהיא מיתגה את העיר כעיר הספורט ורק בגלל זה היא צריכה לתת אקסטרה אבל עדיין לבוא ולהפיל עליה את האשמה זה מבחינתי חזירות.

ואני באמת מציע לכל המתלוננים למינהם לעשות כמה שיחות עם אוהדי הפועל פ"ת, כפ"ס והפועל חיפה. אולי אז תבינו שראש העיר הזה עושה די והותר למען הקבוצה.

היא יכולה היתה לא לעשות דבר ומכבי נתניה אולי היתה היום במצב הרבה הרבה יותר גרוע.
זו בהחלט אופציה בלתי מתקבלת על הדעת לא על פי מה שעידן או משה או גרגמל חושבים- אלא על פי מה שהיא אמרה כשפנתה למועצת העיר. היא ניפנפה בדרך אנשים ששאלו שאלות נכונות על האופן שבו מנוהל המועדון ומי מבטיח שלא יבואו עוד x זמן ויבקשו עוד כסף כי עושה רושם שהמועדון הזה הוא בור בלי תחתית.
היא לא אישה שאוהבת להיכשל ואני לא מאשים אותה אבל בהחלט מצפה ממנה לתקן.

17-Mar-2016, 13:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2016 על ידי 13:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
עדיף לא לעשות, מאשר לעשות ולגרום נזקים ולא בפעם הראשונה.
ותסלחו לי שאני לא "נר לרגליה" כמוכם.
17-Mar-2016, 14:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2016 על ידי 14:45 אלון.)
הודעה: #35
(17-Mar-2016 13:40)עידן444 כתב:  
(17-Mar-2016 13:24)אופיר34 כתב:  לדעתי (ולא רק לדעתי) היא עושה מעבר למוטל העליה.

היא לא הייתה חייבת להיות ערבה להלוואת המליונים הזאת (מה שהיה כרוך באלף ואחד פעולות בירוקרטיות שרק היא מסוגלת לבצע).
היא לא חייבת לחפש רוכש לקבוצה.
היא לא הייתה חייבת להגדיל את הקצבה השנתית לקבוצה.
היא לא הייתה חייבת לתת מענק מיוחד השנה
היא גם לא חייבת עכשיו לנסות ולפתור את בעיית הניהול של הקבוצה.

באמת עם כל הכבוד למכבי נתניה לעיר בסדר גודל כזה יש עוד לא מעט צרות שצריך לטפל בהם. יש חינוך, יש תברואה, יש תשתיות, יש חזות העיר , יש מליון דברים שאובייקטיבית לא פחות חשובים לעיר ממכבי נתניה.

אז נכון שהיא מיתגה את העיר כעיר הספורט ורק בגלל זה היא צריכה לתת אקסטרה אבל עדיין לבוא ולהפיל עליה את האשמה זה מבחינתי חזירות.

ואני באמת מציע לכל המתלוננים למינהם לעשות כמה שיחות עם אוהדי הפועל פ"ת, כפ"ס והפועל חיפה. אולי אז תבינו שראש העיר הזה עושה די והותר למען הקבוצה.

היא יכולה היתה לא לעשות דבר ומכבי נתניה אולי היתה היום במצב הרבה הרבה יותר גרוע.
זו בהחלט אופציה בלתי מתקבלת על הדעת לא על פי מה שעידן או משה או גרגמל חושבים- אלא על פי מה שהיא אמרה כשפנתה למועצת העיר. היא ניפנפה בדרך אנשים ששאלו שאלות נכונות על האופן שבו מנוהל המועדון ומי מבטיח שלא יבואו עוד x זמן ויבקשו עוד כסף כי עושה רושם שהמועדון הזה הוא בור בלי תחתית.
היא לא אישה שאוהבת להיכשל ואני לא מאשים אותה אבל בהחלט מצפה ממנה לתקן.

זה מה שהיא מנסה לעשות.

(17-Mar-2016 13:45)פיליפצוק כתב:  עדיף לא לעשות, מאשר לעשות ולגרום נזקים ולא בפעם הראשונה.
ותסלחו לי שאני לא "נר לרגליה" כמוכם.

חבל שאי אפשר להחזיר את הגלגל שנה אחורה. מעניין מה היית אומר אם היא הייתה מסתכלת מהצד ולא עושה כלום, מה היו התגובות אז...
17-Mar-2016, 14:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2016 על ידי 14:56 פיליפצ'וק.)
הודעה: #36
מה הקשר בין הערבות שהיא נתנה לבין הליך המנוי ההזוי והקלוקל של אוסידון.
למה דווקא הוא?
למה הסכם לשלוש שנים?
למה הסכם כזה דרקוני שצריך עכשיו קוסם ( או את אלי שגב) כדי להשתחרר ממנו.
מי זה קובי ברדה לעזעזל שההמלצה שלו הביאה לכל זה?
דרך אגב, ישנם הרבה טורפים שיודעים שאין לה מושג ומנצלים אותה לאינטרסים שלהם, זה משום מה לא גורם לה ל"חשיבה מחדש", אולי כי בעלה קשור לחלק מהטורפים???
אני אסכם את החפירה שלי במשפט אחד - הסירחון לא מתחיל ונגמר במשרדי מועדון מכבי נתניה.
17-Mar-2016, 15:41
הודעה: #37
(17-Mar-2016 14:54)פיליפצוק כתב:  מה הקשר בין הערבות שהיא נתנה לבין הליך המנוי ההזוי והקלוקל של אוסידון.
למה דווקא הוא?
למה הסכם לשלוש שנים?
למה הסכם כזה דרקוני שצריך עכשיו קוסם ( או את אלי שגב) כדי להשתחרר ממנו.
מי זה קובי ברדה לעזעזל שההמלצה שלו הביאה לכל זה?
דרך אגב, ישנם הרבה טורפים שיודעים שאין לה מושג ומנצלים אותה לאינטרסים שלהם, זה משום מה לא גורם לה ל"חשיבה מחדש", אולי כי בעלה קשור לחלק מהטורפים???
אני אסכם את החפירה שלי במשפט אחד - הסירחון לא מתחיל ונגמר במשרדי מועדון מכבי נתניה.

אין קשר אבל לבוא ולהגיד "שהאישה הזאת הביאה את כל הבלאגן הזה" זה משפט מתלהם שמפנה את האש לכיוון הלא נכון.

וכל השאלות שלך לא היו נשאלות כנראה אם הרצועות של 3 שחקנים לא היו נקרעות העונה או לחילופין אם דורה היה פוגע בחלוץ או אם ראובן עטר לא היה מגיע בינואר...

למה ולמה הכי קל לשאול. אז התשובה ככה. זה מה שהיא בחרה ,בדיעבד היא טעתה בבחירה שלה ועכשיו מנסים לתקן. מפה ועד להפוך אותה לאויב הציבור המרחק עוד גדול. אנחנו עוד צריכים אותה ביג טיים.
17-Mar-2016, 16:56
הודעה: #38
"אישה בונה אישה הורסת"
כוונות טובות ורצון לעזור ולסייע מצד אחד.
חוסר הבנה בסיסי, חובבנות, קומבינות במשרדי העירייה (לכאורה) מצד שני.
17-Mar-2016, 21:00
הודעה: #39
וואי וואי אתם ממש בהיסטריה היום
כולם רצו לעשות טוב הבעיה שכולם נכשלו
עכשיו צריך לחשב ולבנות הכל מחדש

הטעות היחידה של מרים פיירברג שהיא לא התאמצה בכלל להביא רוכש מיליארדר
כל השאר מגיע לה כל הכבוד זה שהיא מינתה את האסון אוסידון גם לא אשמה היא קיבלה המלצה טובה מקובי ברדה שהיה דובר שלה ועוזר אישי שלה שנים וגם הוא התרשם מאוסידון שטחית רק מהתקופה שניהל בהפועל תל אביב

עכשיו צריך שראש העיר תבוא לשגב ואוסידון תסיים את ההישארות של אוסידון בנתניה בצורה יפה
אוסידון חייב ללכת נקודה

ואז מה ?

אייל סגל מתקשקש עם חקירות וגורמים משפטיים ומליון ואחד שטויות שיכל לעשות גם בזמנים עברו אבל מפחד לעשות את הצעד היחידי האמיתי שצריך לעשות וזה לבוא ולומר שהוא מוכן לנהל את המועדון בחינם עד שיבוא רוכש !!

בלי זה גם כשאוסידון יילך עם או בלי נזק שורה אחרונה היא שמישהו צריך לנהל ? כל עוד אין אלטרנטיבה אין ברירה לראש העיר חסר לנו שסוחר הילדים ההומו "ייענה לבקשתה" לנהל את המועדון .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים