שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
09-Mar-2016, 11:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2016 על ידי 11:34 איציק כהן.)
הודעה: #21
RE: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
זה לא פשוט. יש כאן את המוניטין של מרים שייפגע מהסיפור, כיום אני לא רואה את המועדון מתפקד, גם במצב נורמלי, בלי תמיכת העיריה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

זה לא פשוט. יש כאן את המוניטין של מרים שייפגע מהסיפור, כיום אני לא רואה את המועדון מתפקד, גם במצב נורמלי, בלי תמיכת העיריה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Mar-2016, 12:41
הודעה: #22
מאותה סיבה שלא נתנו למועדון להתפרק לפני שנה- לא יתנו לו גם להתפרק עכשיו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
09-Mar-2016, 15:34
הודעה: #23
נו עכשיו איציק זוהר יהיה מנג'ר מכבי נתניה מעניין מאיפה כסף לשלם לו

09-Mar-2016, 15:37
הודעה: #24
(09-Mar-2016 15:34)mordii2 כתב:  נו עכשיו איציק זוהר יהיה מנג'ר מכבי נתניה מעניין מאיפה כסף לשלם לו

ואז רישמית המועדון הזה יהפוך ל"בית זונות".
09-Mar-2016, 15:39
הודעה: #25
גם אני חושב כך. מרים תעשה את זה ותמצא בסוף את הרוכש. היא נתנה את מילתה, ולמרות שזאת בכלל לא משימה פשוטה, היא בסוף תעשה את זה. אם יש מישהו שהוכיח שהוא גם מסוגל לעשות זאת מריים.
אני גם בטוח שאותו רוכש שיסכים להכנס לסיפור הזה יבין שרכישה של קבוצת כדורגל עולה כסף ו 5-6 מליון ש"ח על מכבי נתניה לא נשמע לי סכום הזוי. לדעתי, רוכש אמיתי עם כוונות רציניות לא יפיל את העסקה בגלל נושא הגרעון.

ובמידה ובכל זאת לא נצליח להביא לפה משקיע נצטרך לפנות לפתרון הישן והכואב שמכבי נתניה נאלצת להשתמש בו מידי פעם ב 25 שנה האחרונות.

ונכון שאין יותר מידי נכסים איכותיים אבל מישנקו, דיא או חסן למשל יוכלו לדעתי לצמצם את עומק הגרעון.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
09-Mar-2016, 15:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2016 על ידי 15:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #26
(09-Mar-2016 15:39)אופיר34 כתב:  גם אני חושב כך. מרים תעשה את זה ותמצא בסוף את הרוכש. היא נתנה את מילתה, ולמרות שזאת בכלל לא משימה פשוטה, היא בסוף תעשה את זה. אם יש מישהו שהוכיח שהוא גם מסוגל לעשות זאת מריים.
אני גם בטוח שאותו רוכש שיסכים להכנס לסיפור הזה יבין שרכישה של קבוצת כדורגל עולה כסף ו 5-6 מליון ש"ח על מכבי נתניה לא נשמע לי סכום הזוי. לדעתי, רוכש אמיתי עם כוונות רציניות לא יפיל את העסקה בגלל נושא הגרעון.

ובמידה ובכל זאת לא נצליח להביא לפה משקיע נצטרך לפנות לפתרון הישן והכואב שמכבי נתניה נאלצת להשתמש בו מידי פעם ב 25 שנה האחרונות.

ונכון שאין יותר מידי נכסים איכותיים אבל מישנקו, דיא או חסן למשל יוכלו לדעתי לצמצם את עומק הגרעון.

תגיד, יש מצב שאתה הבן שלה?
מרים הבטיחה, מרים אמרה, מרים תעשה.
מרים היא פוליטיקאית ממוצעת שאוהבת הרבה לדבר ומעט לעשות (בכל מה שקשור לספורט בנתניה).
09-Mar-2016, 16:22
הודעה: #27
(09-Mar-2016 15:34)mordii2 כתב:  נו עכשיו איציק זוהר יהיה מנג'ר מכבי נתניה מעניין מאיפה כסף לשלם לו

בהתחלה חשבתי שאתה מתבדח על חשבון ההצעה של ברקו לאוסידון בתוכנית הרדיו . ואז פתחתי וואן ואני מבין שהבדיחה על חשבוננו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Mar-2016, 16:51
הודעה: #28
(09-Mar-2016 15:42)פיליפצוק כתב:  
(09-Mar-2016 15:39)אופיר34 כתב:  גם אני חושב כך. מרים תעשה את זה ותמצא בסוף את הרוכש. היא נתנה את מילתה, ולמרות שזאת בכלל לא משימה פשוטה, היא בסוף תעשה את זה. אם יש מישהו שהוכיח שהוא גם מסוגל לעשות זאת מריים.

תגיד, יש מצב שאתה הבן שלה?
מרים הבטיחה, מרים אמרה, מרים תעשה.
מרים היא פוליטיקאית ממוצעת שאוהבת הרבה לדבר ומעט לעשות (בכל מה שקשור לספורט בנתניה).

תגיד יש מצב שפעם בחיים תצא מילת פרגון מהפה שלך??

מרים פיירברג אחלה ראש עיר, ביצועיסטית, בולדוזרית שיודעת להזיז דברים ולקצר הליכים. דברים שבלעדיהם במדינתנו לא ניתן לקדם שום דבר. והיא הוכיחה את זה רק לפני מספר חודשים עם אותה הלוואה מפורסמת שמנעה את פירוק הקבוצה.

ונכון שאת טל מ. כמובן שזה לא מעניין כי הכל מבחינתו טריוואלי וברור מאליו אבל אני רואה את הדברים אחרת( למרות שאני יודע שאחד החטאים הגדולים הוא פרגון לאיש ציבור...)

ואם אתה לא מבין שלא מתפקידה להתעסק כל היום במכבי נתניה כנראה שיש לך בעיה קשה בהבנה של הגדרת התפקיד שלה.

09-Mar-2016, 16:52
הודעה: #29
(09-Mar-2016 16:22)טל.מ כתב:  

בהתחלה חשבתי שאתה מתבדח על חשבון ההצעה של ברקו לאוסידון בתוכנית הרדיו . ואז פתחתי וואן ואני מבין שהבדיחה על חשבוננו.

מה אתם מופתעים? הם אמרו את זה בשידור.
09-Mar-2016, 16:54
הודעה: #30
היה חסר להם יד לפוקר

The following 1 user Likes mordii2's post: