שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האזינו היום לתכנית הספורט של אופירה ב102 החל משעה 19:10
03-Mar-2016, 16:25
הודעה: #28
RE: האזינו היום לתכנית הספורט של אופירה ב102 החל משעה 19:10
(03-Mar-2016 15:51)פיליפצוק כתב:  ידידי היקר, אם זאת התוצאה אחרי הערבות שהיא נתניה, אז תודה על לא תודה, היה עדיף כבר ללכת לפירוק.
בזכות המוכשרת הזו יגיע רוכש? נחיה ונראה, דיבורים באויר, עד כה היא הביאה אחד קפריזי שעשה סיבוב פה, יצר ציפיות והתאדה.
אכן לא כתוב בשום מקום אבל עובדתית העירייה מוערבת עד הצוואר אז חלאס לשחק אותה תמימים.
אבל ממך מר נאיבי ותמים אני לא מצפה להבין, תמשיך לחיות בסרט הוורוד שאתה חי בו.
היידה למרים המלכה....

בוא אני אגלה לך משהו, אם אתה ,הדירקטוריון המפורסם וכל צוות המעודדות לא הייתם לוחצים על כל העולם ואשתו להביא לפה את המאמן הדגול בנקודת הזמן הכי קריטית של העונה בכלל לא בטוח שהשם אוסידון ובטח השם פיירברג היה עולה פה בכלל היום. אז עשה טובה אל דבר איתי על נאיביות.

והעירייה מעורבת פה בעל כורחה. היא לא הייתה חייבת להיות מעורבת אם הדבר הזה שנקרא מכבי נתניה לא היה חשבו לכמה אנשים בעיר הזאת.
אז אתה חכם גדול היום ומבחינתך זה מאד טרוויאלי שעירייה תארגן הלוואה של מליונים לקבוצת הכדורגל של העיר ,אבל זה ממש לא כך. אין שום עיר בארץ ושום ראש עיר שעושה ופועלת בצורה שפיירברג עושה. היא לא חייבת לעשות את שעשתה ומותר להעריך אותה על מעשיה למרות שבספר החוקים של היהודים פרגון (ועוד לאיש ציבור) זו העבירה הגדולה ביותר שיכולה להיות.

אז אתה יכול להעדיף פירוק ,אני מעדיף לרדת ליגה ולא להתפרק . ובקשר לרוכש - גם על זה עוד תבקש סליחה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: האזינו היום לתכנית הספורט של אופירה ב102 החל משעה 19:10 - אופיר34 - 03-Mar-2016 16:25

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים