מכבי נתניה

גירסה מלאה: האזינו היום לתכנית הספורט של אופירה ב102 החל משעה 19:10
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
3 אוהדים ממטה המחאה יתארחו בתכנית.
תהנו...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
מי טוכמן ?

האוהד אור דיבר לענין מצדיע לו כל הכבוד
אוסידון מהרגע שנכשל היה צריך לעזוב ויפה שעה אחת קודם
עלו ודיברו יפה. לא התלהמו והבהירו את הדברים כמו שצריך.
בנוסף השיגו עימות עם דורון בתכנית. ככה מנהלים מחאה, מנסים לגייס את התקשורת לטובתינו. כל הכבוד להם.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
דורון תוכנן להתראיין שם עוד הרבה קודם.
לגבי האוהדים - עשו באמת ככל יכולתם רק צריך לזכור שתוכנית של אופירע זה לא פוסט בפייסבוק. פה אין לך את כל הזמן שבעולם ואף אחד לא ייתן לך לייצר יותר מארבע מילים ברצף, לכן אני מציע כהכנה ליום רביעי להכין בראשי פרקים את עיקרי הטענות ופשוט להגיד אותם בקול רם וברור. החכמה פה זה פשוט לדבר בלי לעצור, להעביר את המסר בלי קשר לשאלות שאתה נשאל , להתכונן לשאלות לא צפויות והכי חשוב להגיד את הדברים מהלב בלי להתלהם, בדיוק כמו שאיציק ואור עשו היום.

אני אישית לא מסכים עם חלק מהדברים שנעשים במחאה הזאת אבל כשאתה שומע אוהדים שמדברים מדם ליבם אתה לא יכול שלא להזדהות עם הכאב.
אופיר 34 הרבה פעמים אני מסכים איתך והרבה פעמים אני לא מסכים איתך
כתבת שאתה מזדהה עם האוהדים שמדברים מדם ליבם כאילו מה חשבת עד עכשיו שאנחנו מבזבזים זמן לא בגלל שכואב לנו ?
לפעמים אתה מתנסח שאנשים מבינים מדבריך כאילו אתה מזדהה עם אוסידון ומסכים למעשיו כשלא כך הם פני הדברים ...
אנחנו כאוהדים צריכים ברגעי משבר להתאחד בקול אחד ברור וחד ועכשיו זהו רגע כזה

כל עוד אוסידון בנתניה לא נגיע למשחקים ככה כל אוהד צריך לומר ולעשות

בענין הראיון היום אולי לא שמתם לב אבל שוב אמרו אין אלטרנטיבה צריך לומר יש אלטרנטיבה
ועוד ענין האם רק אני שמתי לב שאיציק זוהר מלך בלייני תל אביב בעבר מגן על אוסידון מלך חיי הלילה של תל אביב ? מה הקשר האמתי בינהם ?
הנה הקישור לראיון למי שפספס
https://soundcloud.com/8vvuuwvc49ph/3-102fm

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
איציק בהזדמנות זאת בפומבי אני מבקש ממך סליחה על שפעם תקפתי אותך חשבתי בזמנו שאתה גם מנוע מאינטרסים אישיים אבל הוכחת לי שטעיתי
(01-Mar-2016 0:19)אופיר34 כתב: [ -> ]... אין לך את כל הזמן שבעולם ואף אחד לא ייתן לך לייצר יותר מארבע מילים ברצף, לכן אני מציע כהכנה ליום רביעי להכין בראשי פרקים את עיקרי הטענות ופשוט להגיד אותם בקול רם וברור. החכמה פה זה פשוט לדבר בלי לעצור, להעביר את המסר בלי קשר לשאלות שאתה נשאל , להתכונן לשאלות לא צפויות והכי חשוב להגיד את הדברים מהלב בלי להתלהם, בדיוק כמו שאיציק ואור עשו היום.

עצוב כמה שאתה צודק...

ככה נראית המדינה שלנו, לא מקשיבים, צועקים, מתעלמים מהאחר ורודפים אחרי הפופוליזם הזול.

הדיון נעשה שטחי ורדוד כשלמעשה הוא ממש מיותר, כי אם אתה לא מקשיב לשני אז גם הוא לא מקשיב למה שאתה תגיד, ואין לך בכלל סיכוי לשכנע או לגרום לו לשנות בקמצוץ מהתנהגותו/מחשבותיו, אז למה בכלל להגיד...

כשכולם צועקים "מנטרות מהבית", אז המאזינים או לא שומעים כלום, או מחפשים לשמוע בתוך ה"בליל" את הסיסמאות שהם רוצים לשמוע ואז "מרגישים מחוזקים" או מחפשים את "עמדת הרשע" כדי לשנוא אותו יותר...

הכל נעשה קיצוני, או שאתה בעד מוות לערבים או שאתה שמאלן. או שאתה תומך במדיניות הממשלה או שאתה בעד חיסול המדינה. או שדורון אוסידון מביא לנו פליאוף עליון או שהוא נוכל, רמאי שבא לעזור להפועל ת"א.

ניקח לדוגמא את דברי הרמטכ"ל על ילדות בנות 13 עם מספריים.
אנשים רצו לשמוע מה שרצו ולא עניין אותם מה באמת נאמר.

קישור לדברי הרמטכ"ל
http://news.walla.co.il/item/2936078
(בסך הכל 53 שניות סרטון, מי שלא רוצה להיות רדוד גם פה, שיקשיב רגע)

קיתונות הרותחין שנשפכו על הרמטכ"ל בגלל דבריו, הקריאות שהוא "שמאלן", "יפה נפש", "לא מבין שגם ילדה עם מספריים יכולה להרוג" ועוד היו פשוט מוגזמים ושגויים.

למי שבכל זאת קרא עד פה אבל ולא הקשיב לרמטכ"ל, הרמטכ"ל מתחיל ומשבח את התנהגות החיילים שבשניות מקבלים החלטה, פותחים נצרה ומסיימים עשרות ומאות ארועי טרור, אבל הוא מוסיף שאם יש ילדה בת 13 עם מספריים או סכין ויש מתרס בינה לבין החיילים, הוא לא היה רוצה לראות חייל מרוקן עליה מחסנית, כי צריך "להפעיל את הכח הדרוש כדי לעמוד במשימה" (כח דרוש יכול להיות גם כדור אחד ברגל?).

אז נשאלת השאלה מה זה מתרס... לפי מילוג ברשת, "מחסום, מכשול בריקדה"

כלומר גם ילדה בת 13, גם נושאת נשק קר בלבד וגם לא יכולה להגיע פיזית אל החיילים כי משהו חוצץ ביניהם.

נכון, ילדה בת 13 יכולה להרוג
נכון גם נשק קר יכול להרוג
נכון, גם אם יש "מתרס" אפשר להרוג, אבל רק בעזרת נשק חם או אבנים, לא סכין או מספריים.

הרמטכ"ל מונה את שלושת הסייגים כדי להדגיש שכשלא נשקפת סכנה, לא צריך להרוג!!!

למי שרוצה לקרוא את "הקם להורגך השקם להורגו" באופן מילולי פשוט, יש 2 אפשרויות:
* אם יש מתרס, הוא לא באמת קם להורגי, הוא רק מתלהם, אם יעבור את המתרס, הוא בן מוות.
* הקם להורגי, זה עצם היותו פלשתיני. הוא "נולד כשונא ישראל שרוצה להרוג את כולנו" ולכן צריך להיכנס עכשיו, ללא מעצורים, לכל ישוב ערבי ולירות על מנת להרוג בכל מה שזז. (מאין תורת גזע נאצית???)

איפה כן טעה הרמטכ"ל?!
הוא אמר שדברי חז"ל הם "סיסמא" וצה"ל לא עובד ע"פ סיסמאות, לצה"ל יש "הוראות פתיחה באש"

לקרוא לדברי חז"ל "סיסמא" יכול להיות עלבון לאנשים מאמינים.

יכול היה הרמטכ"ל להגיד ש"הקם להורגך ..." זאת "אידיאה" או "ערך" או "קו מנחה" לצה"ל ועל פיו צה"ל קובע הוראות ספציפיות, כמו הוראות פתיחה באש, כי... "צריך להפעיל את הכח הדרוש כדי לעמוד במשימה".
עכשיו הוא רוצה פיצוי , במידה ויבוא רוכש?
זה אמיתי?
חתיכת חוצפן , להעיף עכשיו ומייד!!!
כל הכבוד לירון ישראל מצדיע לו למרות שטעה בהבאת עטר
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's