שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז מי בכל זאת מגיע למשחק?
07-Feb-2016, 11:50
הודעה: #11
(07-Feb-2016 9:18)עידן444 כתב:  כפי שאני תמיד אומר- שחקני הבית צריכים להיות הבסיס. המצוי. גם אם אין שם את מסי הבא לא קרה כלום- נביא מסי מבחוץ- עם תוכנית, עם מעקב אחרי שחקנים, לא תשכנעו אותי שאלה דברים שעולים הרבה כסף. סך הכל עבודה יסודית ומקצועית אפילו שלנו האוהדים בשיתוף פעולה- מי בקשרים עם סוכנים, מי בהכרות עם ליגות ברמה הבינונית מינוס באירופה, מרכז ודרום אמריקה, מי בסתם להיות ילד פריק בן 17 אינטיליגנט שחולה כדורגל ועם שאיפות בתחום שיכול לשבת שעות ולראות קלטות מסוכנים לגבי שחקן שרוצים אולי להביא בעתיד ולהמשיך מעקב שבוע שבוע עוד לפני שהוא מגיע, מי בהתמצאות בליגות הנמוכות, מי במעקב אחר הליגות הצעירות- כי ידע זה כוח ושליפה מהמותן כבר לא שייכת לכדורגל המקצועני.
את האפור, הבינוני, וחסר היכולת להתפתח- סטייל- עומר ורד, אמייה טגה, סימיליאניץ, שמעון הרוש, רן רול, עמית בן שושן, נבו מזרחי, ואפשר לעבור ככה על שחקנים על גבי שחקנים- אנחנו לא צריכים להביא מבחוץ. כאלה יש לנו במשקל.
אנחנו רוצים מישצ׳נקואים, ופירסים ושויינפלדים(כי הם מביאים פיזיות וגוף שנדירים במקומותנו), אנחנו רוצים דיא סבע, וערן לוי- כי כשרונות כאלה לא גדלו אצלנו מזמן. אנחנו רוצים קאיודות ואמוטואים כי כבר לא גדלים כאלה חלוצים במקומותינו. אנחנו צריכים ווינרים כמו זהבי וברדה ואם אין לנו אפשרות להביא גנבה ברמות האלה- גם אחד כמו יניב לביא זה אחלה כי מזמן לא גדלים אצלנו שחקנים שקורצו מהחומר הזה(חייבים במערכת אחד כמו ד״ר איציק בן מלך שיעזור להפוך את החבורה חסרת האישיות שבדרך כלל גדלה כאן לספורטאים- פשע שנתנו לו ללכת- כשבונים תקציב מתחילים מהדברים האלה ולא מטגה ולוגסי!)-
ואיש מקצוע שינצח על התזמורת הזו כדי שהמאמן יוכל להתרכז במה שהוא צריך להתרכז.
כדי להיות מקצוען לא חייבים הרבה כסף. מקצוען זה קודם כל בראש. זה ידע. זה ללמוד. זה להתפתח. זה לדעת להסיק מסקנות. ואם יורדים ליגה לנסות לראות גם את הצד החיובי שבזה- לבנות קבוצה שתעלה תוך שנה כפי שעשינו בפעמיים האחרונות- ובמקביל לבנות תשתית של מועדון בריא- וכל מי שמעדיף את שיטת ׳החבר מביא חבר׳ והקומבינות- מקומו לא איתנו!

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני רק רוצה לתקן משפט אחד . ידע עולה כסף.
כשאתה מעסיק מקצוען אתה משלם על זה. אם אתה רוצה להחזיק כזה שילמד ויתפתח על בשרך - תהיה מוכן לשלם גם פה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Feb-2016, 12:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Feb-2016 על ידי 12:07 עידן444.)
הודעה: #12
RE: אז מי בכל זאת מגיע למשחק?
(07-Feb-2016 11:50)טל.מ כתב:  
(07-Feb-2016 9:18)עידן444 כתב:  כפי שאני תמיד אומר- שחקני הבית צריכים להיות הבסיס. המצוי. גם אם אין שם את מסי הבא לא קרה כלום- נביא מסי מבחוץ- עם תוכנית, עם מעקב אחרי שחקנים, לא תשכנעו אותי שאלה דברים שעולים הרבה כסף. סך הכל עבודה יסודית ומקצועית אפילו שלנו האוהדים בשיתוף פעולה- מי בקשרים עם סוכנים, מי בהכרות עם ליגות ברמה הבינונית מינוס באירופה, מרכז ודרום אמריקה, מי בסתם להיות ילד פריק בן 17 אינטיליגנט שחולה כדורגל ועם שאיפות בתחום שיכול לשבת שעות ולראות קלטות מסוכנים לגבי שחקן שרוצים אולי להביא בעתיד ולהמשיך מעקב שבוע שבוע עוד לפני שהוא מגיע, מי בהתמצאות בליגות הנמוכות, מי במעקב אחר הליגות הצעירות- כי ידע זה כוח ושליפה מהמותן כבר לא שייכת לכדורגל המקצועני.
את האפור, הבינוני, וחסר היכולת להתפתח- סטייל- עומר ורד, אמייה טגה, סימיליאניץ, שמעון הרוש, רן רול, עמית בן שושן, נבו מזרחי, ואפשר לעבור ככה על שחקנים על גבי שחקנים- אנחנו לא צריכים להביא מבחוץ. כאלה יש לנו במשקל.
אנחנו רוצים מישצ׳נקואים, ופירסים ושויינפלדים(כי הם מביאים פיזיות וגוף שנדירים במקומותנו), אנחנו רוצים דיא סבע, וערן לוי- כי כשרונות כאלה לא גדלו אצלנו מזמן. אנחנו רוצים קאיודות ואמוטואים כי כבר לא גדלים כאלה חלוצים במקומותינו. אנחנו צריכים ווינרים כמו זהבי וברדה ואם אין לנו אפשרות להביא גנבה ברמות האלה- גם אחד כמו יניב לביא זה אחלה כי מזמן לא גדלים אצלנו שחקנים שקורצו מהחומר הזה(חייבים במערכת אחד כמו ד״ר איציק בן מלך שיעזור להפוך את החבורה חסרת האישיות שבדרך כלל גדלה כאן לספורטאים- פשע שנתנו לו ללכת- כשבונים תקציב מתחילים מהדברים האלה ולא מטגה ולוגסי!)-
ואיש מקצוע שינצח על התזמורת הזו כדי שהמאמן יוכל להתרכז במה שהוא צריך להתרכז.
כדי להיות מקצוען לא חייבים הרבה כסף. מקצוען זה קודם כל בראש. זה ידע. זה ללמוד. זה להתפתח. זה לדעת להסיק מסקנות. ואם יורדים ליגה לנסות לראות גם את הצד החיובי שבזה- לבנות קבוצה שתעלה תוך שנה כפי שעשינו בפעמיים האחרונות- ובמקביל לבנות תשתית של מועדון בריא- וכל מי שמעדיף את שיטת ׳החבר מביא חבר׳ והקומבינות- מקומו לא איתנו!

אני רק רוצה לתקן משפט אחד . ידע עולה כסף.
כשאתה מעסיק מקצוען אתה משלם על זה. אם אתה רוצה להחזיק כזה שילמד ויתפתח על בשרך - תהיה מוכן לשלם גם פה.

נכון.
אם סדר העדיפויות יהיה סוף סוף נכון- יהיה כסף לדברים החשובים.
כשתהיה תשתית בריאה המועדון יוכל להחזיק את עצמו בלי שום בעיה- אלא אם שוב יקרה אפקט שגב- קרי- שגעון גדלות.

אם אתה מתקן כאן רק משפט אחד מצבי טוב.

רק לתקן את התיקון- לא אמרתי שזה לא עולה כסף- אמרתי שאלה לא דברים שחייבים לעלות הרבה כסף. גם לעשות משהו זה יותר טוב מהכלום שיש היום בתחומים שהם הכרחיים בכדורגל- שלא קיימים ברוב המועדונים בארץ.

יש לי במשפחה חוזר בתשובה. קיבוצניק שנהיה חרדי. שינוי מקצה לקצה.
שאלתי אותו למה חייב ללכת לקיצון? מה רע להיות מסורתי? לשמור שבת? למה צריך ללכת לשנות את כל החיים?
הוא אמר לי- "אתה רוצה להיות כזה? נהדר... בטח יותר טוב מכלום...".
07-Feb-2016, 22:39
הודעה: #13
אנחנו משחקים עכשיו ?

07-Feb-2016, 23:03
הודעה: #14
מעניין מי עדיין לא מאמין בקללות...

07-Feb-2016, 23:03
הודעה: #15
נו מי אמר שאנחנו לא כובשים ...!

07-Feb-2016, 23:11
הודעה: #16
בארי ושויינפלד עושים להם את כל ההתקפה...
לא מאמין למה שאני רואה...

07-Feb-2016, 23:16
הודעה: #17
אבל זה לא מפתיע. קודם כל שוינפלד ראינו ברבע שעה בכפ"ס שהוא שחקן עם נוכחות שמסתער על כל כדור. רק בזכות המוטיבציה שלו הוא יבקיע שערים.
וחמזה בינתיים לא עשה יותר מידי אבל הסיכוי שלו להצליח בקבוצה שהוא לא הבורג המרכזי שלה הרבה יותר גדול

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
07-Feb-2016, 23:20
הודעה: #18
(07-Feb-2016 23:16)אופיר34 כתב:  אבל זה לא מפתיע. קודם כל שוינפלד ראינו ברבע שעה בכפ"ס שהוא שחקן עם נוכחות שמסתער על כל כדור. רק בזכות המוטיבציה שלו הוא יבקיע שערים.
וחמזה בינתיים לא עשה יותר מידי אבל הסיכוי שלו להצליח בקבוצה שהוא לא הבורג המרכזי שלה הרבה יותר גדול

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עזוב נו בחייך... אנחנו כבר במשך לא יודע כמה משחקים לא כובשים- ואז שחקן שיוצא ממך כובש בנגיעה ראשונה בקבוצה אחרת... כמה סמלי... כמה מתסכל... פשוט מישהו יושב למעלה במרומים והחליט להתעלל בנו העונה עד הסוף... גם די ברור לי שאנחנו(או לפחות חלקנו) הסיבה שב״ש בודאות לוקחת אליפות העונה.

07-Feb-2016, 23:23
הודעה: #19
גדול הרוש !!! שוער ענק

07-Feb-2016, 23:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Feb-2016 על ידי 23:25 חזום חזום.)
הודעה: #20
להיפטר מ BBB

Sent from my A0001 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים