שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז מי מוכן למאבקי צמרת בלאומית ב-2016-17 ביחד עם הפועל ת"א?
24-Jan-2016, 11:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jan-2016 על ידי 11:35 עידן444.)
הודעה: #11
RE: אז מי מוכן למאבקי צמרת בלאומית ב-2016-17 ביחד עם הפועל ת"א?
(24-Jan-2016 11:23)אלון כתב:  
(24-Jan-2016 11:16)עידן444 כתב:  
(24-Jan-2016 11:00)פיליפצוק כתב:  
(24-Jan-2016 10:57)עידן444 כתב:  
(24-Jan-2016 10:20)פיליפצוק כתב:  עכו תצטרף לנתניה בתום העונה.

גם זה משפט ששמעתי מתישהו בעבר... כמה שנים לדעתי... ועכו שורדת... רק מוכיח למה האמירות האלה שוות. אז בסוף זה כנראה באמת יקרה, ואולי גם העונה- אבל איפה זה שם את הקביעות הנחרצות האלה בינואר שמתבדות שנה אחר שנה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עכו ונתניה הן היורדות בתום העונה!
אני ארשום לך את זה עוד מיליון פעם ואתה מוזמן לצלם גם את המסך.
מצטער, אני לא חי בללנדד אלא על קרקע המציאות.

גם את המשפט הזה כבר שמעתי. בטח במקרה של עכו. לעומת זאת על נתניה בכל הירידות המשפט הכי פופולרי היה ״מה פתאום... נתניה תרד? אין מצב. נשאר בסוף״. גם על מכבי פ״ת לפני שנתיים שמענו שהיא ירדה. והיא נשארה. ובעונה שעברה אף אחד לא חשב שאשדוד תרד- והיא ירדה. לדעתי ההתאמה בין מה שחושבים ״האנשים הריאלים״ בינואר לבין מה שקורה בפועל- היא +- על 50%.
כ״ס קבוצה קקה- עשתה עכשיו 3 נצחונות משום מקום- אחרי רצף תוצאות גרועות כולל הפסד בית לעכו שהוביל אותם מתחת לקו האדום.
שיעזבו את השחקנים- ויתנו להם לשחק משוחרר עד סוף העונה- ומה שיהיה יהיה.
עוד טיפ שלי לקורצקי- לא יזיק לשנות מידי פעם... מתחלפים מאמנים וכולם מהמרים על אותם סוסים... למה לעלות עם אותו הרכב של שבוע שעבר חוץ משינוי אחד מאולץ? תכניסו כבר דם חדש ריבונו של עולם!!! תנסו לשנות שיטה... משהו... כל מאמן מגיע ולא משנה כלום חוץ מפסיכולוגיה בגרוש!

במצבים האלה גם לא יקרה כלום אם יעשו שינוי קיצוני. עכו למשל שיחררה את סליחי. מה יקרה אם בארי ינוח קצת? מה הוא תורם? לדעתי בעיקר תוקע את המשחק. תנסו בלי. אולי ישתחרר משהו? לא הולך- מכניסים במחצית. קצת יצירתיות... יאללה... הבנו מה ההרכב הזה מסוגל... הבנו מה השיטה הזו מסוגלת...

כל מאמן שבא מפחד על התחת שלו ורוצה ללכת על "בטוח", הוא רק לא יודע שהבטוח זה הכישלון הכי גדול...

בדיוק!
תשנה. המכונה הזו לא חורקת- היא לא עובדת!
אין שחקנים אחרים? תשנה שיטה. טל איילה כבר לא כאן אבל אפילו מאמן אחד לא ניסה לנצל את יכולת הכנסת הכדור שלו דרך האמצע- או באגף או בספסל. מרגוליס אצל כל המאמנים בכנף(מחוסר ברירה דורה שיחק איתו קצת חלוץ והוא עדיין מלך השערים שלנו- כמה עלוב... מזל שהיו 2 פנדלים אז גם פירס עם שניים). מצידי תנסה אותו מגן עם הכוח והמהירות- ממה שהבנתי מהרדיו עומר ורד זה פשוט לא זה.
תנסה אותו מתחת לחלוץ. אמרו עטר אהב כדורים ארוכים- היום יש לך את הכלים לזה- יש לך גם מהירות וגם שחקנים עם נוכחות.
תנסו דברים...
מספיק עם המקובעות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Jan-2016, 20:15
הודעה: #12
RE: אז מי מוכן למאבקי צמרת בלאומית ב-2016-17 ביחד עם הפועל ת"א?
כזכור לי, רוב הפעמים שאמרו עלינו שאנחנו יורדים ליגה... לבסוף ירדנו ליגה.
עכו כנראה תצליח לעשות שוב סנסציה ולשרוד ואלינו יצטרף אלי גוטמן (נאחס רודף אחריו...).
24-Jan-2016, 21:02
הודעה: #13
אז מי מוכן למאבקי צמרת בלאומית ב-2016-17 ביחד עם הפועל ת"א?
(24-Jan-2016 20:15)לואיס ראזאק כתב:  כזכור לי, רוב הפעמים שאמרו עלינו שאנחנו יורדים ליגה... לבסוף ירדנו ליגה.
עכו כנראה תצליח לעשות שוב סנסציה ולשרוד ואלינו יצטרף אלי גוטמן (נאחס רודף אחריו...).

באיזו עונה הימרו עלינו שנרד?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים