מכבי נתניה

גירסה מלאה: אז מי מוכן למאבקי צמרת בלאומית ב-2016-17 ביחד עם הפועל ת"א?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מישהו חושב שיש בכלל סיכוי להשיג 3 ניצחונות במחזור ה-26 מול הפועל עכו (בתכלס הקבוצה הגרועה ביותר בליגה שעדיין נכון לרגע זה הצליחה להשיג 8 נקודות יותר מאתנו... בלתי יאומן) ?

נ.ב
יהיה משעשע לראות את גוטמן יורד ליגה העונה.
כן אני עדיין מאמין במכבי נתניה ואפשר לנצח כל קבוצה בליגה הזאת כולל באר שבע ומכבי תל אביב
אם זה לא יתחיל שבוע הבא אז לפרק הכל ולבנות לליגה לאומית
בהתחייבות אני אומר לך שהפועל תל אביב לא תרד ליגה.עכו כנראה תצטרף אלינו
ומי אמר לך שתיאבק בעונה הבאה בצמרת ליגה לאומית ??
(23-Jan-2016 23:47)זאב רווח כתב: [ -> ]ומי אמר לך שתיאבק בעונה הבאה בצמרת ליגה לאומית ??

יש בזה משהו, אבל המצב בלאומית כל כך מביך שהליגה הזאת כבר נראית חצי מקצועית וגם זה בקושי. משמע - גם עם סגל ממש נסבל שיהיה בנוי על נוער ואיזה 3-4 שחקני חיזוק, מכבי נתניה תאבק בצמרת של הליגה הזו בעונה הבאה.
עכו תצטרף לנתניה בתום העונה.
(24-Jan-2016 10:20)פיליפצוק כתב: [ -> ]עכו תצטרף לנתניה בתום העונה.

גם זה משפט ששמעתי מתישהו בעבר... כמה שנים לדעתי... ועכו שורדת... רק מוכיח למה האמירות האלה שוות. אז בסוף זה כנראה באמת יקרה, ואולי גם העונה- אבל איפה זה שם את הקביעות הנחרצות האלה בינואר שמתבדות שנה אחר שנה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-Jan-2016 10:57)עידן444 כתב: [ -> ]

גם זה משפט ששמעתי מתישהו בעבר... כמה שנים לדעתי... ועכו שורדת... רק מוכיח למה האמירות האלה שוות. אז בסוף זה כנראה באמת יקרה, ואולי גם העונה- אבל איפה זה שם את הקביעות הנחרצות האלה בינואר שמתבדות שנה אחר שנה?

עכו ונתניה הן היורדות בתום העונה!
אני ארשום לך את זה עוד מיליון פעם ואתה מוזמן לצלם גם את המסך.
מצטער, אני לא חי בללנדד אלא על קרקע המציאות.
(24-Jan-2016 11:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]

גם את המשפט הזה כבר שמעתי. בטח במקרה של עכו. לעומת זאת על נתניה בכל הירידות המשפט הכי פופולרי היה ״מה פתאום... נתניה תרד? אין מצב. נשאר בסוף״. גם על מכבי פ״ת לפני שנתיים שמענו שהיא ירדה. והיא נשארה. ובעונה שעברה אף אחד לא חשב שאשדוד תרד- והיא ירדה. לדעתי ההתאמה בין מה שחושבים ״האנשים הריאלים״ בינואר לבין מה שקורה בפועל- היא +- על 50%.
כ״ס קבוצה קקה- עשתה עכשיו 3 נצחונות משום מקום- אחרי רצף תוצאות גרועות כולל הפסד בית לעכו שהוביל אותם מתחת לקו האדום.
שיעזבו את השחקנים- ויתנו להם לשחק משוחרר עד סוף העונה- ומה שיהיה יהיה.
עוד טיפ שלי לקורצקי- לא יזיק לשנות מידי פעם... מתחלפים מאמנים וכולם מהמרים על אותם סוסים... למה לעלות עם אותו הרכב של שבוע שעבר חוץ משינוי אחד מאולץ? תכניסו כבר דם חדש ריבונו של עולם!!! תנסו לשנות שיטה... משהו... כל מאמן מגיע ולא משנה כלום חוץ מפסיכולוגיה בגרוש!

במצבים האלה גם לא יקרה כלום אם יעשו שינוי קיצוני. עכו למשל שיחררה את סליחי. מה יקרה אם בארי ינוח קצת? מה הוא תורם? לדעתי בעיקר תוקע את המשחק. תנסו בלי. אולי ישתחרר משהו? לא הולך- מכניסים במחצית. קצת יצירתיות... יאללה... הבנו מה ההרכב הזה מסוגל... הבנו מה השיטה הזו מסוגלת...

(24-Jan-2016 11:16)עידן444 כתב: [ -> ]
(24-Jan-2016 11:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]

גם את המשפט הזה כבר שמעתי. בטח במקרה של עכו. לעומת זאת על נתניה בכל הירידות המשפט הכי פופולרי היה ״מה פתאום... נתניה תרד? אין מצב. נשאר בסוף״. גם על מכבי פ״ת לפני שנתיים שמענו שהיא ירדה. והיא נשארה. ובעונה שעברה אף אחד לא חשב שאשדוד תרד- והיא ירדה. לדעתי ההתאמה בין מה שחושבים ״האנשים הריאלים״ בינואר לבין מה שקורה בפועל- היא +- על 50%.
כ״ס קבוצה קקה- עשתה עכשיו 3 נצחונות משום מקום- אחרי רצף תוצאות גרועות כולל הפסד בית לעכו שהוביל אותם מתחת לקו האדום.
שיעזבו את השחקנים- ויתנו להם לשחק משוחרר עד סוף העונה- ומה שיהיה יהיה.
עוד טיפ שלי לקורצקי- לא יזיק לשנות מידי פעם... מתחלפים מאמנים וכולם מהמרים על אותם סוסים... למה לעלות עם אותו הרכב של שבוע שעבר חוץ משינוי אחד מאולץ? תכניסו כבר דם חדש ריבונו של עולם!!! תנסו לשנות שיטה... משהו... כל מאמן מגיע ולא משנה כלום חוץ מפסיכולוגיה בגרוש!

במצבים האלה גם לא יקרה כלום אם יעשו שינוי קיצוני. עכו למשל שיחררה את סליחי. מה יקרה אם בארי ינוח קצת? מה הוא תורם? לדעתי בעיקר תוקע את המשחק. תנסו בלי. אולי ישתחרר משהו? לא הולך- מכניסים במחצית. קצת יצירתיות... יאללה... הבנו מה ההרכב הזה מסוגל... הבנו מה השיטה הזו מסוגלת...

כל מאמן שבא מפחד על התחת שלו ורוצה ללכת על "בטוח", הוא רק לא יודע שהבטוח זה הכישלון הכי גדול...
עמודים: 1 2
Reference URL's