שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פיליפצ'וק ואורן הסטלנים במה עזר עטר מה שלא עשה שלומי דורה ?
29-Nov-2015, 15:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 15:35 ORENARIEL.)
הודעה: #11
RE: פיליפצ'וק ואורן הסטלנים במה עזר עטר מה שלא עשה שלומי דורה ?
גם אתה מבין שסגל השחקנים הוא גרוע.. ואף על פי כן עטר ישאיר אותנו בליגה.. רק קצת סבלנות

עוד לפני שעטר דרך פה אתה היית נגדו.. ויש לך שנאה אישית לבן אדם.. אז אם אתה אוהד נתניה לפחות עכשיו כשהוא כבר מאמן אל תהיה אנטי, ותקפוץ ותסיט אחרי כל הפסד גם אם זו מכבי חיפה ורוני לוי..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Nov-2015, 15:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 15:42 עידן444.)
הודעה: #12
הקבוצה הזו לא צריכה 11 שחקנים חדשים. היא צריכה בול פגיעה בשני חלוצים, מניח שאחד מהם יבוא מהדוד יענקלה, מקווה שהשני יהיה סליחי שלמרות פתיחה פושרת השאיר את הפועל חיפה בליגה בעונה שעברה, ואם אפשר- חייבים שחקן קישור טכני כי על בארי אי אפשר לסמוך. בעמדות המגינים אין לי בעיה עם שמעון הרוש(שאני מקווה שקיבל אתמול את המסר) ושעטר ימשיך לאלתר או יתן בטחון לעומר ורד שבעיני היה יוצא מהכלל אתמול מבחינה הגנתית עד לטעות הקריטית(שמוכיחה למה הקריירה שלו מדשדשת...).
3-4 שחקנים בינגו והקבוצה הזו יכולה להישאר בליגה. אנחנו, כ"ס, עכו והפועל חיפה(כל עוד בנין שם)- מ- 4 יצאו 2. לדעתי סכנין ובני יהודה טובות יותר והפועל ת"א גם תתעשת ותבטיח הישארות מוקדם כמו בעונה שעברה...
29-Nov-2015, 20:53
הודעה: #13
אורן למה שאתן לו לעטר הזדמנות ? הרי הוא מאמן את מכבי נתניה יותר מה שזכו שמוליק פרלמן ז"ל בזמנו , אימן את נתניה יותר מכל מאמן אחר בארץ , למה שאתן לו צ'אנס האם אתה נתת לשלומי דורה צ'אנס או פיליפצ'וק ? כשם שחגגת אחרי כל הפסד של נתניה בימי דורה למה שאני לא אעשה כמוך ?

בקיצר עטר רוצה עוד 4 שחקנים ? אין בעיה חברי ההנהלה שבחרו בשלומי דורה ועטר יצטרכו להוציא עוד כסף ועוד כסף , זה בסדר אני בעד
29-Nov-2015, 21:49
הודעה: #14
(29-Nov-2015 20:53)זאב רווח כתב:  אורן למה שאתן לו לעטר הזדמנות ? הרי הוא מאמן את מכבי נתניה יותר מה שזכו שמוליק פרלמן ז"ל בזמנו , אימן את נתניה יותר מכל מאמן אחר בארץ , למה שאתן לו צ'אנס האם אתה נתת לשלומי דורה צ'אנס או פיליפצ'וק ? כשם שחגגת אחרי כל הפסד של נתניה בימי דורה למה שאני לא אעשה כמוך ?

בקיצר עטר רוצה עוד 4 שחקנים ? אין בעיה חברי ההנהלה שבחרו בשלומי דורה ועטר יצטרכו להוציא עוד כסף ועוד כסף , זה בסדר אני בעד

אני בתחילת העונה העדפתי אפילו את הגורו שלך מאשר הבלפן.
לאחר שהבלפן נבחר אני הייתי מאחוריו עד אשר ראיתי את הסקורר שהוא הביא לפה. הקש ששבר את גב הגמל מבחינתי היה סיפור מחנה האימון שהבהיר לי עם איזה חאפר יש לנו עסק.
אתה לא נתת צ'אנס לדורה, ייחלת לפציעות של שחקנים ועכשיו אתה מייחל לכישלון של עטר, אותך צריך לחסום ולמנוע כל אפשרות לכתוב פה, אתה גיס חמישי, אין לך בושה בעיניים.
29-Nov-2015, 22:23
הודעה: #15
הגורו שלו, בני לם ירום הודו, שם בובה בנוער,איזה אחד מהשוק, או אלוהים יודע מאיפה הביאו אותו. והכל למקרה שאם הוא יפוטר מהבוגרים (ככל שימונה) יהיה לו לאן לחזור...
ואחכ מתלונים למה הכשרונות הכי גדולים שלנו מסיימים בליגה א...
The following 1 user Likes אסףג's post:
amir (2929-1111-2015201520152015)
30-Nov-2015, 0:07
הודעה: #16
(29-Nov-2015 22:23)אסףג כתב:  הגורו שלו, בני לם ירום הודו, שם בובה בנוער,איזה אחד מהשוק, או אלוהים יודע מאיפה הביאו אותו. והכל למקרה שאם הוא יפוטר מהבוגרים (ככל שימונה) יהיה לו לאן לחזור...
ואחכ מתלונים למה הכשרונות הכי גדולים שלנו מסיימים בליגה א...

לא יפה אסף. אם אני לא טועה המאמן של הנוער עשה עונה יפה קודם עם נערים א ועלה איתם לנוער.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
30-Nov-2015, 0:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Nov-2015 על ידי 0:36 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
בני לם חי כבר שנים על תדמית ה"רובין הוד" ללא קשר לזהות המאמן ההתחלתי.
היום זה יוסי טוויל אשתקד זה תומר קשטן, בסופה של העונה בני יגיע לגרוף את התהילה.
30-Nov-2015, 20:05
הודעה: #18
(30-Nov-2015 0:35)פיליפצוק כתב:  בני לם חי כבר שנים על תדמית ה"רובין הוד" ללא קשר לזהות המאמן ההתחלתי.

אני שמעתי מחבר שבני לם מאמו את בנו איזה כדורגל הוא מנחיל בילדים ..כדורים ארוכים בלי תועלת ותוכלת...ואת זה רציתןם לבוגרים....
30-Nov-2015, 20:27
הודעה: #19
(30-Nov-2015 20:05)davidb7 כתב:  
(30-Nov-2015 0:35)פיליפצוק כתב:  בני לם חי כבר שנים על תדמית ה"רובין הוד" ללא קשר לזהות המאמן ההתחלתי.

אני שמעתי מחבר שבני לם מאמו את בנו איזה כדורגל הוא מנחיל בילדים ..כדורים ארוכים בלי תועלת ותוכלת...ואת זה רציתןם לבוגרים....

מדויק ב50%..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Dec-2015, 12:18
הודעה: #20
איזה מסכנים האוהדים של נתניה היום חחחחח בגלל הכשלון של דורה ועטר מחפשים את בני לם אשם ?

איזה נוער רציתם שיבוא לנתניה כשיש להם מרחק 60 ק"מ מקסימום את מכבי ת"א ומכבי חיפה ? הם בצמרת שנים ונתניה בתחתית או בלאומית שנים ... ואם מישהו מגיע לנתניה אז הוא הולך לסוחר הילדים

אבל לא יעזור לכם עוד מעט גם עטר יפוטר כי האוהדים הרבים יותר חכמים מכם ואז בשביל לנסות להציל את נתניה מירידה יקראו לבני לם ושלום תקוה להציל את נתניה זה כתוב בכוכבים זה הגורל של מכבי נתניה להינצל ע"י שחקני העבר הגדולים שלא העריכו אותם אף פעם אחרי פרישתם ...

לי נראה שאותך פיליפצ'וק צריך לחסום כי אתה לא אוהד נתניה אתה אוהד עטר וכל מאמן חוץ מעטר בשבילך נתניה לא שווה כקליפת השום , הגורו שלך עטר יכשל ואתה בעצמך תקרא לו להתפטר מבטיח לך !!! בנתיים 0 נקודות מ 2 משחקים עוד 7 ועטר הולך הבית !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים