מכבי נתניה

גירסה מלאה: פיליפצ'וק ואורן הסטלנים במה עזר עטר מה שלא עשה שלומי דורה ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
לחצתם עטר עטר ועטר והנה המשיח שלכם לא רק שלא בא הוא גם מטלפון על חשבון מכבי נתניה

אז מה יש לכם לומר כי מפי הסוס שמענו רק לפני 3 שבועות שהוא עקב מתחילת העונה על מכבי נתניה וחומר השחקנים שיש במכבי נתניה מצויין

אז אם זה באמת אחרי מעקב מתחילת העונה וחומר השחקנים מצויין למה אנחנו באמת במקום אחר אחרי 3 שבועות במקום הרבה יותר עמוק בטבלה ???

מתי כבר תבינו ששלומי דורה כמו עטר ההוא עם הסיר והמכסה זה בדיוק אותו חרא ?
כמה הפסדים נצטרך לסבול את עטר בנתניה ?

7 מחזורים זה מה שיש לו לשנות וכבר עברו 2 בלי המחזור של צרפתי מול מכבי תל אביב ואם הוא לא משנה לתת לבני לם את המושכות והוא הוא שיציל את מכבי נתניה מירידה !!!
לך לישון רווח אתה באמת מתחיל לעלות לי על העצבים עם הזיוני מוח שלך.
מי הביא את כל הזבל שנמצא היום במועדון?
מי לא הגיב נכון לפציעות של ערן לוי ודיע סבע בקיץ?
מי הביא את העמוד חשמל הזה ואת יובל אבידור?
מי כרגע לא יכול לעשות כלום עד ינואר?
מי השאיר את שמעון הרוש כמגן שמאלי יחיד בקבוצה?
מי החתים כרכש ראשון את עומר ורד?
מי החתים את הבליין סמילאניץ'?
כל המזבלה הזו הגיעה לפה בגלל שהגורו שלך לא יודע להצמיח שחקנים ממחלקת הנוער כבר כמה כמה שנים טובות (מנצור ושריקי שמשחקים אי שם בבית שאן זה מה שהוא מסוגל להביא) אז תעשה לי טובה, אל תבלבל לי במוח אתה מאוס.
(29-Nov-2015 0:50)פיליפצוק כתב: [ -> ]לך לישון רווח אתה באמת מתחיל לעלות לי על העצבים עם הזיוני מוח שלך.
כל המזבלה הזו הגיעה לפה בגלל שהגורו שלך לא יודע להצמיח שחקנים ממחלקת הנוער כבר כמה כמה שנים טובות (מנצור ושריקי שמשחקים אי שם בבית שאן זה מה שהוא מסוגל להביא) אז תעשה לי טובה, אל תבלבל לי במוח אתה מאוס.

כשראובן עטר הגיע הוא אמר שהוא מרוצה מסגל השחקנים שיש לו.יותר מזה הוא אמר שזה סגל שחקנים יותר טוב מהקבוצה שירדה ליגה לפני שנתיים.
(29-Nov-2015 0:59)moshe. כתב: [ -> ]
(29-Nov-2015 0:50)פיליפצוק כתב: [ -> ]לך לישון רווח אתה באמת מתחיל לעלות לי על העצבים עם הזיוני מוח שלך.

כשראובן עטר הגיע הוא אמר שהוא מרוצה מסגל השחקנים שיש לו.יותר מזה הוא אמר שזה סגל שחקנים יותר טוב מהקבוצה שירדה ליגה לפני שנתיים.

ראובן עטר כג'נטלמן לא יעביר לעולם ביקורת על קודמו, ולא יגיד שהחומר הקיים הוא מזבלה, אבל אם הוא מעלה שחקן בן 17 ישר להרכב מול חיפה, מחזיר "מהמתים" את יאיר זיו ואת נור ביסאן, אז תבין לבד מה האמת ומה ה"פוליטקלי קורקט".
את ראובן עטר בכל מקרה נשפוט אחרי השינויים שהוא יבצע בינואר כי אז זו תהיה הקבוצה שלו לחלוטין, עד אז כל נקודה שהוא יביא מקבוצה נטולת התקפה זה בגדר בונוס.
אי אפשר להביא 11 שחקנים בינואר . מעבר לזה עטר לא משתמש ב11 הטובים ביותר שלו. תפקידו הוא להביא שחקנים כמו סמיליאניץ ורד הרוש אבידור איילה וכו לתפקד טוב ככל הניתן. יאיר זיו ועוד ילד בן 17 הם לא הפיתרון. לא מבין מה אתה מחזיק ממנו כל כך, לא ראיתי ממנו כלום שיצדיק את זה.

Sent from my iPad using Tapatalk
(29-Nov-2015 1:11)טל.מ כתב: [ -> ]אי אפשר להביא 11 שחקנים בינואר . מעבר לזה עטר לא משתמש ב11 הטובים ביותר שלו. תפקידו הוא להביא שחקנים כמו סמיליאניץ ורד הרוש אבידור איילה וכו לתפקד טוב ככל הניתן. יאיר זיו ועוד ילד בן 17 הם לא הפיתרון. לא מבין מה אתה מחזיק ממנו כל כך, לא ראיתי ממנו כלום שיצדיק את זה.

לא צריך 11 שחקנים, מספיק עם הפופוליזם בגרוש הזה.
צריך שני מגינים (מגן ימני אולי אפשר לגלות את מסרוואה או נור ביסאן שכבר התחיל להיות מתורגל בעמדה הזו)
יאיר זיו אם ימשיך כמו היום, יכול להחזיק עד תום העונה ביחד עם פירס את הקישור האחורי.
צריך לפגוע בשני שחקני התקפה זרים במקום סיסאיי וסמליאניץ.
ואולי להצליח להביא לפה גולר כמו גוזלן או תורג'מן.
ברק לוי, מגן ימני, חסן, מישצ'נקו, מגן שמאלי, יאיר זיו, פירס, חמזה, רכש, רכש, סליחי, גוזלן/תורג'מן, זה הרכב שיכול להשאיר את הקבוצה בליגה.
זה לא פופוליזם. לדעתי זו הנתניה הכי חלשה שאי פעם ראיתי .

(29-Nov-2015 1:25)טל.מ כתב: [ -> ]זה לא פופוליזם. לדעתי זו הנתניה הכי חלשה שאי פעם ראיתי .

היא אכן החלשה ביותר ללא ספק, קבוצה נטולת חלק קידמי זה משהו שאני בכל שנות אהדתי את המועדון לא זכור לי שקרה.
אבל אני לא חושב שצריך להחליף 11 שחקנים בשביל להישאר בליגה.
זאב אז רוני לוי שאתה כל כך מחזיק ממנו כבר לא מאמן טוב? לוי אחראי על כל הסגל של מכבי חיפה בתקציב גבוה ולאן הוא בדיוק מביא אותם , ואיך הם נראים ומשחקים?

וזאב תלמד .. השחקנים אף פעם לא אשמים.. רק המאמן

אצל עטר רק מי שטוב באימונים ומשקיע הוא זה שישחק ולא משנה מה שמו ומה הרקורד שלו..
אם היינו גונבים גול ומנצחים היית אומר שעטר מאמן טוב?

לפחות היתה התלהבות ושיטה .. ברגע שבארי נותן את המשחק הכי חלש שלו העונה בנתניה , ופירס זה האופציה היחידה לקרנות וכדורים חופשיים.. העיקר להמשיך להאשים את המאמן

אף אחד פה לא נתן סיכוי לנתניה בחוץ נגד חיפה.. המלחמה שלנו זה נגד הקבוצות שילחמו נגדנו בתחתית..

המשחק הזה היה איתות ושיעור ללוגסי ,סמיליאניץ , איילה , ולכל שאר השחקנים שאף אחד לא בטוח בהרכב.. כך שאפילו ילד בן 17 שמעולם לא שיחק בליגת העל יכול לפתוח במקומך בהרכב .. מי שלא ישקיע וייתן את הנשמה יישב בספסל
תירוצים רק תירוצים אני קורא מפילפצ'וק ואורן
מה לא ידעתם שזה החומר לפני שהמלצתם להביא רק את עטר ?
מה לא אתה אמרת פיליפצ'וק אחרי ההפסד נגד מכבי פ"ת ששלומי דורה הוא זמני עד שיגיע עטר ?

עכשיו שהגיע פתאום הוא לא אשם הוא לא הרכיב הוא לא בנה ??

אם נראה לך שהוא בחומר הזה לא מסוגל להציל את נתניה אז יאללה כמו שזיינת במוח לפטר את שלומי דורה תזיין במוח לזרוק את עטר , עטר אמר אחלה חומר יש בנתניה אולי התכוון לגראס שלי ?
פיליפצ'וק ואורן אותי לא מענין את מי הוא מרכיב את מי הוא מחליף אותי מענין רק ניצחון
אם בני יהודה ניצחה את חיפה בחיפה 0-3 למה שאני אצפה לפחות מכך ? גם בחיפה צריך וחובה לנצח
ותטהר את הפה שלך בחומר הדברה אורן לפני שאתה מדבר על רוני לוי
עמודים: 1 2 3
Reference URL's