שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
22-Nov-2015, 11:19
הודעה: #11
RE: חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
(22-Nov-2015 10:09)אופיר34 כתב:  מספיק כבר עם הצביעות והזכרון הקצר !

אז עכשיו חיימוביץ שבקושי שיחק משחק וחצי מתחילת העונה, הוא האשם במצבה של הקבוצה ??
עידו לוי וחסן בלמים חלשים. נקודה. סימן קריאה. שני שחקנים שברב שנותיהם במכבי נתניה הציגו בינוניות במקרה הטוב ועליבות במקרה הרע. עידו לוי עוד הגדיל והוסיף בדרישות כספיות מוגזמות וחסרות פרופרציה שבינן לבין מה שראינו ממנו במגרש יש קשר מקרי בהחלט.

לגבי חסן, מתחילת העונה קיבל את הקרדיט ופתח ברב המשחקים. לצערי, הוכיח לנו ברב המשחקים ששיחק שהוא פשוט לא בלם ראוי לקבוצה בליגת העל, ולכן היה לגיטימי בעיני לתת את ההזדמנות לחיימוביץ . ונכון, חיימוביץ היה רע אתמול ,וזה בלשון המעטה, אבל קודמו במשבצת רע כבר חודש וחצי כך שאפשר להבין למה התקבלה ההחלטה הזאת.

וביננו,הבעיה פה היא לא חיימוביץ, חסן או עידו לוי. הבעייה פה היא אפאטיות וחוסר מוטיבציה של 11 שחקנים שפשוט לא מבינים את הסיטואציה כנראה.
לא יכול להיות שקבוצה "רגועה" כמו רעננה תרוץ פי 3 מקבוצה במקום האחרון, שהחליפה מאמן , ש 4000 אוהדים מאחוריה ושנמצאת עם הסכין על הצוואר.

יש פה כמה שחקנים אדישים שנראה שעושים טובה למישהו והגיע הזמן לתת להם בעיטה בתחת ולהעיף אותם קיבינמאט ליציע - מרגוליס שמשוטט כבר שבועות במגרש, הרוש שהאדישות שלו יכולה להוציא מהכלים, פירס שעל כל משחק טוב נותן חמישה רעים, ורד שלא פוגע כבר חודש.

בקיצור, אני מאד מקווה שראובן עטר לא איבד את הדבר היחידי שעוד היה לו וזה הזרקת מוטיבציה לשחקנים. זה כרגע הדבר שמבחינתי הכי חסר לקבוצה.

תסתכל על עטר ותבין שממנו לא תבוא המוטיבציה.
יש לך מחליפים לכל השמות שצריכים לפנות את מקומם?
אתה כל הזמן טוען שיש לפחות עוד 6 קבוצות בלבל שלנו ושאנחנו לא הכי חלשים אך אחרי אתמול ואחרי ההחתמה של עטר כמאמן, אני נאלץ לקחת את מקומו של טל ןלומר שאנחנו המועמדים מ"ס 1 לרדת ליגה ולצערי לא רואה איך זה לא קורה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Nov-2015, 11:28
הודעה: #12
(22-Nov-2015 10:09)אופיר34 כתב:  מספיק כבר עם הצביעות והזכרון הקצר !

אז עכשיו חיימוביץ שבקושי שיחק משחק וחצי מתחילת העונה, הוא האשם במצבה של הקבוצה ??
עידו לוי וחסן בלמים חלשים. נקודה. סימן קריאה. שני שחקנים שברב שנותיהם במכבי נתניה הציגו בינוניות במקרה הטוב ועליבות במקרה הרע. עידו לוי עוד הגדיל והוסיף בדרישות כספיות מוגזמות וחסרות פרופרציה שבינן לבין מה שראינו ממנו במגרש יש קשר מקרי בהחלט.

לגבי חסן, מתחילת העונה קיבל את הקרדיט ופתח ברב המשחקים. לצערי, הוכיח לנו ברב המשחקים ששיחק שהוא פשוט לא בלם ראוי לקבוצה בליגת העל, ולכן היה לגיטימי בעיני לתת את ההזדמנות לחיימוביץ . ונכון, חיימוביץ היה רע אתמול ,וזה בלשון המעטה, אבל קודמו במשבצת רע כבר חודש וחצי כך שאפשר להבין למה התקבלה ההחלטה הזאת.

וביננו,הבעיה פה היא לא חיימוביץ, חסן או עידו לוי. הבעייה פה היא אפאטיות וחוסר מוטיבציה של 11 שחקנים שפשוט לא מבינים את הסיטואציה כנראה.
לא יכול להיות שקבוצה "רגועה" כמו רעננה תרוץ פי 3 מקבוצה במקום האחרון, שהחליפה מאמן , ש 4000 אוהדים מאחוריה ושנמצאת עם הסכין על הצוואר.

יש פה כמה שחקנים אדישים שנראה שעושים טובה למישהו והגיע הזמן לתת להם בעיטה בתחת ולהעיף אותם קיבינמאט ליציע - מרגוליס שמשוטט כבר שבועות במגרש, הרוש שהאדישות שלו יכולה להוציא מהכלים, פירס שעל כל משחק טוב נותן חמישה רעים, ורד שלא פוגע כבר חודש.

בקיצור, אני מאד מקווה שראובן עטר לא איבד את הדבר היחידי שעוד היה לו וזה הזרקת מוטיבציה לשחקנים. זה כרגע הדבר שמבחינתי הכי חסר לקבוצה.
עידו לוי אתמול היה הבלם הכי טוב על המגרש מכל ה4 ששיחקו ולא יעזור לך כמה שתנסה לסובב את זה השחרור שלו היה טעות שתעלה לכולנו ביוקר ולא חימוביץ לא אשם אשם מי שהביא אותו ואשם מי שנותן לו לשחק.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Nov-2015, 12:04
הודעה: #13
(22-Nov-2015 10:18)טל.מ כתב:  איבדתי אותך אחרי המשפט הראשון. חבל שאתה ממשיך במנטרות שלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה במצב טוב כי אני מאבד אותך עוד לפני המשפט הראשון.

ולגבי המנטרות - כל אחד והמנטרות שלו. אתה דוגל (שנים ובעקביות) במנטרות שבעיקר עושות שחור בעיניים והמנטרות שלי מנסות למצוא בכל הרע שמסביב גם את המעט טוב שיש (ותחסוך ממני את התגובה שלך. אני יודע שאין אפילו מעט טוב, ואני מנותק מהמציאות, ואני לא שופט נכון את המצב , ואני לא מבין כדורגל ובלה בלה בלה...).
22-Nov-2015, 12:15
הודעה: #14
חבל שרבים ביננו.
מה שחורה לי שאני מרגיש שנהיינו אפאטיים. הקבוצה בעוד חודש תרד ליגה דה פקטו ולאף אחד לא איכפת.
שלומי דורה צריך הבוקר לקבל מכתב קיזוז ותביעה על רשלנות. הסגל שבנה זה פשוט בדיחה. אני יודע שזה תקדים, אני יודע שזה לא יביא באמת למשהו פרקטי אבל מספיק עם השטויות שבא אידיוט ובכזו קלות וחוזר מקצועיות מחריב הכל.
מהבחינה הפרקטית, בקיץ עמדו מספר אנשים שרצו להקים חברת ניהול. הסיבה שזה נפל זה הגירעון. אף אחד מהם לא היה מוכן לקחת הלוואה על הגירעון המפלצתי. עכשיו ניתנה ההלוואה, הבטוחה היא של העיריה. מה מונע היום ככל שיש רצון? הרי הבעיה נפתרה ומבחינת אותם אנשים הם יכולים להשקיע בעתיד ולא בעבר.
22-Nov-2015, 12:23
הודעה: #15
(22-Nov-2015 11:19)אלון כתב:  תסתכל על עטר ותבין שממנו לא תבוא המוטיבציה.
יש לך מחליפים לכל השמות שצריכים לפנות את מקומם?
אתה כל הזמן טוען שיש לפחות עוד 6 קבוצות בלבל שלנו ושאנחנו לא הכי חלשים אך אחרי אתמול ואחרי ההחתמה של עטר כמאמן, אני נאלץ לקחת את מקומו של טל ןלומר שאנחנו המועמדים מ"ס 1 לרדת ליגה ולצערי לא רואה איך זה לא קורה...

כמו שאתה יודע אני אחרון הסנגורים של עטר, אבל אחרי משחק אחד אני בטח לא מתכוון לקטול אותו. מגיע לו כמה שבועות של חסד.

ואני עדיין טוען את זה. אחרי אתמול אנחנו המועמדים מספר אחד בדיוק כמו שאחרי מכבי לא היינו מועמדים מס אחד. יש עוד מספיק נקודות בקופה ומספיק זמן כדי לעשות את השינויים הנחוצים. גם המקצועיים ובעיקר המנטליים.

עטר חייב כרגע לייצר הרכב של שחקנים שיתנו את התחת שלהם בשביל המועדון. שחקנים כמו מרגוליס, הרוש ורד ולאחרונה גם חמזה ופירס שמשוטטים במגרש ועושים טובה שמשחקים צריכים לעוף ליציע. לא ייתכן שקבוצה במקום אחרון והשחקנים הנ"ל ייראו כמו שכירים שבאים לדפוק כרטיס. מבחינתי כרגע, להרכיב שחקנים שאולי באיכות שלהם הם פחות טובים ,אבל במשחק יהיו יותר מחוייבים ומשקיעים.

ולשם גם צריך בינואר - שחרור של שחקנים שבעים והבאה של כאלה שהרעב למשחק קיימת בגנים שלהם. יש פה כמה שחקנים שבאים לעבודה ולא באים לעבוד. זה הבעייה העיקרית.
22-Nov-2015, 12:45
הודעה: #16
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
(22-Nov-2015 12:04)אופיר34 כתב:  
(22-Nov-2015 10:18)טל.מ כתב:  איבדתי אותך אחרי המשפט הראשון. חבל שאתה ממשיך במנטרות שלך.

אתה במצב טוב כי אני מאבד אותך עוד לפני המשפט הראשון.

ולגבי המנטרות - כל אחד והמנטרות שלו. אתה דוגל (שנים ובעקביות) במנטרות שבעיקר עושות שחור בעיניים והמנטרות שלי מנסות למצוא בכל הרע שמסביב גם את המעט טוב שיש (ותחסוך ממני את התגובה שלך. אני יודע שאין אפילו מעט טוב, ואני מנותק מהמציאות, ואני לא שופט נכון את המצב , ואני לא מבין כדורגל ובלה בלה בלה...).

אני לא מתכוון לריב איתך. איבדתי אותך אחרי המשפט הראשון כי ראית מה חיימוביץ שווה ועדיין לא תגיד אוקי אולי טעיתי לגבי חסן. לא שזה משנה , אתה לא מרכיב את ה11 , גם אני לא. סתם ככה בשביל ההרגשה הכללית שאולי נפקחות העיניים. לא חובה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Nov-2015, 12:50
הודעה: #17
במקום להיות חכמולוג תקרא את מה שכתבתי.

חיימוביץ היה גרוע אתמול אבל חסן גרוע כבר חודשיים !

מה לא לגיטימי בלתת את ההזדמנות לבלם השני שנמצא בסגל הקבוצה ??

להפוך עכשיו את חיימוביץ לבעייה של הקבוצה זה פשוט פאתטי.
ועוד להגיד שאני מתעסק במנטרות
22-Nov-2015, 13:10
הודעה: #18
1.לכל "האנטי עטר" המאוסים זהו מחזור אחד החזקתם מעמד? תכנסו בחזרה לחורים, יצאתם מוקדם מידי, אם לבלוף נתתם קיץ שלם + 9 מחזורים לעטר מגיע לפחות חודש-חודש וחצי.
2.קבוצה בית שימוש, ועדת חקירה של העירייה צריכה להיות על מה שנעשה שם בקיץ ושלא ישתמשו בתירוץ של הפצועים, ערן נפצע עוד לפני פתיחת האימונים ודיע נפצע במחנה, ניתן היה לבנות מוצר טוב יותר ממה שבנו פה.
3.בינואר צריך חריש עמוק של לפחות 5 שחקנים משמעותיים ואם זה לא אפשרי, לסגור את הבאסטה כבר מעכשיו ולהתחיל להריץ שחקנים לעונה הבאה בשעה 3.
4.חיימוביץ/חסן אותו בלוף, תירם +לוי אאוט חיימוביץ אין, עסקים לא יודעים לעשות בנתניה.
5.כדאי שראובן עד ינואר יתחיל להשתמש בשלום אדרי, אביב אברהם, גרשומוב, מסרוואה, נבו מזרחי ויזרוק קיבינמט את כל פחי האשפה הרוש, ורד, אבידור, סמילאניץ, פירס ומרגוליס.
6.אין אמר אתמול פרימו, לא כל שחקן 1.96 הוא ינקו, קולר, קראוץ', תודה רבה סיסאיי על כלום ושום דבר, נקסט..
22-Nov-2015, 13:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Nov-2015 על ידי 13:16 טל.מ.)
הודעה: #19
חסן לא גרוע ברמה הזו. אני מצטער. חסן לא להיט אבל לא ראיתי שפרפרו אותו ככה. אני לא חושב שחסן צריך לשחק כי הוא שחקן בית או כי הוא כוכב. הוא בטח יותר טוב יציב חזק ומהיר מחיימוביץ.

(22-Nov-2015 13:10)פיליפצוק כתב:  1.לכל "האנטי עטר" המאוסים זהו מחזור אחד החזקתם מעמד? תכנסו בחזרה לחורים, יצאתם מוקדם מידי, אם לבלוף נתתם קיץ שלם + 9 מחזורים לעטר מגיע לפחות חודש-חודש וחצי.
2.קבוצה בית שימוש, ועדת חקירה של העירייה צריכה להיות על מה שנעשה שם בקיץ ושלא ישתמשו בתירוץ של הפצועים, ערן נפצע עוד לפני פתיחת האימונים ודיע נפצע במחנה, ניתן היה לבנות מוצר טוב יותר ממה שבנו פה.
3.בינואר צריך חריש עמוק של לפחות 5 שחקנים משמעותיים ואם זה לא אפשרי, לסגור את הבאסטה כבר מעכשיו ולהתחיל להריץ שחקנים לעונה הבאה בשעה 3.
4.חיימוביץ/חסן אותו בלוף, תירם +לוי אאוט חיימוביץ אין, עסקים לא יודעים לעשות בנתניה.
5.כדאי שראובן עד ינואר יתחיל להשתמש בשלום אדרי, אביב אברהם, גרשומוב, מסרוואה, נבו מזרחי ויזרוק קיבינמט את כל פחי האשפה הרוש, ורד, אבידור, סמילאניץ, פירס ומרגוליס.
6.אין אמר אתמול פרימו, לא כל שחקן 1.96 הוא ינקו, קולר, קראוץ', תודה רבה סיסאיי על כלום ושום דבר, נקסט..

נקסט אומרים איפה שיש כסף. פה אין. כשבונים סגל רזה וטועים כמעט בכל עמדה זו התוצאה. צריך להחליף את כל הקבוצה . נבו מזרחי ? לא פוגע כבר עונה שניה, גרשומוב נראה יותר אדיש מכל אחד אחר על הדשא. איו עם מי לצאת למלחמה ולשם שינוי הטבלה לא משקרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Nov-2015, 13:20
הודעה: #20
אין, אז יאללה לקפל, חבל על הזמן, יש דברים יותר מעניינים לעשות בימי שבת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים