שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
21-Nov-2015, 23:30
הודעה: #1
לנצח נאכל עטר!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Nov-2015, 23:50
הודעה: #2
אני מקווה שכל מי שכל כך כאב לו שירין חסן משחק, נהנה היום מתצוגת הכדורגל של חיימוביץ. שיהיה בכיף.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Nov-2015, 0:19
הודעה: #3
RE: חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
אני חושב שהבור ששכונת דורה הותיר כאן הוא ענק. ללא החלפה של חצי קבוצה לא נשרוד.ואין כסף ככל הנראה לכל הרבה שינויים.
ההחתמה של יחימוביץ הזויה בעיני, על סף הפלילי.לא פחות
22-Nov-2015, 0:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Nov-2015 על ידי 0:29 amir.)
הודעה: #4
(21-Nov-2015 23:50)טל.מ כתב:  אני מקווה שכל מי שכל כך כאב לו שירין חסן משחק, נהנה היום מתצוגת הכדורגל של חיימוביץ. שיהיה בכיף.

Sent from my iPad using Tapatalk
אני מקווה שכל המומחים לשחקני הגנה שאמרו שעידו לא בלם וטוב שהלך נהנו היום לראות את המחליף שלו ובמיוחד הצופה יו"ר ד. אוסידון תודה שחסכת כמה שקלים ושחררת אותו ללא תמורה לפחות בזר פרחים לא חסכת.
בינואר זה יעלה לך יותר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
אלון (2222-1111-2015201520152015)
22-Nov-2015, 0:36
הודעה: #5
כשאדון עטר הגיע למכבי נתניה הוא אמר שהוא מרוצה מסגל השחקנים.רק הגיע כבר הספיק להרוס,משחק הגנה הכי גרוע שהיה השנה עם ספיגת 3 שערים פעם ראשונה וזה אחרי הנחה.
22-Nov-2015, 0:54
הודעה: #6
עטר לא אשם משה זה מה שהוא שווה כצעקתי למנות את בני לם צחקו אבל בני לם וכל שחקן עבר נתניתי פי 10 יותר טוב מהם גם מעטר וגם מדורה וגם מבנין וגם ממזרחי שאני מחזיק ממנו כמאמן גם היום

הסגל טוב יותר מעונה שעברה אבל אין מאמן על הקווים ככה לא נשרוד
22-Nov-2015, 10:09
הודעה: #7
מספיק כבר עם הצביעות והזכרון הקצר !

אז עכשיו חיימוביץ שבקושי שיחק משחק וחצי מתחילת העונה, הוא האשם במצבה של הקבוצה ??
עידו לוי וחסן בלמים חלשים. נקודה. סימן קריאה. שני שחקנים שברב שנותיהם במכבי נתניה הציגו בינוניות במקרה הטוב ועליבות במקרה הרע. עידו לוי עוד הגדיל והוסיף בדרישות כספיות מוגזמות וחסרות פרופרציה שבינן לבין מה שראינו ממנו במגרש יש קשר מקרי בהחלט.

לגבי חסן, מתחילת העונה קיבל את הקרדיט ופתח ברב המשחקים. לצערי, הוכיח לנו ברב המשחקים ששיחק שהוא פשוט לא בלם ראוי לקבוצה בליגת העל, ולכן היה לגיטימי בעיני לתת את ההזדמנות לחיימוביץ . ונכון, חיימוביץ היה רע אתמול ,וזה בלשון המעטה, אבל קודמו במשבצת רע כבר חודש וחצי כך שאפשר להבין למה התקבלה ההחלטה הזאת.

וביננו,הבעיה פה היא לא חיימוביץ, חסן או עידו לוי. הבעייה פה היא אפאטיות וחוסר מוטיבציה של 11 שחקנים שפשוט לא מבינים את הסיטואציה כנראה.
לא יכול להיות שקבוצה "רגועה" כמו רעננה תרוץ פי 3 מקבוצה במקום האחרון, שהחליפה מאמן , ש 4000 אוהדים מאחוריה ושנמצאת עם הסכין על הצוואר.

יש פה כמה שחקנים אדישים שנראה שעושים טובה למישהו והגיע הזמן לתת להם בעיטה בתחת ולהעיף אותם קיבינמאט ליציע - מרגוליס שמשוטט כבר שבועות במגרש, הרוש שהאדישות שלו יכולה להוציא מהכלים, פירס שעל כל משחק טוב נותן חמישה רעים, ורד שלא פוגע כבר חודש.

בקיצור, אני מאד מקווה שראובן עטר לא איבד את הדבר היחידי שעוד היה לו וזה הזרקת מוטיבציה לשחקנים. זה כרגע הדבר שמבחינתי הכי חסר לקבוצה.
22-Nov-2015, 10:18
הודעה: #8
איבדתי אותך אחרי המשפט הראשון. חבל שאתה ממשיך במנטרות שלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

22-Nov-2015, 10:37
הודעה: #9
לא הייתי במשחק אתמול ולכן קשה לי לדבר בהרחבה. למיטב הבנתי מהמידע שהגיע אלי עטר לא שינה דבר- אם כבר לרעה(כמו למשל הציוות של חיימוביץ׳ ומישצ׳נקו שלשלומי דורה לקח משחק אחד- נגד הפועל חיפה- להבין שזה לא יכול לעבוד- מה שאומר שנתקענו עם ירין ״טעיתי״ חסן- מה שמעלה שוב את השאלה למר שלומי דורה- איך שיחררת את שני הבלמים הכי טובים שלך בטרום עונה לרעננה ועל חשבונם הבאת את חיימוביץ׳ לשנת פרישה???)- וזה מאוד מאכזב אותי. חשבתי שעטר יחזור להיות עטר האמיץ של פעם שזורק למערכה 2-3 ילדים בני 18-19 שלא מפסיקים לרוץ במקום להמשיך לתת קרדיט לאסופת השחקנים שקובצה כאן מספסלים של קבוצות תחתית כשהמושיע אמור להיות שחקן גמבי שהגיע מהליגה במלטה שהפועל נצרת עילית בטח לוקחת שם אליפות בחצי הילוך. עם כל הכבוד לבארי- זה בדיוק סוג השחקנים ש*לא* ישאירו אותך בליגה!(גם אם תגידו לי שהוא היה נפלא אתמול- כי הוא באמת שחקן טוב- אבל חייב סביבו עוד שחקנים טובים לעומת אחד כמו ערן לוי שיכול להסתדר גם עם כמה בולי עץ סביבו- העיקר שידעו לרוץ מהר...).
כל ההתנהלות הגרושניקית בקיץ הולכת לעלות הרבה מאוד כסף בינואר. אני מנחש שימצאו מאיפה להביא- אחרת אין לקבוצה הזו סיכוי לשרוד גם עם מוריניו על הקווים. הצמד אוסידון ודורה עשו כאן עבודה נפלאה בהחרבת הקבוצה. זו לא מכבי נתניה. אין מכבי נתניה. אם מכבי נתניה עם תקציב מינימום עולה בלי אף שחקן בית(ואל תגידו לי שאין כי זו אגדה! המחלקה הזו כבר 20 שנה מייצרת את אותה סחורה בינונית רק שפעם ידעו בכל זאת לנצל אותה נכון ובשנים האחרונות משום מה מעדיפים להביא בינוניות מבחוץ במקום להביא איכות מבחוץ והתוצאות מדברות בעד עצמן) זו פשיטת רגל! האסופה הזו גורמת לי בחילה! גורמת לי לרצות להקיא ולצאת לאיזו חופשה ממכבי נתניה ומהכדורגל הישראלי אבל בכל זאת יש לאסופה הזו את סמל היהלום על החולצה וזה חזק מהכל! נקווה לימים טובים יותר. שבוע טוב מברצלונה. כאן לפחות כולם מחייכים:-)

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2222-1111-2015201520152015)
22-Nov-2015, 10:47
הודעה: #10
אכן בארי זה בדיוק השחקן שלא ישאיר אותך ליגה.. לגבי עטר , באמת לא ציפיתי לכלום אבל אם נהיה ישרים אין את מי לעלות מהספסל. קבוצה בגרוש וחצי שנבנתה רע פשוט רע. בלי מגינים בלי חלוצים בלי מנהיגים .. אני לא יכול להגיד מה יש כי בעיקר אין. כדי להשאר ליגה צריך להגיע לינואר עם תקווה ונקודות ובינתיים אנחנו לא מפסיקים להפסיד ולא נראה שבשבוע הבא המגמה תשתנה, ושמישהו ממש ישלח יד לכיס שאין ויביא כמה שחקנים לא אחד. אין לי מושג איך זה יקרה, ממה שכולנו יודעים על מצבה הכלכלי של הקבוצה זה פשוט לא יכול להתרחש. מעבר לזה בינואר כמו שכבר הבנו אין מציאות, וגם הפגיעה של עטר בזרים ידועה לכולם.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים