שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הכדורגל שכבר יש לה תקציב לעונת 2025/26
03-Nov-2015, 2:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 2:19 אלון.)
הודעה: #21
(03-Nov-2015 1:36)אופיר34 כתב:  
(03-Nov-2015 1:13)אלון כתב:  מה שעידן התכוון שעם תקציבים של 17-20 מיליון ₪ אפשר וצריך להשיג יותר ולראיה לכך זה קבוצות כמו ק״ש ורעננה. אתם מדברים על אוירת יציע העיתונות אבל אם תשתו מים קרים ותראו את התקציבים של השנים האחרונות לעומת המיקומים בסוף העונה תבינו שהקבוצה לא עמדה ביעדים.
צודק עידן שאומר שאם לא היה מדובר בכדורגל אלא בחברה עיסקית אז מישהו היה משלם בראשו על כך.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

התקציב הזה כולל כיסוי גרעונות ותשלומים לשחקנים שחלקם כבר לא כאן וגם עבור חובות משנה שעברה שחייבים למספר שחקנים. שכר השחקנים הוא 7.48 מיליון שקל.

במספרים כאלה אתה יכול לרדת ליגה ובאותה מידה עם הרבה מזל ופגיעה בול בשחקנים אפשר גם להשתחל לפליאוף עליון.
ולא הבנתי איך במחזור 9 אתה קובע שצריך להשיג יותר ולא עמדנו ביעדים. אותי לימדו שאת הכסף סופרים במדרגות ,לא במסדרון.

אז כן ,זה חושרמוטה (וסליחה על ההתפרצות הנתנייתית) יציע העיתונות נהייה כאן. קוטלים, נובחים, מבקרים... ניהול שערורייתי, מחדל, ועדת חקירה.... תאמינו לי עוד שנייה מכנסים את מועצת הבטחון לדון במחדלים של מכבי נתניה...

אם היית שותה מים, כמו שהמלצתי, אז היית רואה שכתבתי על השנים האחרונות.
אה עוד משהו, אם אתה בא אלי בטענות שאנחנו רק במחזור 9 וכבר אני יוצא בהאשמות שלא עמדנו ביעדים, למה תמכת בפיטוריו של שלומי דורה? למה לא קמת ואמרת תנו לו לפחות עד ינואר?
בינתיים אתה מתלהם לא פחות מאלה שאתה מבקר אותם...

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2015, 3:21
הודעה: #22
RE: קבוצת הכדורגל שכבר יש לה תקציב לעונת 2025/26
הקבוצה לא נבנתה טוב בהעדר ערן לו ודיע סבע
החובות הם גם משנים עברו
עדיף שתרגיעו כי זה רק מזיק לקבוצה
03-Nov-2015, 10:26
הודעה: #23
(03-Nov-2015 2:09)אלון כתב:  אם היית שותה מים, כמו שהמלצתי, אז היית רואה שכתבתי על השנים האחרונות.
אה עוד משהו, אם אתה בא אלי בטענות שאנחנו רק במחזור 9 וכבר אני יוצא בהאשמות שלא עמדנו ביעדים, למה תמכת בפיטוריו של שלומי דורה? למה לא קמת ואמרת תנו לו לפחות עד ינואר?
בינתיים אתה מתלהם לא פחות מאלה שאתה מבקר אותם...

זה אחרי הרבה מאד מים ששתיתי....
נפתח פוסט על פירוט התקציב לשנה הנוכחית שההכנסות המשוערות שלה עומדות על 20 מליון ואתה אומר "שעם תקציבים של 17-20 מיליון ₪ אפשר וצריך להשיג יותר" אז אל תספר לי עכשיו שהתכוונת לשנים האחרונות....
ואתה יודע מה ,נזרום איתך על השנים האחרונות (לאחר עידן יאמר):
עונה 9\10 - מקום 10
עונה 10\11 - מקום 6
עונה 11\12 - מקום 4
עונה 12\13 - ירידה
עונה 13\14 - עלייה (קלילה אם מותר לי להוסיף)
עונה 14\15 - מקום 9

אז נכון שירדנו פעם אחת (מה שסטטיסטית קורה אחת לכמה שנים לקבוצות בעלות תקציבים דומים) אבל מלבד זה לא רואה אי עמידה ביעדים ביחס לתקציב (ואל תכניס לי את ק"ש למשוואה כי 20 מליון בק"ש הם שווי ערך ל 14-15 במרכז הארץ).

ולגבי דורה ובכלל - אני עקרונית חושב שמאמן צריך לקבל זמן בשביל ליישם את הדרך שלו, וזמן זה מינימום 10 מחזורים ,ואם אין קטסטרופות אז ינואר זה נקודת הבדיקה הבאה. לא חשבתי כמו אחרים שבמחזור 4-5 צריך היה לפטר אותו כי זה לא הוגן ,לא ראוי ולא רציני. ברגע שאתה מבין שהאיש איבד את זה ולא מצליח לעשות את השינוי אז פיטורים בשלב הזה הוא בלתי נמנע ולכן אני בעד.

והתלהמות זה מבחינתי דברים אחרים הרבה יותר "היסטרים" - ביטויים כמו "ניהול שערורייה" , "גניבת מועדון" , "שכונת דורה" , "מינויים הזויים", "לנקות הכל" ועוד שאר כותרות מפוצצות זה התלהמות.
03-Nov-2015, 10:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 10:30 עידן444.)
הודעה: #24
זו לא התלהמות. אלה העובדות. בוא נפרוט ונתחיל מהמינוי האחרון- באיזה סרט זה הגיוני למנות עוזר מאמן 5 דקות לפני שאתה מפטר את המאמן הראשי?(ואף אחד כאן לא יכול להגיד שפיטורי דורה הפילו אותו מהכיסא).
לא מתאים לך להגדרה ״מינוי הזוי״?
03-Nov-2015, 10:41
הודעה: #25
בסרט שבו אתה יודע שאתה הולך לפטר מאמן שבעקבותיו גם עוזרו ילך איתו...

ואני בכלל לא בטוח שצרפתי הגיע על התקן הזה ,ועוד יותר משוכנע שעם ראובן עטר הוא לא יעבוד (כי כולנו מכירים את הטיפוס).

ואני יכול להבין שרוצים להכניס עוד איש מקצוע למערכת שייתן את הזווית שלו ובמגבלות הקיימות זה כנראה לא יהיה תואם ג'ורדי....
אתה שואל אותי אם זה ניהול אירופאי בסטנדרטים הגבוהים ? התשובה לא.

אבל מפה ועד ל "הוא מפרק את המועדון" "ומינויים הזויים" יש עוד דרך. זה "היציע" מבחינתי ואני לא חייב להשתתף בחגיגה הזאת. תעשו תיאום ציפיות ואז אולי תקבלו דברים בצורה אחרת.
03-Nov-2015, 10:43
הודעה: #26
מה היו הציפיות שלך בתחילת העונה? שנינו אנשים אופטימיים אז אל תגיד לי שלילד הזה פיללת.
03-Nov-2015, 10:50
הודעה: #27
בוא נגיד שנתחיל בזה שאוסידון יכול להסביר במילים פשוטות להדיוטות כמונו מה פשר ההחתמה של צרפתי ומה בדיוק צרפתי עשה בחייו אחרי שפרש שמצדיק מינוי שכזה (שאין לנו מושג מה הוא ..) . עוזר מאמן ? יועץ על ? יועץ למנכל ? ואז רובן ירצה את צדוק מלכה ואז צרפתי הולך הביתה עם שכר לשנה ? מה בדיוק הקטע ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Nov-2015, 11:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 11:05 משה.ד.)
הודעה: #28
מנויים כגון אלה אמורים להבין לאורך זמן. כשחיים סילבס מונה למאמן רעננה כולם הרימו גבה והיום כולם היו מוכנים לקבל אותו בנתניה. מי יודע אולי גם צרפתי יפתיע

להבחן
03-Nov-2015, 11:07
הודעה: #29
יפתיע בתור מה? עוד לא הבנתי מה התפקיד?
03-Nov-2015, 11:15
הודעה: #30