מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצת הכדורגל שכבר יש לה תקציב לעונת 2025/26
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מכבי נתניה הציגה לעירייה תוכנית הבראה ל-10 שנים, על מנת לקבל ממנה ערבות להלוואה בגובה 7.5 מיליון שקל; בינתיים מתבררות עלויות ההווה, שקוצצו באופן דרסטי לעומת שנות הבזבוזים הקודמות: 504 אלף שקל העונה למנכ"ל דורון אוסידון, 7.48 מיליון שקל שכר שחקנים, 487 אלף שקל למאמן המפוטר שלומי דורה http://m.globes.co.il/news/m/article.asp...1001077944
אם יש 20.1 מיליון הכנסות אז כמה בדיוק הפושע השקיע שיצר גרעון של 11 מיליון ?
העיקר הפושע מסתובב חופשי שמח בריא וטוב לב , ולאף אחד לא אכפת...
ולזה אתם קוראים קבוצה עניה??????
ניהול שערורייה!!!
איזי עם תקציבים כאלה בנה אימפריה!
עניה בריבוע. תקשיב לאוסידון לפני שאתה מגיב. אחרי גלבוט וקהאן ואחרי 7.5 מיליון הלוואה על חשבון תמיכת העיריה לשנים הבאות, אחרי כל הספונסרים וכו עדיין יש גרעון של 5 מ. התקציב כל כך קטן שכל ההכנסות העודפות הללו אם בכלל יצליחו לעמוד בהן ישמרו להחזר חובות. גם לא נכלל כאן תקציב מחלקת הנוער שגוזל נתח לא קטן.

Sent from my iPad using Tapatalk
(03-Nov-2015 0:22)טל.מ כתב: [ -> ]עניה בריבוע. תקשיב לאוסידון לפני שאתה מגיב. אחרי גלבוט וקהאן ואחרי 7.5 מיליון הלוואה על חשבון תמיכת העיריה לשנים הבאות, אחרי כל הספונסרים וכו עדיין יש גרעון של 5 מ. התקציב כל כך קטן שכל ההכנסות העודפות הללו אם בכלל יצליחו לעמוד בהן ישמרו להחזר חובות. גם לא נכלל כאן תקציב מחלקת הנוער שגוזל נתח לא קטן.

תגיד לי, אתה רציני? 20 מיליון ש"ח לא מספיק כדי לייצר תקציב מאוזן עם מחלקת הנוער? רוצה להוריד את גלאבוט וקאהן? תוריד אותם. גם 17.5 זה אחלה!
הכל שקוף. הכל ידוע.
ואל תגנוב דעת עם המחלקת נוער הזאת! מחלקת נוער חסרת השקעה כמו שיש כאן עם מאמנים מוכרי פלאפל מחזיקה את עצמה מהכסף שהילדים משלמים אז מספיק כבר לזיין בשכל!
חצי מהקבוצות כאן עם השקעת בעלים לא מגיעות ל 15!
עני? בגלל שאני לא גר בוילה בבית ינאי אני עני? הכל עניין של התנהלות! לא רוצה שיגדלו כאן שחקנים. לא רוצה שיגדלו כאן מאמנים. הלואי וסוף סוף יגדל כאן מנהל!
די כבר עם המילים הגדולות שלך ושל עוד כמה ... גונב דעת ..פופוליסט ... זיין שכל ... אין לך מושג לצערי ולצערך או לשמחתך במה שקורה באמת במכבי נתניה . 20 מיליון הכנסות עאלק .. בגלל זה נאלצו למכור את קאיודה , מירים נשלחה לקושש הלוואות באמריקה ועוד קיבלו הלוואה לשנים של 7.5 מ שקל רק כדי שיוכלו להתחיל את העונה בגיבוי צ׳קים אישיים של אנשים בבקרה .. די לצעוק עם סימני קריאה. תברר קודם. התקציב של נתניה גג! 14.5 מ שקל. זה מה שעבר בבקרה וגם זה בקושי .

(03-Nov-2015 0:14)עידן444 כתב: [ -> ]ולזה אתם קוראים קבוצה עניה??????
ניהול שערורייה!!!
עידן, אתה מתחיל להשמע כמו אחד מהפאנל של היציע, וכל זה כי כחלון, תירם ושריקי לא חלק מסגל הקבוצה ??

אתה מסוגל לעשות את ההפרדה ולהפסיק לחפש לתלות אנשים כל היום??

ולא יודע על איזה שערוריות ניהול מדברים פה כל הזמן. אני קורא שחור על גבי לבן (במקום קצת יותר מכובד מוואן...) על קיצוץ רוחבי ועמוק בהוצאות שוטפות - 37% שכר שחקנים, 43% שכר הנהלה, מליון שקל הוצאות רכב ושכירויות.

העיקר להכפיש, לבקר ולקטר. לפחות בקטע הפיננסי רואה פה תוכנית הבראה מסודרת ואחראית.

הלוואי וכל שנה נוכל לראות דו"חות כאלה. זה בטוח יגרום לאנשים לחשוב פעמיים לפני שקוטלים כל דבר שזז מבלי שיש להם חצי מושג על מה שקורה.

Sent from my LG-D855
(03-Nov-2015 0:44)טל.מ כתב: [ -> ]די כבר עם המילים הגדולות שלך ושל עוד כמה ... גונב דעת ..פופוליסט ... זיין שכל ... אין לך מושג לצערי ולצערך או לשמחתך במה שקורה באמת במכבי נתניה . 20 מיליון הכנסות עאלק .. בגלל זה נאלצו למכור את קאיודה , מירים נשלחה לקושש הלוואות באמריקה ועוד קיבלו הלוואה לשנים של 7.5 מ שקל רק כדי שיוכלו להתחיל את העונה בגיבוי צ׳קים אישיים של אנשים בבקרה .. די לצעוק עם סימני קריאה. תברר קודם. התקציב של נתניה גג! 14.5 מ שקל. זה מה שעבר בבקרה וגם זה בקושי .

מה הקשר ל -7.5 מיליון שהעיריה נתנה בפריסה עד 2375? מי אמר שאפשר בלי זה?
קראת בכלל את הכתבה בלינק או שאתה רוצה להמשיך לבלבל בביצים?
עד היום ההלוואה הזו לא אושרה ועברת בבקרה... פלא פלאים...

(03-Nov-2015 0:48)אופיר34 כתב: [ -> ]
(03-Nov-2015 0:14)עידן444 כתב: [ -> ]ולזה אתם קוראים קבוצה עניה??????
ניהול שערורייה!!!
עידן, אתה מתחיל להשמע כמו אחד מהפאנל של היציע, וכל זה כי כחלון, תירם ושריקי לא חלק מסגל הקבוצה ??

אתה מסוגל לעשות את ההפרדה ולהפסיק לחפש לתלות אנשים כל היום??

ולא יודע על איזה שערוריות ניהול מדברים פה כל הזמן. אני קורא שחור על גבי לבן (במקום קצת יותר מכובד מוואן...) על קיצוץ רוחבי ועמוק בהוצאות שוטפות - 37% שכר שחקנים, 43% שכר הנהלה, מליון שקל הוצאות רכב ושכירויות.

העיקר להכפיש, לבקר ולקטר. לפחות בקטע הפיננסי רואה פה תוכנית הבראה מסודרת ואחראית.

הלוואי וכל שנה נוכל לראות דו"חות כאלה. זה בטוח יגרום לאנשים לחשוב פעמיים לפני שקוטלים כל דבר שזז מבלי שיש להם חצי מושג על מה שקורה.

Sent from my LG-D855

בכל תגובה אתה מבין מה שאתה רוצה להבין. זה פשוט לא יאמן!
מי בכלל אמר שהטענות שלי לאוסידון? אוסידון קיצץ וכל הכבוד לו! לפחות דבר אחד טוב הוא עשה.
הקבוצה הזו מתנהלת כמו שכונה כבר שנים ואנשים מתוך המערכת אומרים לך את זה!
יאללה, תוריד את המשקפיים הורודות שלך...
זרקו כאן מיליונים לפח! פעם זה הכסף של יאמר, ופעם זה כסף שיש בכאילו, ועכשיו זה כספי ציבור.
מיליונים על גבי מיליונים לפח! אם לא היה מדובר בכדורגל כבר מזמן היתה כאן ועדת חקירה!
מיליונים על גבי מיליונים על עסק כושל שלמרות הכנסות שהולכות וגדלות רק הולך אחורה! מאז אשר אלון אנשים לא רק שלא משיגים כלום- הם אפילו לא מסוגלים להחזיק את העסק הזה קרוב לאיזון!
אתה צודק. גם לא היה 15 מ ש״ח גרעון. שיהיה לך לילה טוב.
אני אסכם לך את זה בפופוליזם זול -
אוסידון בזבזן , המאמן בזבז את המיליונים שלו על טגה ואבידור כשבעצם נוואקמה הבא ביקש לחתום, השאילו שחקנים ממכבי תא לא כי נאלצו לקצץ אלא כי חן דאבוש אוהדת מכבי תא ועשו מערוף לג׳ורדי , ובכסף העודף והיה הרבה!!! כמו שאתה מבין , בלדב הוסיף אגף למשרתים בביתו הצנוע.
שרצקי לוקח עם קבוצה כזו אליפות כשנור ביסאן וויקי כחלון נבחרים לשחקני העונה.

למי הטענות שלך עידן ? גם אני כבר לא מבין ?? מה אתה חושב ? פנו למאמן הזול בליגה החתימו שחקנים בשקל ועשרה , מירים מקוששת כספים מין הגורן והיקב, משכורת אחת מתעכבת כי לא היה איך לשלם אותה וכל זה כי ככה סתם ?? ואחר אני מזיין את השכל אני מבלבל בביצים וגונב דעת ..

רגע, בוא נתחיל מהבסיס- אתה מאמין למה שכתוב בכתבה בגלובס? כי אם לא זה דיון עקר.

אוסידון הכתובת שלי לכשל המקצועי, כמעט כמו דורה. הוא לא יצר את הבורות ולא התכוונתי לזה.

לוגית זה לא הגיוני.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's