שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גנבו לנו את הקבוצה
27-Oct-2015, 18:19
הודעה: #21
RE: גנבו לנו את הקבוצה
עשרה נציגים שכל אחד ימליץ על המאמן שלו?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Oct-2015, 18:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 18:37 ORENARIEL.)
הודעה: #22
החלטות חשובות ..לא רק לגבי מאמן.. אלא בכלל באופן כללי
מהנוער , החלטות מקצועיות ועד עצות קטנות ושיפורים .. או בקיצור שיהיה מי שידאג באמת למכבי נתניה ולא אדם אחד יעשה מה שבראש שלו
איך אדם אחד בודד קובע הכל לבד .. והוא בסך הכל שכיר ולא אוהד של הקבוצה מלפני התפקיד

נתאר מצב דמיוני שאדם איקס מציע כך וכך סכום כסף כדי שנתניה תרד ליגה .. לא יהיה מי שימנע מהדבר להתבצע
לא חלילה שאני רומז למשהו אבל סתם כדי להדגיש את הבלעדיות הלא נכונה לטעמי

כמו שכתוב בכותרת : גנבו לנו את הקבוצה
27-Oct-2015, 18:44
הודעה: #23
עשרה רופאים עשר דיאגנוזות
27-Oct-2015, 18:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 19:01 אריאל.)
הודעה: #24
2 אוהדים 3 דעות... מעניין כמה דעות זה 10 אוהדים...
אם נתניה מייצרת 14-15 מיליון... אז רעננה "מייצרת" 12-13 מיליון ומכבי פ"ת (כולל מכירת שחקנים) בטח מייצרת 15-16 מיליון...
המספרים האלה הם "משחק בקקה" נתניה קבוצה ענייה.
קבוצה שלא יכולה לשלם לשחקנים משכורת בזמן, שאין לה כסף לנייר טואלט היא קבוצה ענייה.

אתה שוכח שחשבנו שלא נוכל לפתוח בכלל את העונה?

כל זה לא קשור לכשרון או להצלחה של הצוות הניהולי או המקצועי. בהחלט יכול להיות שבאותו "עוני" אפשר היה לעשות הרבה יותר.

יש דברים שאני לא מבין בהם ומה שאני מבין... זה שאם אני לא מבין, עדיף לי לא להתבטא...

מפגר אבל אופטימי
27-Oct-2015, 19:31
הודעה: #25
גנבו לנו את הקבוצה
ברגע שיש לך 15 ואתה חי כאילו יש לך 25 סביר שבסוף לא יהיה לך כסף לנייר טואלט. לא הבנתי את הפואנטה של מה שכתבת וזה גם לחלוטין לא מדוייק. כ״ס עם סתיו שחם בקושי עם 10-11. רעננה עם אשר ודמיאן גם עם משהו כזה, כנ״ל עכו. כנ״ל בני יהודה, ועוד כמה קבוצות שמגיעות לאיזור ה 16-18 עם השקעת בעלים לא מבוטלת. אם אתה לא פלאטו שרון זה עדיין לא אומר שאתה עני.
27-Oct-2015, 20:36
הודעה: #26
אופיר אתה מזכיר את תק׳ טרום ההיעלמות של שגב כשאייל ואני כתבנו שמצבנו הכלכלי רע ואין מאיפה להביא שקל...
אגב הקבוצה שלנו חולה בעיני כי כשירדנו ליגה והיו צריכים לבנות תשתית נכונה לא בנו...היום עם בור כלכלי , מחלקת נוער בינונית, כמעט בלי תשתית של שחקני בית , עם זרים בינוניים ומטה, מאמן חלש מאד, מנכ״ל חסר ניסיון וכנראה לא קורא את המפה נכון, אגב אין בעיה שנרד ליגה בתנאי שנשנה חשיבה נבנה מועדון בריא, ננקה אורוות, נקדם צעירים מבית ואם אין בבית נבנה מערך סקאוטינג טוב שיזהה שחקנים בגילאי 16-18 נתחיל הכל מהתחלה ...
ככה מגעיל אני כבר לא מדבר על להנות מכדורגל ...
מה קשור גיא צרפתי ?
מה קשור שלום אדרי ? זה מה שחסר לנו בעיני רחוק מאד...
אגב אדרי שחקן כשרוני וטוב אבל קשר בקישור עם מלא אופציות בקיצור לא שם הבעיה....
27-Oct-2015, 20:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 20:59 ORENARIEL.)
הודעה: #27
מי בדיוק בהפועל ת"א מגיע לכל הצעירים הכשרוניים?

כחלק מהמדיניות החדשה של הפועל תל אביב, במועדון ממשיכים לעקוב אחר צעירים כישרוניים וכאלה שיכולים לעשות קפיצת מדרגה בעתיד על מנת לצרפם למועדון. לאחר הסיכום עם המגן סאן מנחם והמגעים המתקדמים עם עמרי שקל, בקבוצה יעקבו הערב בחצאי גמר הגביע אחר 2-3 שחקנים, כאשר אחד מהם הוא בלם-קשר אחי נצרת בר אביטן.

אביטן בן ה-22 הוא בוגר מחלקת הנוער של מכבי חיפה ומשחק בשלוש העונות האחרונות באחי נצרת. מעבר לאביטן, בהפועל תל אביב בודקים אופציה לעסקה עם רמת השרון גם בנוגע לחלוץ שלום אדרי, אך בשלב זה ברמת השרון דורשים כ-750 אלף שקל עבור מחצית מכרטיס השחקן שלו.

שלום אדרי נבחן גם בבית"ר... לא בית"ר ולא הפועל.. אז נתניה
לאחד ששיחק משחק אחד בליגת העל , ו-11 משחקים בליגה הלאומית ולא כבש אף שער , 750 אלף על חצי מהכרטיס זה קצת יקר ... כנראה הוא ברמה של קיודה
27-Oct-2015, 21:19
הודעה: #28
עמית בן שושן חתם בהפועל ירושלים...
27-Oct-2015, 21:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 21:40 ORENARIEL.)
הודעה: #29
(27-Oct-2015 21:19)דוד חטב כתב:  עמית בן שושן חתם בהפועל ירושלים...

איך נפלו גיבורים...

הרבה כאלה מיוצאי בית"ר..
בן שושן בן 30 , עם 12 הופעות בנבחרת
ברוכיאן בקטמון והוא רק בן 30 , עם 10 הופעות בנבחרת ... שמואל קוזוקין מהרכב בית"ר ו-3 הופעות בנבחרת הלאומית לליגה ב' עירוני בית שמש והוא בן 27..
27-Oct-2015, 23:11
הודעה: #30
(27-Oct-2015 20:36)דוד חטב כתב:  אופיר אתה מזכיר את תק׳ טרום ההיעלמות של שגב כשאייל ואני כתבנו שמצבנו הכלכלי רע ואין מאיפה להביא שקל...
אגב הקבוצה שלנו חולה בעיני כי כשירדנו ליגה והיו צריכים לבנות תשתית נכונה לא בנו...היום עם בור כלכלי , מחלקת נוער בינונית, כמעט בלי תשתית של שחקני בית , עם זרים בינוניים ומטה, מאמן חלש מאד, מנכ״ל חסר ניסיון וכנראה לא קורא את המפה נכון, אגב אין בעיה שנרד ליגה בתנאי שנשנה חשיבה נבנה מועדון בריא, ננקה אורוות, נקדם צעירים מבית ואם אין בבית נבנה מערך סקאוטינג טוב שיזהה שחקנים בגילאי 16-18 נתחיל הכל מהתחלה ...
ככה מגעיל אני כבר לא מדבר על להנות מכדורגל ...
מה קשור גיא צרפתי ?
מה קשור שלום אדרי ? זה מה שחסר לנו בעיני רחוק מאד...
אגב אדרי שחקן כשרוני וטוב אבל קשר בקישור עם מלא אופציות בקיצור לא שם הבעיה....

ולי נראה שאתם חושבים שאם "הצליח" לכם עם שגב יצליח לכם גם עם אוסידון.

עם כל הכבוד לא רואה דמיון. לא רואה פה הוצאות במליונים ללא כיסוי כפי שהיה בתקופת שגב, לא רואה כל מיני מקורבים דוגמת שפיגלר ושות' שמקבלים חוזי עתק ולא תורמים דבר, לא רואה חוזים חסרי פרופרציות שניתנים לשחקנים בינוניים, לא רואה ראיונות הזויים של יו"ר המועדון, לא רואה קיצוניות בקבלת ההחלטות.

אין מה לעשות, נקודת הפתיחה שלנו העונה מלחתחילה היתה מאד בעייתית. נעשו מהלכים טובים ובאותה מידה יש הרבה דברים שצריך אולי לעשות אחרת, ויכול להיות שנרד ליגה ,אבל כולנו יודעים שמכבי נתניה של 2015 היא אחת המועמדות לרדת עוד הרבה לפני שאוסידון הגיע לפה.

דבר אחד אני בטוח, קונצנזוס בחיים לא יהיה פה גם אם מנכ"ל גוגל ינהל את מכבי נתניה מחר....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים