מכבי נתניה

גירסה מלאה: גנבו לנו את הקבוצה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
וכל המוסיף גורע.
אכן ככה זה נראה
כמה נכון כמה עצוב הגיע הזמן שבראשון ישמעו גם את הקהל השפוי אסידון תתעורר

Sent from my iPhone using Tapatalk
גנבו אותה מזמן אבל התעקשתם שאני אנטי אז תמשיכו
אם יש למישהו אלטרנטיבה אחרת הוא מוזמן להציע אותה.
מזכיר לי קצת את מה שקורה במדינה בימים אילו, מצד אחד חבורה של מתלהמים שמחפשים כל הזדמנות לשפוך עוד שמן למדורה, מצד שני כמה שפויים שמנסים להרגיע את המצב ולהחזיר טיפה את השקט.

אני כמובן בצד השני, ובאמת הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות עם עצמנו ולהבין שבמציאות הנוכחית כשאין בעל בית רציני ואין תקציבים להביא אנשי ניהול מוכחים, כנראה שזה המכסימום שאפשר לעשות.

כל שנותר הוא לקוות שמריים תמצא את האדם שיעשה פה נקיון מהיסוד.

Sent from my LG-D855
כן אופיר 34 למנות שחקן עבר למאמן או עם שחקן עבר כצוות מאמנים לא אכפת לי מי כל שחקן עבר יציל את מכבי נתניה עם כדורגל שיחזיר את הכבוד שלנו כאוהדים

ואם לא את שחקני העבר אז את מוטי איווניר גם טוב
(27-Oct-2015 14:51)אופיר34 כתב: [ -> ]אם יש למישהו אלטרנטיבה אחרת הוא מוזמן להציע אותה.
מזכיר לי קצת את מה שקורה במדינה בימים אילו, מצד אחד חבורה של מתלהמים שמחפשים כל הזדמנות לשפוך עוד שמן למדורה, מצד שני כמה שפויים שמנסים להרגיע את המצב ולהחזיר טיפה את השקט.

אני כמובן בצד השני, ובאמת הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות עם עצמנו ולהבין שבמציאות הנוכחית כשאין בעל בית רציני ואין תקציבים להביא אנשי ניהול מוכחים, כנראה שזה המכסימום שאפשר לעשות.

כל שנותר הוא לקוות שמריים תמצא את האדם שיעשה פה נקיון מהיסוד.

Sent from my LG-D855

עם היד על הלב - גיא צרפתי זה האיש שיציל אותנו ? לא נראה לך סתם בזבוז כסף ?
לא הגיע הזמן שאוסידון יקבל החלטה אמיצה כמו שמנכ"ל צריך ?
בטח ככה דורון אוסידון אומר לעצמו,ניתן להם לעבוד ביחד מחזור שניים ואם הם יפסידו את שני המשחקים הבאים דורה יפוטר וגיא צרפתי יתחיל לאמן לבד ואם גם אז צרפתי לא ינצח,רק אז יביאו מאמן רציני יותר.
(27-Oct-2015 14:57)טל.מ כתב: [ -> ]עם היד על הלב - גיא צרפתי זה האיש שיציל אותנו ? לא נראה לך סתם בזבוז כסף ?
לא הגיע הזמן שאוסידון יקבל החלטה אמיצה כמו שמנכ"ל צריך ?

לא גיא צרפתי יציל, ולא גיא לוי, ולא עטר, ולא מוריניו....

ולא יודע אם להביא את ראובן עטר או קלינגר זה החלטה אמיצה. הרי ביננו, עוד חודש יש סיכוי גדול שכולנו נגיד איזה מין ניהול זה....איך הוא חשב שאחד כמו קלינגר יציל את המצב....

וזה לא שאם צרפתי לא היה מגיע דורה היה מפוטר. דורה יכול להיות מפוטר גם עוד שבוע או שבועיים ,עם צרפתי או בלעדיו.

בגדול ,אני כבר שנים משלים עם המציאות ומבין שבמבנה הנוכחי ניהול מופתי לא נראה, וזרים מושלמים לא יגיעו, ומאמנים סוג ז' תמיד יהיו פה, ומחלקת הנוער תדשדש, ופעם ב... נרד ליגה, ומידי פעם אפילו נצליח....

זה גורלו של מועדון עני ,חסר גב כלכלי.
מבחינתי הרבה יותר חשוב מדורה, צרפתי או עטר זה הטווח הארוך והסיכוי שיהיה לנו בעל בית שיבוא ויסדר פה הכל מאפס. כל השאר ,סתם קיטורים ובכי על דברים שכנראה הם לא ברי תיקון במצב הנוכחי.
(27-Oct-2015 15:29)moshe. כתב: [ -> ]בטח ככה דורון אוסידון אומר לעצמו,ניתן להם לעבוד ביחד מחזור שניים ואם הם יפסידו את שני המשחקים הבאים דורה יפוטר וגיא צרפתי יתחיל לאמן לבד ואם גם אז צרפתי לא ינצח,רק אז יביאו מאמן רציני יותר.
עונה שעברה צרפתי היה עוזר של קלינגר ויחד הצליחו לעשות את הבלתי יאומן ולהוריד קבוצה כמו אשדוד ליגה, בקרוב כנראה יחזרו לשתף פעולה ולעשות אותו דבר גם בנתניה.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's