שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלילת המזל
25-Oct-2015, 22:51
הודעה: #41
RE: אלילת המזל
כל מעריצי עטר למיניהם, תדעו רק דבר אחד - אם יש שחקן שמקומו יהיה מובטח בקבוצה אחרי שעטר יגיע זה סיסאי. שחקנים כאלה זה החלום הרטוב של עטר.
קחו לתשומת ליבכם....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Oct-2015, 0:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Oct-2015 על ידי 0:41 ORENARIEL.)
הודעה: #42
(25-Oct-2015 22:51)אופיר34 כתב:  כל מעריצי עטר למיניהם, תדעו רק דבר אחד - אם יש שחקן שמקומו יהיה מובטח בקבוצה אחרי שעטר יגיע זה סיסאי. שחקנים כאלה זה החלום הרטוב של עטר.
קחו לתשומת ליבכם....

אולי במידה וסיסאי היה בכושר משחק.. נייד.. מהיר... ומרשים את עטר באימונים..
מה עשית את עטר עיוור שלא מבין בכדורגל??

ומאיפה אתה בדיוק יודע מה הוא אוהב , ואיזה שחקנים הוא מעדיף??

בהפועל חיפה בתקציב שנתנו לו הוא הביא חלוץ אצן.. ובנתניה היה לו את אוקוצ'ה ,אחמד סבע ,מוגרבי ,ימפולסקי ,חן עזרא

כל זה אתה מסיק רק בגלל קיויו?
26-Oct-2015, 0:48
הודעה: #43
זהו שאני לא עשיתי אותו הוא השיג את זה ביושר....
ואם אתה שואל מאיפה אני יודע מה הוא אוהב ומה הסגנון המועדף עליו כנראה שאתה באמת בחור צעיר שלא היה באיזור ב 15 שנה האחרונות. בוא נגיד שעטר היא ההוכחה הניצחת ששחקן אטרקטיבי הוא לא ערובה למאמן אטרקטיבי. נהפכו.

וקיויו זה היה השיא. לפני זה היו גורג בה, סאנוגו, אוקוצ'ה ולא רוצה להזכיר עוד כמה נפלים כמו סנגלביץ ועוד...

אבל כנראה שזה מה שמגיע לנו...

Sent from my LG-D855
26-Oct-2015, 1:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Oct-2015 על ידי 1:22 ORENARIEL.)
הודעה: #44
מה אתה מקשקש שם?
תסביר לי מה הקשר בין סאנוגו ואוקוצ'ה לקיויו וג'ורג' בה?
סאנוגו הוא 1.76 שחקן מהיר , לא קשור לסגנון של קיויו ובה ..
הלוואי היה לנו בקבוצה שחקן כמו סאנוגו.. עונה אחרי נתניה הוא שיחק בפ.צ בריסל כבש 13 שערים ב-11 משחקים .. תצפה בסרטון בעונה שלו אחרי נתניה:

נ.ב עטר הביא אותו לקבוצה אחרי שצפה בקלטות שלו , אז אל תגיד סתם מה עטר מעדיף ומה לא

26-Oct-2015, 1:21
הודעה: #45
אנקדוטה קטנה מאתמול...שחקן מהנוער שהולבש פאדי הגיע מנשר עם סעיף בחוזה שכשהוא בסגל הבוגרים במשחק רשמי משלמים עליו השבחה או משהו בסגנון ....לא נכנס לקטע המקצועי שבעיני יאיר זיו עם רתיעה בעין ורגל קשורה עולה עליו ...מאיפה הטיפשות להוציא כסף שאין לכם...
26-Oct-2015, 1:27
הודעה: #46
מה הקשר ??
שלכולם אין מושג ,ואת כולם בחר אותו מאמן שגם לו אין מושג. והיות ואתה אחראי פה על הסטטיסטיקות אני אשמח שתנתח לנו את אחוזי הפגיעה שהיו לעטר בזרים בכל 9 השנים שהיה פה.

וסאנוגו אולי היה מהיר בערוץ היו טיוב שלך ,בפועל הוא עמד שם ברחבה וקיבל בקים מ 50 מטר שבפוקס היה יכול לקרות איתם משהו.

ואותו כנ"ל לגבי אוקוצ'ה. אומנם לא גבוה אבל סתם חלוץ עם כח שלא קשור לענף, ועכשיו אני נזכר שהיה גם איזה קוסיץ או משהו כזה... עוד יציר כפיו של המתולתל...
26-Oct-2015, 1:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Oct-2015 על ידי 1:46 ORENARIEL.)
הודעה: #47
(26-Oct-2015 1:27)אופיר34 כתב:  מה הקשר ??
שלכולם אין מושג ,ואת כולם בחר אותו מאמן שגם לו אין מושג. והיות ואתה אחראי פה על הסטטיסטיקות אני אשמח שתנתח לנו את אחוזי הפגיעה שהיו לעטר בזרים בכל 9 השנים שהיה פה.

וסאנוגו אולי היה מהיר בערוץ היו טיוב שלך ,בפועל הוא עמד שם ברחבה וקיבל בקים מ 50 מטר שבפוקס היה יכול לקרות איתם משהו.

ואותו כנ"ל לגבי אוקוצ'ה. אומנם לא גבוה אבל סתם חלוץ עם כח שלא קשור לענף, ועכשיו אני נזכר שהיה גם איזה קוסיץ או משהו כזה... עוד יציר כפיו של המתולתל...

עטר לא בחר את אוקוצ'ה...
יאמר הביא את אוקוצ'ה מסנץ והחתים אותו ל-5 שנים
ואותו מר גוטמן שהוא בוחר הזרים הכי טוב בארץ רץ איתו בהרכב בכל המשחקים באותה עונה עד שפוטר
ועטר לא היתה ברירה והיה חייב להתשתמש בו לבקשת יאמר
אז אל תגיד סתם דברים לא נכונים

ושוב להכשל בבחירת זר זה מה שעשה גוטמן שהביא זר ואמר שלא היה דבר כזה בארץ ואפילו לא שיחק משחק אחד ושוחרר על ידו.. אבל זה בסדר..
אפילו שהיה לו את כל הכסף שרק רצה מיאמר
גוטמן הביא לנתניה את אדריאן פיטו ונכשל איתו , הביא את ג'ף טוטואנה ונכשל איתו ..
26-Oct-2015, 1:46
הודעה: #48
אורן אל תתווכח סתם אופיר 34 צודק עטר לא מבין בזרים בכלל חוץ מבול פגיעה בשחקן אחד בודד הקשר הגנאי עבדול ראזק
זהו חוץ ממנו הוא מעולם לא הצליח בהבאת זרים לא רק בנתניה אלא גם בשתי החיפאיות

מבטיח לך ששלומי דורה טוב ממנו חחחחח אז תבין להיכן אתה מחפש את מלך הסנדוויצ'ים עטר והתלתלים
26-Oct-2015, 1:59
הודעה: #49
קרלוס אריאס אולי השוער הזר הטוב ביותר ששיחק בישראל , שעטר הביא לא מספיק טוב בשבילך?
The following 1 user Likes ORENARIEL's post:
yaron73 (2626-1010-2015201520152015)
26-Oct-2015, 7:08
הודעה: #50
[quote='דוד חטב' pid='46948' dateline='1445808104']
אנקדוטה קטנה מאתמול...שחקן מהנוער שהולבש פאדי הגיע מנשר עם סעיף בחוזה שכשהוא בסגל הבוגרים במשחק רשמי משלמים עליו השבחה או משהו בסגנון ....לא נכנס לקטע המקצועי שבעיני יאיר זיו עם רתיעה בעין ורגל קשורה עולה עליו ...מאיפה הטיפשות להוציא כסף שאין

גם בארזים נפלה שלהבת?
מכל מה שיש לנו בנוער פאדי זה השחקן שהייתי שם עליו את השקל האחרון שלי(נכון להיום).
בלי קשר להסכם שיש או אין עם נשר(לא יודע על ההסכם המדובר),הילד הוא שחקן הרכב בנבחרת 98 ושחקן סגל בנבחרת 97,מגן שמאלי טיבעי מהיר וחזק.
.זה נכון שבעונה שעברה כשחקן נערים הוא הוקפץ לנוער לתפקיד בלם(בגלל מצוקת בלמים) והוא לא "מבריק" בתפקיד,בעיקר כי לא מקבל הדרכה נכונה,
אך אין ספק שיש כאן פוטנציאל(שאיזי היה מוכן לשלם עליו הרבה ולא רק הוא) וחבל שאין לנו דרך ו"ביצים",כי זה המקרה של לשלב שחקן בן 17 במשחקי הקבוצה הבוגרת ולא לעשות ניסיונות הזויים בכל פעם שהרוש ניפצע(והוא פצוע על בסיס קבוע).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים