מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלילת המזל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
לשמוע את האין מאמן בסוף המשחק ולא להאמין...אלילת המזל לא איתנו...שלושה משחקים 11מול 10 ולא מנצחים זה קשור ליכולת..לאימון ואת זה אין לך מר דורה..אני רק על בזבוז הכסף על סיסאי מפטר אותו...האין מאמן רואה. משחקים אחרים...הקצב היה טוב מבחינתו...הכל קשור לאלילת המזל...את ההחמצה של סכנין הוא כנראה לא ראה...זה מזל מר דורה...עד מתי נסבול ממנו...יאללה אוסידון קח החלטה וזרוק אותו אפילו שייע מתקבל בברכה במקומו...איזה אפטיות של השחקנים...מהלכים של אחד על אחד ...מה הם עושים באימונים?מה?
אלילת המזל?
שיגיד לה תודה על הנקודה כי שחקן של סכנין ממטר נתן לברק לוי להספיק להגיע לבעיטה העלובה שלו...

אגב, davidb7, ראיתי שדורה גרם לך להיות פעיל יותר בזמן האחרון- לדעתי כשאתה רואה את הקבוצה הזו היום- לפני שתהיה לך זכות לדבר הייתי מצפה שתכתוב קודם על הלוח 100 פעם:
"ערן לוי המלך- אני מתנצל שירדתי עליך. הקבוצה שלי לא שווה כלום בלעדיך!".

מתנצל, אני יודע שעיצבנתי אותך עכשיו(אפילו מאוד!!!)- אבל הייתי חייב!
אגב, מכוון לא רק אליך... יש כאן עוד כמה גאונים שאמרו שערן מפריע ובלעדיו נראה כדורגל מהיר ו... "זורם יותר"... אני רואה ובאמת מאוד נהנה מהזרימה... רק חבל שהזרימה הזו מובילה אותנו לכיוון מי תהום...
כולם נתנו לקדוש ציון עשר אבל מי שבאמת לקח כדורים של מאה אחוז ולא כדורי אימון שוער זה ברק לוי דורה היקר אתמול היה לך אמא של מזל תגיד תודה לך הביתה תספר לכול העיתונאים שבגלל ארבע פצועים ומזל רע הגענו למצב הזה ולא את האמת שאתה מאמן גרוע שלשחקנים אין אויר כבר בדקה השבעים שאין שום שיטה שאין כלום

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-Oct-2015 23:04)עידן444 כתב: [ -> ]אלילת המזל?
שיגיד לה תודה על הנקודה כי שחקן של סכנין ממטר נתן לברק לוי להספיק להגיע לבעיטה העלובה שלו...

אגב, davidb7, ראיתי שדורה גרם לך להיות פעיל יותר בזמן האחרון- לדעתי כשאתה רואה את הקבוצה הזו היום- לפני שתהיה לך זכות לדבר הייתי מצפה שתכתוב קודם על הלוח 100 פעם:

אגב, מכוון לא רק אליך... יש כאן עוד כמה גאונים שאמרו שערן מפריע ובלעדיו נראה כדורגל מהיר ו... "זורם יותר"... אני רואה ובאמת מאוד נהנה מהזרימה... רק חבל שהזרימה הזו מובילה אותנו לכיוון מי תהום...

היות ואני אחד "מהגאונים" אני יתייחס ואגיד לך שעם כל הכבוד, ערן לוי לא מלך בשבילי ולדעתי הקבוצה לא שווה הרבה איתו או בלעדיו. אני גם לא יודע עד כמה ערן לוי בסיטואציה הנוכחית היה משפר את הקבוצה ,כשאין לו סילון בהתקפה שיכול לעשות משהו עם המסירות שלו. ואני לא מוריד דבר מתרומתו המיקצועית והחברתית בעיקר בשנתיים האחרונות אבל באמת, ההגזמות שמרעיפים פה לפעמים חוצות את גבול הטעם הטוב.

ומעבר לזה, אני מאד מקווה שאם בטעות אותו רוכש פוטנציאלי יחליט שכן ויביא איתו השקעה כספית וראייה לטווח ארוך, הרכב הקבוצה לא יבנה על שחקן כמו ערן לוי. לקבוצה רצינית ומבוססת זה לא מתאים.
ערן לוי זה הדבר הכי קרוב לכדורגל שהיה בקבוצה העקומה הזו בעשור האחרון.
בלי ערן לוי, קאיודה משחק היום עדיין בנתניה כמו גדול.
(25-Oct-2015 11:07)אופיר34 כתב: [ -> ]

היות ואני אחד "מהגאונים" אני יתייחס ואגיד לך שעם כל הכבוד, ערן לוי לא מלך בשבילי ולדעתי הקבוצה לא שווה הרבה איתו או בלעדיו. אני גם לא יודע עד כמה ערן לוי בסיטואציה הנוכחית היה משפר את הקבוצה ,כשאין לו סילון בהתקפה שיכול לעשות משהו עם המסירות שלו. ואני לא מוריד דבר מתרומתו המיקצועית והחברתית בעיקר בשנתיים האחרונות אבל באמת, ההגזמות שמרעיפים פה לפעמים חוצות את גבול הטעם הטוב.

ומעבר לזה, אני מאד מקווה שאם בטעות אותו רוכש פוטנציאלי יחליט שכן ויביא איתו השקעה כספית וראייה לטווח ארוך, הרכב הקבוצה לא יבנה על שחקן כמו ערן לוי. לקבוצה רצינית ומבוססת זה לא מתאים.
גאל מרגוליס לדעתי היה פורח עם ערן לוי על המגרש. בחור כל הזמן רץ ואין אפילו שחקן אחד בפאקינג קבוצה הזו מלבד טל איילה שמשחק רחוק מאוד ממנו באגף השני שמסוגל לתת לו כדור נורמלי לשטח.
אם היינו קבוצת צמרת רצינית ועם שאיפות גם אני לא הייתי מתלהב לבנות קבוצה שערן לוי הוא הציר המרכזי שלה. למה? כי זה כבר לא עובד בכדורגל המודרני. זה מנוון את הקבוצה ועובדתית- לא משנה כמה ערן לוי יהיה טוב- לא תראה קבוצות צמרת לוקחות אותו.
במצב שלנו שאין כאן שחקן אחד שמסוגל לתת מספרים- בישולים ושערים, וזה המצב ב- 3 השנים האחרונות- אחד כמו ערן לוי הוא פשוט MUST! לא רואה שום תחליף. אני אגלה לך סוד- גם דיא סבע לא תחליף. שים אותו במקום בארי(הרי בארי לא היה מגיע אם סבע לא היה נפצע) ואני לא יודע אם היית רואה משהו שונה בהרבה. למה? כי גם דיא לא שחקן של מספרים. מעולם לא היה. אבל לפחות הוא צעיר ועוד יש לו סיכוי. באנקר בנושא הזה, כמו ערן- הוא בטח לא.
(25-Oct-2015 11:07)אופיר34 כתב: [ -> ]

אז תחשוב .. גם בקבוצה הזו שהסילונים לכאורה שלה הם מרגוליס ואבידור היינו רואים הרבה יותר אם היה מי שיוציא אותם קדימה. אני לא מדבר כבר חלילה על בעיטות עונשין או הרמות קרן או סתם בעיטות לשער מרחוק ועוד בעוצמה.. כאלה שלא יעשו את קדוש גדול כאילו זה אימון שוערים ( מורדי צודק בכל מילה) . השוער שעבד באמת אתמול היה ברק לוי שהוציא שלושה כדורים של גול ודאי. לקדוש היתה רק עבודה בבעיטה של פירס בחצי הראשון. כל השאר - אימון שוערים.

Sent from my iPad using Tapatalk
לצערי, ערן לוי יצטרך גם בשנה הבאה להעלות את הקבוצה הזו לבד ליגה.
גם אם יחליפו את שלומי דורה, לא רואה מאמן אחר מצליח להוציא משהו מהחומר הבינוני מינוס הזה.
עד ינואר זה כמעט חודשיים ויש מצב שעד אז כל הליגה תברח כבר, כי אנחנו לא הולכים להוציא נקודות בחודש הקרוב.
וגם בינואר, יצטרכו לפגוע ממש אבל ממש לפגוע בינגו בשניים-שלושה שחקנים שיכניסו איכות ומחץ להתקפה (מה כבר אפשר למצוא בינואר).
ואם התלמוד לא ייקח את הקבוצה, גם לא יהיה כסף להביא שחקנים איכותיים.
בקיצור המצב חרבנא!!!
שחקנים לאחר פציעה ברצועה לא יחזרו לרמה מלפני הפציעה קל וחומר שלפני הפציעה לא היו ספרניטרים. אז אל תבנו הרים וגבעות .
כמוכן האלמנט הפסיכולוגי מאד משפיע הם יפחדו מתאקלים או כל מגע פיזי מול שחקני יריב.

Sent from my A0001 using Tapatalk
אני באופן אישי בונה רק על דיא לעונה הזו וזה לדעתי יהיה לא לפני פברואר.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's