שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לקרדה או טונה מעושנת ?
25-Sep-2015, 17:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2015 על ידי 18:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #31
RE: לקרדה או טונה מעושנת ?
(25-Sep-2015 17:50)עידן444 כתב:  
(25-Sep-2015 14:42)פיליפצוק כתב:  
(25-Sep-2015 14:35)עידן444 כתב:  
(25-Sep-2015 12:42)פיליפצוק כתב:  או שאנשים כאן בורים, או קשיי הבנה, או שסתם אוהבים לחפור ולהראות "מבינים".
פסק הבורר של הרוש שיחרר אותו מהחוזה מבית"ר אבל לא ביטל את האפשרות של בית"ר לדרוש דמי השבחה, תקראו את פסק הבוררות קודם.
עידו לוי שוחרר ממכבי נתניה ללא תמורה, קרי ויתור על החוזה ללא הצעה לחוזה חדש, אין עילה לדמי השבחה.
שחקן ללא חוזה ושלא מונחת בפניו הצעה לחידוש חוזה, קבוצת האם לא זכאית לדרוש דמי השבחה.
אלונה ברקת שילמה 1.3 מיליון שקל לאיזי שירצקי דמי השבחה כי לשיר צדק הוגשה הצעה להארכת חוזה , אבל הוא העדיף לעזוב ולכן שרצקי היה זכאי.

התרגלתי לסגנון שלך ובאמת שאין לי בעיה איתו. אני אפילו נהנה לקרוא אותך(מלבד הזלזול בשחקני הבית) וגם לא מפריע לי שתקרא לי בור. אני גם לא מנסה לשחק אותה ידען. באמת מנסה להבין את הסוגיה. לגבי הרוש אני יכול להגיד לך כמעט בודאות שבפסק הבורר ששיחרר את הרוש מבית״ר ירושלים על סמך זה הוא הוחתם אצלנו- לא היתה שום התייחסות לסוגית דמי ההשבחה שבאו לנו בהפתעה גדולה וללא ספק היה שם תחום אפור- ולכן טביב הלך לבוררות לדרוש את דמי ההשבחה. אם מה שאתה אומר נכון למה היתה סאגה בנושא הזה? הרי אתה טוען שהכל היה סגור וברור לאחר הבוררות הראשונה בין טביב להרוש?
גם יש פירצה בזכאות אם זה כפי שאתה מתאר- הרי מה הבעיה להציע חוזה חדש כדי להיות זכאי? מי האידיוט שלא יעשה את זה?
אולי אייל ישפוך כאן אור.

בגלל שהבורר לא התייחס בפסק הדין שלו לעניין דמי ההשבחה, אז אלי טביב ניצל את הפירצה ודרש וגם קיבל דמי השבחה שטרם שולמו עד כה.
בשביל להציע לעידו לוי חוזה חדש, הקבוצה היתה צריכה לעמוד בחוזהו עד תום העונה על כל המשמעויות הכספיות וזה מה שהמועדון לא רצה.
כמו שאמרתי, נתניה ולוי הגיעו לפשרה ויתור של הקבוצה על הכרטיס + דמי השבחה תמורת ויתור של השחקן על החוזה הכבד של העונה הנוכחית, טוב לא טוב, נכון לא נכון, זה נתון לויכוח אבל זה המצב.

בגלל שהבורר לא התייחס טביב ניצל את זה אבל איך יכול להיות שהוא זכה בדמי השבחה על שחקן שהוא הלין את שכרו וחוזהו בוטל כמה חודשים קודם?

מה קשור עניין שמיטה להר סיני.
אתה יודע מה זה בכלל "דמי השבחה" ולמה הקבוצה המשביחה זכאית לקבל?
דמי ההשבחה" ניתנים לקבוצה שגידלה השחקן והשקיעה בו לאורך שנות ילדותו ונעוריו וצריכה כביכול לקבל פיצוי על השקעתה.
ביתר ירושלים כמועדון עמדה בכל התנאים האלה ולכן היא זכאית לקבל, אלי טביב הוא לא פקטור בעניין למעט העובדה שהוא כרגע עומד בראש המערכת של בית"ר ירושלים כבעלים ולכן הכסף מגיע אליו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Sep-2015, 18:09
הודעה: #32
לקרדה או טונה מעושנת ?
כמה חפירות על שטויות לטביב מגיע ארבע מאות וחמישים אלף שקל כבר שנה שעברה בגלל כול הבעיות של נתניה זה נדחה עד פה הכול ברור וסגור עכשיו ברגע שהרוש עבר לתל אביב יש הסכם בינו לבין תל אביב שעם נתניה לא תשלם הם ישלמו גם פה הכול ברור עכשיו השאלה מה עשה אדון רועי במעבר של הרוש להפועל עם החתים אותו כתנאי למעבר כולי תקווה

Sent from my iPhone using Tapatalk
25-Sep-2015, 18:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2015 על ידי 18:16 עידן444.)
הודעה: #33
(25-Sep-2015 17:58)פיליפצוק כתב:  
(25-Sep-2015 17:50)עידן444 כתב:  
(25-Sep-2015 14:42)פיליפצוק כתב:  
(25-Sep-2015 14:35)עידן444 כתב:  
(25-Sep-2015 12:42)פיליפצוק כתב:  או שאנשים כאן בורים, או קשיי הבנה, או שסתם אוהבים לחפור ולהראות "מבינים".
פסק הבורר של הרוש שיחרר אותו מהחוזה מבית"ר אבל לא ביטל את האפשרות של בית"ר לדרוש דמי השבחה, תקראו את פסק הבוררות קודם.
עידו לוי שוחרר ממכבי נתניה ללא תמורה, קרי ויתור על החוזה ללא הצעה לחוזה חדש, אין עילה לדמי השבחה.
שחקן ללא חוזה ושלא מונחת בפניו הצעה לחידוש חוזה, קבוצת האם לא זכאית לדרוש דמי השבחה.
אלונה ברקת שילמה 1.3 מיליון שקל לאיזי שירצקי דמי השבחה כי לשיר צדק הוגשה הצעה להארכת חוזה , אבל הוא העדיף לעזוב ולכן שרצקי היה זכאי.

התרגלתי לסגנון שלך ובאמת שאין לי בעיה איתו. אני אפילו נהנה לקרוא אותך(מלבד הזלזול בשחקני הבית) וגם לא מפריע לי שתקרא לי בור. אני גם לא מנסה לשחק אותה ידען. באמת מנסה להבין את הסוגיה. לגבי הרוש אני יכול להגיד לך כמעט בודאות שבפסק הבורר ששיחרר את הרוש מבית״ר ירושלים על סמך זה הוא הוחתם אצלנו- לא היתה שום התייחסות לסוגית דמי ההשבחה שבאו לנו בהפתעה גדולה וללא ספק היה שם תחום אפור- ולכן טביב הלך לבוררות לדרוש את דמי ההשבחה. אם מה שאתה אומר נכון למה היתה סאגה בנושא הזה? הרי אתה טוען שהכל היה סגור וברור לאחר הבוררות הראשונה בין טביב להרוש?
גם יש פירצה בזכאות אם זה כפי שאתה מתאר- הרי מה הבעיה להציע חוזה חדש כדי להיות זכאי? מי האידיוט שלא יעשה את זה?
אולי אייל ישפוך כאן אור.

בגלל שהבורר לא התייחס בפסק הדין שלו לעניין דמי ההשבחה, אז אלי טביב ניצל את הפירצה ודרש וגם קיבל דמי השבחה שטרם שולמו עד כה.
בשביל להציע לעידו לוי חוזה חדש, הקבוצה היתה צריכה לעמוד בחוזהו עד תום העונה על כל המשמעויות הכספיות וזה מה שהמועדון לא רצה.
כמו שאמרתי, נתניה ולוי הגיעו לפשרה ויתור של הקבוצה על הכרטיס + דמי השבחה תמורת ויתור של השחקן על החוזה הכבד של העונה הנוכחית, טוב לא טוב, נכון לא נכון, זה נתון לויכוח אבל זה המצב.

בגלל שהבורר לא התייחס טביב ניצל את זה אבל איך יכול להיות שהוא זכה בדמי השבחה על שחקן שהוא הלין את שכרו וחוזהו בוטל כמה חודשים קודם?

מה קשור עניין שמיטה להר סיני.
אתה יודע מה זה בכלל "דמי השבחה" ולמה הקבוצה המשביחה זכאית לקבל?
דמי ההשבחה" ניתנים לקבוצה שגידלה השחקן והשקיעה בו לאורך שנות ילדותו ונעוריו וצריכה כביכול לקבל פיצוי על השקעתה.
ביתר ירושלים כמועדון עמדה בכל התנאים האלה ולכן היא זכאית לקבל, אלי טביב הוא לא פקטור בעניין למעט העובדה שהוא כרגע עומד בראש המערכת של בית"ר ירושלים כבעלים ולכן הכסף מגיע אליו.
על אותו משקל איך אוסידון יכול בשם מכבי נתניה לוותר על דמי השבחה? הוא להבדיל מטביב אפילו לא בעלים.
החוזה בין בית"ר לאריאל הרוש בוטל ע"י בורר בגלל הלנת שכר ופגיעה בזדון בקריירה של שוער נבחרת ועל החוזה של עידו לוי "ויתרו". שורה תחתונה שניהם בלי חוזה. איך ההסבר שלך ואני מצטט: "דמי ההשבחה" ניתנים לקבוצה שגידלה השחקן והשקיעה בו לאורך שנות ילדותו ונעוריו וצריכה כביכול לקבל פיצוי על השקעתה."- איך זה מתיישב עם מה שקרה? במידה ואכן נשללו מנתניה דמי ההשבחה.
25-Sep-2015, 18:47
הודעה: #34
סתם טוחנים מים אולי כביכול כאילו הייתה קומבינה בין אוסידון ואשר אלון אל תבקש השבחה תקבל ככה מתחת לשולחן ?
אנחנו לא יודעים כלום סתם טוחנים מים
25-Sep-2015, 18:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2015 על ידי 18:49 אייל ס.)
הודעה: #35
מכבי נתניה ויתרה ביודעין על דמי ההשבחה שהיתה זכאית בכל סיטואציה.
לדעתי,אסידון נכנס ל"פרנציפ" ולא ראה בעיניים וכשלא רואים בעיניים מפסידים ונתניה הפסידה את דמי ההשבחה(וזו לא הפעם הראשונה).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (2525-0909-2015201520152015)
25-Sep-2015, 18:50
הודעה: #36
לא מאמין שאוסידון טמבל מעדיף את הפוסט הקודם של קומבינה
25-Sep-2015, 22:40
הודעה: #37
(25-Sep-2015 18:47)אייל ס כתב:  מכבי נתניה ויתרה ביודעין על דמי ההשבחה שהיתה זכאית בכל סיטואציה.
לדעתי,אסידון נכנס ל"פרנציפ" ולא ראה בעיניים וכשלא רואים בעיניים מפסידים ונתניה הפסידה את דמי ההשבחה(וזו לא הפעם הראשונה).
כמו שחשבתי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים