שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
12-Sep-2015, 22:23
הודעה: #31
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
ירין חסן לא היה גרוע, הוא פשוט חזר לבינוניות שלו וזה גם מה שהוא יהיה כל הקריירה שלו - בינוני.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2015, 22:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2015 על ידי 22:33 עידן444.)
הודעה: #32
(12-Sep-2015 22:21)אופיר34 כתב:  
(12-Sep-2015 21:54)טל.מ כתב:  שוב נמאס לי לקרא את הקשקושים האלה צר לי. כמות הפעמים שחסאן יצא קדימה והקדים את השחקן שלו וחיפה על השטויות של עומר ורד בצד והרחיק כדורים מסוכנים עולה על כל השטויות שהוא עשה בהכשלה אחת. כשפירס עושה את זה אז אף אחד לא מוציא מילה. כשעומר ורד מאבד כדורים כמו טירון וגורם לי להתגעגע לעומר פרץ , אף מילה ... הפאתטיות הזו בהתנפלות על חסאן כבר מגעילה. תעבור הלאה כבר ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה בסדר..ייקח לך זמן... בסוף תדע לראות דברים בעין מיקצועית ולא לערב רגש ואינטריגות של פורום זניח.

חסן היה היסטרי היום. מרחיק כדורים בלי כתובת במקום לעצור להרים את הראש ולחפש את האופציה הפנויה, עשה פאולים מיותרים (בעיקר הפאוול המטופש קרוב ל 16 שהתחיל מאיבוד שלו עוד לפני זה) ופשוט לא היה רגוע כמו שבלם אמור להיות.

ומה הקשר עומר ורד ורומריו עכשיו ?? גם לא דיברנו על הרוש האדיש וסמיליניץ שהיה חלש היום.
אז אם זה משפר לך את ההרגשה עומר ורד היה הכי גרוע במגרש היום ורומריו עשה הרבה שטויות (פחות בגללו, יותר בגלל מי ששם אותו בעמדה שלא קשורה אליו).

הזכירו את חסן לא בגלל שנאה שיש פה למישהו אלא בעיקר בגלל הוויכוחים הבלתי נגמרים שהיו פה השבוע. אני היום קיבלתי עוד חיזוק לתיאוריה שלי (ולמרות הכל מקווה שחסן ילך וישתפר ככל שיצבור יותר פז"מ)

מקומם שמכל המשחק כלום שום דבר הזה לשני הצדדים(סרטן בעיניים כינו אותו באייסוקר)- בכל זאת מצאתם ללכלך על חסן. יאללה, רדו מהבחור!
בסוף אצטרף לקריאה של טל לילדי נתניה והסביבה... תברחו! כל עוד לא מאוחר! תברחו! כי כמו המאמנים דמיקולו גם הקהל יסמן אתכם ראשונים!

תסלח לי מאוד אופיר- אבל אחרי המשחק היום אלה אני וטל שאמורים להגיד לכם- "אמרנו לכם".
12-Sep-2015, 22:51
הודעה: #33
(12-Sep-2015 22:27)עידן444 כתב:  מקומם שמכל המשחק כלום שום דבר הזה לשני הצדדים(סרטן בעיניים כינו אותו באייסוקר)- בכל זאת מצאתם ללכלך על חסן. יאללה, רדו מהבחור!
בסוף אצטרף לקריאה של טל לילדי נתניה והסביבה... תברחו! כל עוד לא מאוחר! תברחו! כי כמו המאמנים דמיקולו גם הקהל יסמן אתכם ראשונים!

תסלח לי מאוד אופיר- אבל אחרי המשחק היום אלה אני וטל שאמורים להגיד לכם- "אמרנו לכם".

תגידו לי , יצא חוק חדש שאוסר להעביר ביקורת על שחקני בית ולא סיפרו לי ??
מה קפצתם פתאום כל הסנגורים פה ?? מבקרים את כולם באותה מידה - מאמן, זר, שחקן ביתי או שחקן חיזוק. לגבי למה הזכירו את חסן - כמו שאמרתי ,כנראה שהפוסטים של השבוע האחרון גרמו לחלקנו להתחיל עם חסן ,אבל זה לא אומר שהוא היה הכי גרוע במגרש. הוא לא. הוא היה חסן ״הרגיל״ של רב המשחקים שראינו ממנו בנתניה , וזה לדעתי לא מספיק טוב עדיין (ואתם יכולים לעצום את העיניים עד מחר בבוקר).

ובוא תסביר לי עידן למה אתה יכול להגיד לי ״אמרנו לכם״ ??
מעניין אותי איזה שחקן בית היה גורם למשחק להראות יותר טוב היום...
12-Sep-2015, 22:55
הודעה: #34
ירין חסן היה אולי בינוני רק חבל שהכשרונות ממכבי ת"א אפילו זה לא היו הגדיל לעשות המגן הימני זה שבגול אפשר לכנות אותו הצלם. ולוגסי מה חוץ מלרוץ סתם ולמסור להפועל מה עשה? מרגוליס לפחות ניסה אבל היה מאוד מפוזר אז תעזוב את ירין בשקט הוא לא הבעיה של הקבוצה הזאת.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
אלון (1313-0909-2015201520152015)
12-Sep-2015, 23:07
הודעה: #35
הפועל ת"א - מכבי נתניה
אם אבו עביד היה משחק היום בנתניה בדיוק כמו חסן היו אומרים שתוך שנתיים הוא יוצא לחול... אופיר אתה בטוח שאתה בעל העין המקצועית פה ..? אתה בכלל לא עף על עצמך בזמן האחרון הא ..?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Sep-2015, 23:14
הודעה: #36
(12-Sep-2015 23:07)טל.מ כתב:  אם אבו עביד היה משחק היום בנתניה בדיוק כמו חסן היו אומרים שתוך שנתיים הוא יוצא לחול... אופיר אתה בטוח שאתה בעל העין המקצועית פה ..? אתה בכלל לא עף על עצמך בזמן האחרון הא ..?

Sent from my iPad using Tapatalk

בעניין ״הלעוף על עצמך״ יש לי פה אחלה מורה...
וטעות גדולה בידך , אם אבו עביד היה משחק לאורך זמן כמו שירין שיחק היום הוא מכסימום היה נשאר במזרח התיכון. לא אירופה ולא נעליים.

נראה לי שאתם מאד מתגעגעים לימי מאיר אוזן את אשר אלון. כנראה שזה מה שמגיע לנו Sad
12-Sep-2015, 23:48
הודעה: #37
סליחה אבו אביד שיחק היום, לא ראיתי ממנו כלום הוא בטח לא היה יותר טוב מחסן לעומתו המגן השמאלי של הפועל שיימן היה הרבה יותר טוב ממנו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Sep-2015, 23:52
הודעה: #38
איזה קבוצה אפורה
אני מקווה שחיפה ימשיכו לאבד נק, אולי ככה נינצל מהמאמן הזה.

מפגר ולא אופטימי.
12-Sep-2015, 23:54
הודעה: #39
צודק. לא שופט את אבו עביד וגם לא את חסן לפי המשחק היום. שופט אותם לפי ההיסטוריה שלהם.
13-Sep-2015, 0:43
הודעה: #40
(12-Sep-2015 22:51)אופיר34 כתב:  
(12-Sep-2015 22:27)עידן444 כתב:  מקומם שמכל המשחק כלום שום דבר הזה לשני הצדדים(סרטן בעיניים כינו אותו באייסוקר)- בכל זאת מצאתם ללכלך על חסן. יאללה, רדו מהבחור!

תגידו לי , יצא חוק חדש שאוסר להעביר ביקורת על שחקני בית ולא סיפרו לי ??
מה קפצתם פתאום כל הסנגורים פה ?? מבקרים את כולם באותה מידה - מאמן, זר, שחקן ביתי או שחקן חיזוק. לגבי למה הזכירו את חסן - כמו שאמרתי ,כנראה שהפוסטים של השבוע האחרון גרמו לחלקנו להתחיל עם חסן ,אבל זה לא אומר שהוא היה הכי גרוע במגרש. הוא לא. הוא היה חסן ״הרגיל״ של רב המשחקים שראינו ממנו בנתניה , וזה לדעתי לא מספיק טוב עדיין (ואתם יכולים לעצום את העיניים עד מחר בבוקר).

ובוא תסביר לי עידן למה אתה יכול להגיד לי ״אמרנו לכם״ ??
מעניין אותי איזה שחקן בית היה גורם למשחק להראות יותר טוב היום...
הפוך גוטה, הפוך!
אתה צריך להסביר לי כמה טאלנטים יש בהרכב האפור שלנו היום שלא יכלו למלא את מקומם שחקני בית...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים