שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ליגה מעניינת
02-Sep-2015, 14:27
הודעה: #31
ליגה מעניינת
אני לא זוכר מתי הסכמתי בפעם האחרונה עם כל אבל כל מילה שאייל כתב והוא כתב מגילה ... לפני שיתעוררו פה כל אומרי ההן , זו המגמה ששלומי דורה הולך בה. זה לא מקרי. אם היינו משחקים עם זגורי מתחילת המשחק נגד ביתר כנראה שהיינו מגיעים הרבה יותר להתקפה ואולי כובשים. אין מקום לשחק פחדני כל כך נגד קבוצות מהדרג שלנו, לא ברור איך הוא רוצה לנצח. לגבי חוזז .. אני עדיין מקווה שמישהו בנתניה ירים את הכפפה כי אחרת נמשיך לדבר כמה איזי גדול ( קהת הוגו גאנדה ועכשיו אולי חוזז). ההחתמות של טגה של בוארון מיותרות ומבזבזות כספים שאין, כמו השטויות בהחתמת המונטנגרים. אני אשמח עם אוסידון יתערב ויתווה מדיניות אבל ממה ששמעתי ממנו פעם ברדיו - הוא כאן עד שיבוא רוכש וזה אומר הרבה על העובדה שהוא אולי לא מתווה מדיניות אלא פשוט דואג לפן הכלכלי ומשאיר את הכל לדורה, ודורה לצערי הרב לא מתגלה כמאמן דגול .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Sep-2015, 14:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 14:47 אלון.)
הודעה: #32
ליגה מעניינת
(02-Sep-2015 14:27)טל.מ כתב:  אני לא זוכר מתי הסכמתי בפעם האחרונה עם כל אבל כל מילה שאייל כתב והוא כתב מגילה ... לפני שיתעוררו פה כל אומרי ההן , זו המגמה ששלומי דורה הולך בה. זה לא מקרי. אם היינו משחקים עם זגורי מתחילת המשחק נגד ביתר כנראה שהיינו מגיעים הרבה יותר להתקפה ואולי כובשים. אין מקום לשחק פחדני כל כך נגד קבוצות מהדרג שלנו, לא ברור איך הוא רוצה לנצח. לגבי חוזז .. אני עדיין מקווה שמישהו בנתניה ירים את הכפפה כי אחרת נמשיך לדבר כמה איזי גדול ( קהת הוגו גאנדה ועכשיו אולי חוזז). ההחתמות של טגה של בוארון מיותרות ומבזבזות כספים שאין, כמו השטויות בהחתמת המונטנגרים. אני אשמח עם אוסידון יתערב ויתווה מדיניות אבל ממה ששמעתי ממנו פעם ברדיו - הוא כאן עד שיבוא רוכש וזה אומר הרבה על העובדה שהוא אולי לא מתווה מדיניות אלא פשוט דואג לפן הכלכלי ומשאיר את הכל לדורה, ודורה לצערי הרב לא מתגלה כמאמן דגול .

אוסידון בסה״כ חודשיים בתפקיד והיתה לו עבודה לשנתיים. אין ספק שהוא ודורה עשו טעות בהתנהלות עם המונטנגרים ולדעתי גם עם הבלמים (דודי, עידו וזאביק). אתמול אוסידון אמר שהוא כן מסתכל על הטווח הרחוק ולא רק על הקצר. אמר שבוצעו כמה רכישות עבור מחלקת הנוער ושהוא מקווה שמכבי נתניה לא תצטרך למכור שחקנים כדי להתקיים. בנוסף לכך אמר שהוא מאמין שהשחקנים שהוחתמו ישארו להרבה זמן והוא מבחינתו רוצה להישאר במועדון כמה שיותר.
עד עכשיו אפשר לומר שנעשו דברים טובים ויחד איתם נעשו גם דברים פחות טובים. בואו נמתין קצת ונראה לאן הרוח נושבת. בסה״כ אוסידון עושה בינתיים רושם לא רע...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
02-Sep-2015, 14:49
הודעה: #33
RE: ליגה מעניינת
אלון,אני מסכים איתך(בגדול).
והקטן צריך פחות לעניין אותנו כאוהדים אנחנו חייבים להבין ולהפנים שעדיף לראות מרחוק את התהליכים ולא להתקרב,הקרבה גורמת ל"כאבי בטן"(ומי כמוני יודע בחוכמה שלאחר מעשה).
02-Sep-2015, 14:54
הודעה: #34
ליגה מעניינת
מסכים אתך בזמן הקצר מאוד מאוד אוסידון ודורה עשו את המקסימום אתמול נדב צנציפר סיפר שמכבי ת״א הגדולה על שלל מנהליה החתימו חלוץ פצוע שנתניה הקטנה שקיבלה אותו בחינם ובשכר של שמונים אלף לשנה לא הסכימה בגלל שהוא פצוע ( למכבי זה עלה מאתים אלף דמי השאלה ושלוש מאות אלף יורו שכר )

02-Sep-2015, 16:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 16:23 אופיר34.)
הודעה: #35
(02-Sep-2015 14:27)טל.מ כתב:  אני לא זוכר מתי הסכמתי בפעם האחרונה עם כל אבל כל מילה שאייל כתב והוא כתב מגילה ... לפני שיתעוררו פה כל אומרי ההן , זו המגמה ששלומי דורה הולך בה. זה לא מקרי. אם היינו משחקים עם זגורי מתחילת המשחק נגד ביתר כנראה שהיינו מגיעים הרבה יותר להתקפה ואולי כובשים. אין מקום לשחק פחדני כל כך נגד קבוצות מהדרג שלנו, לא ברור איך הוא רוצה לנצח. לגבי חוזז .. אני עדיין מקווה שמישהו בנתניה ירים את הכפפה כי אחרת נמשיך לדבר כמה איזי גדול ( קהת הוגו גאנדה ועכשיו אולי חוזז). ההחתמות של טגה של בוארון מיותרות ומבזבזות כספים שאין, כמו השטויות בהחתמת המונטנגרים. אני אשמח עם אוסידון יתערב ויתווה מדיניות אבל ממה ששמעתי ממנו פעם ברדיו - הוא כאן עד שיבוא רוכש וזה אומר הרבה על העובדה שהוא אולי לא מתווה מדיניות אלא פשוט דואג לפן הכלכלי ומשאיר את הכל לדורה, ודורה לצערי הרב לא מתגלה כמאמן דגול .

בתור נציג של אומרי ההן אני יכול להגיד לך שזאת לא בושה להגיד הן לפעמים גם כאשר חלק מהרחוב והתקשורת אומר לא.
חלק מאותו "רחוב" לא אוהב את הצירוף של זגורי, ולחלק מאותו הרחוב טגה דווקא מאד מתאים, ועוד חלק יגיד למה להביא את חוזז שיש לך את נור ביסאן למשל...

אז לי מיקצועית זגורי מתאים ואני מבין את ההחלטה של דורה, ולאייל למשל זה לא מתאים.
לי מיקצועית (לא כלכלית) אין בעיה שדודי שוחרר וחיימוביץ הגיע במקומו. לא רואה פה שום חילוש, אולי אפילו חיזוק.
לי מיקצועית אין בעיה שקשר\מגן ימני ישחק בצד שמאל אם אין ברירה (לא המצאנו פה כלום, ראה טופי ויואב זיו למשל).
גם אני מסכים שטגה ובוארון מיותרים ואת הכסף היה אפשר לשמור לדברים אחרים.

אוסידון אוהב את הג'וב שלו והוא כבר אמר את זה לא פעם. מדבריו אפשר להבין שגם אם יגיע רוכש הוא ישמח להשאר בתפקיד הנוכחי כך שלהגיד שהעתיד לא מעניין אותו נשמע לי לא הוגן.

ודורה זה דורה. ידענו מה אנחנו מביאים. כנראה שבגנים שלו טבוע כבר סוג של כדורגל מסוים שהשתמש בו שנים בקבוצות הזניחות שאימן ועכשיו לך תוציא ממנו משהו אחר.
ולמרות הכל אני תמיד בעד לתת צ'אנס לאנשים להשתנות. לא שנה ולא שנתיים אבל לפחות עד ינואר

(02-Sep-2015 14:54)mordii2 כתב:  מסכים אתך בזמן הקצר מאוד מאוד אוסידון ודורה עשו את המקסימום אתמול נדב צנציפר סיפר שמכבי ת״א הגדולה על שלל מנהליה החתימו חלוץ פצוע שנתניה הקטנה שקיבלה אותו בחינם ובשכר של שמונים אלף לשנה לא הסכימה בגלל שהוא פצוע ( למכבי זה עלה מאתים אלף דמי השאלה ושלוש מאות אלף יורו שכר )

עכשיו יגידו לך שיש להם כסף אז מותר להם או שהם לא מרגישים את זה.
ואני אומר שאם למכבי קשה להביא זרים איכותיים מה יגידו אזובי הקיר...
02-Sep-2015, 16:33
הודעה: #36
ליגה מעניינת
כשחוזז מבקיע 18 בליגה לנוער ורוצה לעזוב לקבוצה אחרת ולא לקפוץ על זה זו טעות. נור ביסאן ברמה הזו ? לדעתי לא. שם המשחק הוא צעירים וכאלה שישחקו אצלך הרבה זמן. היה אחד כזה עם פוטנציאל (שגם הוא אגב הגיע ממכבי תא ..) ולא ידענו לשמור עליו וכרגיל איזי הרוויח. הבעיה מעבר לזה - בוא נניח שביסאן שווה הזדמנות ובוא נניח גם שחוזז יגיע אלינו .. כמו שהעניינים נראים דורה ממילא לא יתן להם לשחק. חיימוביץ זה פיתרון להרגע, תירם זה לגדל שחקן לשנים. אם מכבי תא עד לשלב הבתים יכלה לסמוך על שוער בן 17 כשוער שני אז מכבי נתניה לא יכולה לסמוך על דין גל ? דורה לצערי לא מבין לאן הוא הגיע.

Sent from my iPad using Tapatalk

02-Sep-2015, 16:40
הודעה: #37
זה מעניין.
שלושה שחקנים צעירים הגיעו להבחן בבית"ר
האחים נסיקובסקי ודור מלכה ישותפו במשחק אימון מחר

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Sep-2015, 16:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 16:53 אייל ס.)
הודעה: #38
(02-Sep-2015 16:40)amir כתב:  זה מעניין.
שלושה שחקנים צעירים הגיעו להבחן בבית"ר
האחים נסיקובסקי ודור מלכה ישותפו במשחק אימון מחר

דור מלכה נבחן בנתניה....
האחים זה כבר לא מה שהיה בגיל 15/16

ו....זגורי,אני מאוד בעד....
02-Sep-2015, 16:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 16:59 amir.)
הודעה: #39
בגלל זה רשמתי מעניין, כאחד שראה את דור מלכה בגיל 17 הייתי משוכנע שהוא יגיע רחוק אבל הסיפור עם האבא והפציעה גמרו אותו.

אייל לא הלך לנו עם מנדיונדו.

שבר שיא אני חושב פיטורים במחזור השני.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Sep-2015, 17:32
הודעה: #40
ליגה מעניינת
פאק ... אין טעם להגיע לבלומפילד

Sent from my iPad using Tapatalk