שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז מה היה לנו
22-Oct-2013, 16:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2013 על ידי 16:15 אופיר34.)
הודעה: #21
RE: אז מה היה לנו
כל נושא ההתחזויות ובזבוזי הזמן הם לא דברים ששחקנים נולדים איתם. יש פה יד מכוונת.
לצערי את הדברים האלה רואים כבר בליגות הילדים והנוער והאשמה היא באותם מאמנים שנותנים יד לדבר הזה במקרה הטוב ,ובמקרה הרע אף מעודדים את התופעה הזאת.
אם אני בעל בית של קבוצה ,ביום שאני עד למקרה שבו מאמן מעודד שחקן לבזבז זמן, ולא חשוב מה הסיבה, הוא אצלי יותר לא מועסק. קיצוני וחד משמעי !

(22-Oct-2013 0:51)טל.מ כתב:  רג הניעה כדור יפה כשאנחנו חלמנו. קבוצה שמפסידה יתרון של שער מול קבוצה שמשחקת מהדקה ה35 ב10 שחקנים ומה75 ב9 , ולא מגיעה למצב בעיטה אחד לא יכולה להיות מצוינת.
קבוצה שכובשת בחצי הראשון אחרי ש45 לא הגיעה לרחבה וזוכה לפנדל שהמציא שמעון , לא יכולה להיות מצוינת. המשחק כולו היה תלוי ביכולת שלנו לטוב ולרע.
ערן לוי - לו היה מתווכח פחות לא היה סופג את הצהוב הראשון ויכול להיות שגם היינו מנצחים.
מילה לצוות המאמנים - לא יכול להיות שאתה מכניסים מחליף בדקה ה35 בעקביות. ולא משנה אם קוראים לו מסי או חסן . זה אומר ששגיתם בהרכב שעליתם איתו.
מכיון שהתופעה הזו חוזרת על עצמה - אולי הגיע הזמן שחסן יפתח ב11 ?

לסיום - האם חלומו הרטוב של נחום עומד להתגשם אחרי הרחקת מזרחי והולצמן ..? בני לם לקווים בששי ?

(22-Oct-2013 0:51)אופיר34 כתב:  אז עכשיו שהעצבים שלנו נרגעו קצת ולאחר צפייה בתקציר, אלה המסקנות:

פנדל - אם נרצה או לא, המגן המהולל טובול ,אחרי שכבר הרחיק את הכדור שם קטנה לחלוץ של ר"ג. אז נכון ש -90% מהשופטים היו מתעלמים אבל אם אנחנו שופטים נטו את האירוע קשה לבוא בטענות לשופט. מבחינתי ,חמור לא פחות שטובול הצליח לסבך מהלך כל כך פשוט שלא היה אמור לייצר אפילו אופציה לפנדל.
אדום ראשון - גם פה שופט שמחליט לפי הנייר ולא מפעיל אחוז של שיקול דעת. ז'אן עשה פאול חמור שמצריך צהוב כהה, אבל לאור ההתנהלות של המשחק והפנדל הנדיר שנשרק נגדנו אפשר היה להפעיל את ההגיון.
אדום שני - צהוב שני מוצדק ללא ספק (ודרך אגב הקוון הוא זה שסימן לשופט), אבל לי זה היה שקוף שערן לוי את המשחק הזה לא מסיים. לדעתי, זה גם לא יהיה המשחק האחרון שערן לוי לא יסיים...

בגדול, קשה כמובן לבוא בטענות לקבוצה בסיטואצייה שנוצרה. אני די משוכנע שב 11 שחקנים וגם ב 10 אנחנו מנצחים היום. לר"ג יש קישור בהחלט טוב אבל אם אני במקומם אני יוצא מאד מאד מאוכזב היום.
המשחק הזה רק הוכיח לי שוב שאנחנו יותר איכותיים ואם לא נעלה זה באמת יהיה אסון ספורטיבי.

אופיר תסתכל שוב. אין מצב שהיה פנדל. השחקן של רג מסתבך לטובול ברגליים אחרי שהכדור כבר הורחק. טובול לא שם לו קטנה ולא גדולה . בלי קשר לזה שהוא היה צריך להעיף את הכדור הרבה קודם.
האדום של ג׳אן הוא לא יותר מצהוב.
הצהוב של לוי גבולי לגמרי הוא רץ עם הגב לשחקן רג ובספק אם בכלל ראה אותו בשניה שהסתובב. כל השריקות האלה הזויות עד פליליות. הטעות היחידה לדעתי היא הדיבורים המיותרים של לוי שמסדרים לו צהוב סתם כל משחק וסכנת הרחקה בעקבותיו.

הסתכלתי שוב ואני ממליץ גם לך להסתכל שוב.
טובול הרחיק את הכדור ושנייה אח"כ שם לו קטנה עם רגל שמאל. זה ברור לעין וחד משמעי.
שוב, ברב המקרים לא שורקים על זה פנדל, אבל לצערי לטובול פה יש חלק מרכזי בפנדל הזה, ובסיטואציה שבכלל לא היה אמור להגיע אליה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2013, 16:17
הודעה: #22
למשוך את השעון זה לגיטימי. הזמן הוא ברוטו וזה אחד הכלים לנצח. ההתחזויות מגעילות ואין לי שום בעיה שימשיכו לשחק כשיש שחקן על הדשא גם אם הוא נפצע באמת. משחקים (בדרך כלל ... )11 נגד 11 ופציעה לא חמורה של שחקן לא אמורה לעצור את שטף המשחק. אם השופט חושב שיש בעיה שיעצור את המשחק או שהקבוצה שהשחקן שלה נפצע תעיף את הכדור כשהוא אצלה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
amir (2222-1010-2013201320132013)
22-Oct-2013, 16:29
הודעה: #23
מי שהיה וצריך לחסל את התופעה הזו בישראל הם השופטים.
ומאחר ואין שופטים בישראל אלא רק מתחזים ל... אז זאת התוצאה.
23-Oct-2013, 1:41
הודעה: #24
(22-Oct-2013 16:17)טל.מ כתב:  למשוך את השעון זה לגיטימי. הזמן הוא ברוטו וזה אחד הכלים לנצח. ההתחזויות מגעילות ואין לי שום בעיה שימשיכו לשחק כשיש שחקן על הדשא גם אם הוא נפצע באמת. משחקים (בדרך כלל ... )11 נגד 11 ופציעה לא חמורה של שחקן לא אמורה לעצור את שטף המשחק. אם השופט חושב שיש בעיה שיעצור את המשחק או שהקבוצה שהשחקן שלה נפצע תעיף את הכדור כשהוא אצלה.

טל, למשוך את השעון זה לא לגיטימי. יש חוקה שאומרת ששוער צריך לשחרר כדור עד שש שניות ושאם שחקן מתמהמה בהוצאת חוץ אז הוא עובר.
ובנוער והילדים זה בטח ובטח לא לגיטימי, כי המטרה צריכה להיות למידה(וגם הנאה, לא פחות חשוב) ולא ניצחון.

לגבי ההתחזויות, יש פיתרון מאוד פשוט לדבר הזה. מי שנפצע וזקוק לטיפול לא יוכל לחזור לדשא במשך שלוש דקות (מתוך דאגה כנה לבריאותו, אם הוא פצוע אז אסור לסכן אותו בחזרה מהירה לדשא) ותראה איך בזבוזי הזמן מפסיקים.

http://debuzzer.sport5.co.il/buzz/?p=7600
23-Oct-2013, 9:33
הודעה: #25
אז מה היה לנו
הבעיה תומר שזה קיים כמעט רק בישראל
ולכן לא ישנו את החוקה עבור מדינה אחת
אפילו שזה רעיון מצויין

מפגר ולא אופטימי.
23-Oct-2013, 9:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Oct-2013 על ידי 9:52 דוד חטב.)
הודעה: #26
תבואו פעם לראות משחק ילדים חשוב או גביע וכולכם תצחקו בני לם פיתח שיטה של חילוף (אין הגבלה) כל דקה ככה השחקנים לא מתבזים רק המאמן...

אגב המדד הטוב ביותר זה העובדה שהשחקנים של ר״ג לא באו בטענות ...
החוקה צריכה להיות ברורה עוצרים משחק רק על פגיעת ראש ואח״כ השחקן שמקבל טיפול יוצא החוצה.
לגבי בזבוזי זמן של השוער נכחתי פעם במשחק בליגה הגרמנית שהקהל סופר עם השעון באיצטדיון זה משאיר מעט מאד ברירה לשוער...
23-Oct-2013, 10:11
הודעה: #27
(23-Oct-2013 9:44)דוד חטב כתב:  תבואו פעם לראות משחק ילדים חשוב או גביע וכולכם תצחקו בני לם פיתח שיטה של חילוף (אין הגבלה) כל דקה ככה השחקנים לא מתבזים רק המאמן...

אגב המדד הטוב ביותר זה העובדה שהשחקנים של ר״ג לא באו בטענות ...
החוקה צריכה להיות ברורה עוצרים משחק רק על פגיעת ראש ואח״כ השחקן שמקבל טיפול יוצא החוצה.
לגבי בזבוזי זמן של השוער נכחתי פעם במשחק בליגה הגרמנית שהקהל סופר עם השעון באיצטדיון זה משאיר מעט מאד ברירה לשוער...

חטב,מתי ראית לאחרונה משחק ילדים במכבי נתניה?
מתי לאחרונה ראית את בני לם מאמן?

נ.ב

שיטות "נחום"/אפי ישראל/ביבי עובדות(לחזור על מנטרות קבועות במטרה לשרת "רעיונות כאלו ואחרות).
23-Oct-2013, 10:18
הודעה: #28
דבר ראשון אני מגיע מידי פעם בעיקר באיזור פ״ת , ת״א וגם שאני לא מגיע אני די מעודכן בנעשה...
אני מבטיח להגיע לשלבים מכריעים בגביע במידה ונגיע ואז נראה ...
23-Oct-2013, 10:28
הודעה: #29
אז מה היה לנו
(23-Oct-2013 10:18)דוד חטב כתב:  דבר ראשון אני מגיע מידי פעם בעיקר באיזור פ״ת , ת״א וגם שאני לא מגיע אני די מעודכן בנעשה...

מכיון שאני ראיתי את בני לם מאמן , אני חייב לומר לך דוד שאתה טועה. מעולם לא ראיתי מין שיטת חילוף כזו אצלו ולא ראיתי בזבוזי זמן ושאר ירקות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Oct-2013, 10:40
הודעה: #30
(23-Oct-2013 10:18)דוד חטב כתב:  דבר ראשון אני מגיע מידי פעם בעיקר באיזור פ״ת , ת״א וגם שאני לא מגיע אני די מעודכן בנעשה...

אני משוכנע שאם נגיע לשלבים מכריעים בגביע ונוביל,כולנו נרצה את הגביע גם על חשבון חילוף מיותר.
לידיעתך בכל שבת יש משחקים באזורך(בשבת האחרונה היו שלשה).
תגיע ותהנה!
לא שמעתי מתלוננים רבים על הרבע שעה האחרונה(בשני) נגד הפועל ר"ג.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים