מכבי נתניה

גירסה מלאה: אז מה היה לנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
שופט שאני מקווה שסיים את העונה שלו
קבוצה שמשהו לא דופק בא
הפועל רג מצויינת
5890 צופים אני החלטתי
ועדיין בטדי יש יותר נתנייתים ממה שהיה היום באצטדיון
אז עכשיו שהעצבים שלנו נרגעו קצת ולאחר צפייה בתקציר, אלה המסקנות:

פנדל - אם נרצה או לא, המגן המהולל טובול ,אחרי שכבר הרחיק את הכדור שם קטנה לחלוץ של ר"ג. אז נכון ש -90% מהשופטים היו מתעלמים אבל אם אנחנו שופטים נטו את האירוע קשה לבוא בטענות לשופט. מבחינתי ,חמור לא פחות שטובול הצליח לסבך מהלך כל כך פשוט שלא היה אמור לייצר אפילו אופציה לפנדל.
אדום ראשון - גם פה שופט שמחליט לפי הנייר ולא מפעיל אחוז של שיקול דעת. ז'אן עשה פאול חמור שמצריך צהוב כהה, אבל לאור ההתנהלות של המשחק והפנדל הנדיר שנשרק נגדנו אפשר היה להפעיל את ההגיון.
אדום שני - צהוב שני מוצדק ללא ספק (ודרך אגב הקוון הוא זה שסימן לשופט), אבל לי זה היה שקוף שערן לוי את המשחק הזה לא מסיים. לדעתי, זה גם לא יהיה המשחק האחרון שערן לוי לא יסיים...

בגדול, קשה כמובן לבוא בטענות לקבוצה בסיטואצייה שנוצרה. אני די משוכנע שב 11 שחקנים וגם ב 10 אנחנו מנצחים היום. לר"ג יש קישור בהחלט טוב אבל אם אני במקומם אני יוצא מאד מאד מאוכזב היום.
המשחק הזה רק הוכיח לי שוב שאנחנו יותר איכותיים ואם לא נעלה זה באמת יהיה אסון ספורטיבי.
רג הניעה כדור יפה כשאנחנו חלמנו. קבוצה שמפסידה יתרון של שער מול קבוצה שמשחקת מהדקה ה35 ב10 שחקנים ומה75 ב9 , ולא מגיעה למצב בעיטה אחד לא יכולה להיות מצוינת.
קבוצה שכובשת בחצי הראשון אחרי ש45 לא הגיעה לרחבה וזוכה לפנדל שהמציא שמעון , לא יכולה להיות מצוינת. המשחק כולו היה תלוי ביכולת שלנו לטוב ולרע.
ערן לוי - לו היה מתווכח פחות לא היה סופג את הצהוב הראשון ויכול להיות שגם היינו מנצחים.
מילה לצוות המאמנים - לא יכול להיות שאתה מכניסים מחליף בדקה ה35 בעקביות. ולא משנה אם קוראים לו מסי או חסן . זה אומר ששגיתם בהרכב שעליתם איתו.
מכיון שהתופעה הזו חוזרת על עצמה - אולי הגיע הזמן שחסן יפתח ב11 ?

לסיום - האם חלומו הרטוב של נחום עומד להתגשם אחרי הרחקת מזרחי והולצמן ..? בני לם לקווים בששי ?

(22-Oct-2013 0:51)אופיר34 כתב: [ -> ]אז עכשיו שהעצבים שלנו נרגעו קצת ולאחר צפייה בתקציר, אלה המסקנות:

פנדל - אם נרצה או לא, המגן המהולל טובול ,אחרי שכבר הרחיק את הכדור שם קטנה לחלוץ של ר"ג. אז נכון ש -90% מהשופטים היו מתעלמים אבל אם אנחנו שופטים נטו את האירוע קשה לבוא בטענות לשופט. מבחינתי ,חמור לא פחות שטובול הצליח לסבך מהלך כל כך פשוט שלא היה אמור לייצר אפילו אופציה לפנדל.
אדום ראשון - גם פה שופט שמחליט לפי הנייר ולא מפעיל אחוז של שיקול דעת. ז'אן עשה פאול חמור שמצריך צהוב כהה, אבל לאור ההתנהלות של המשחק והפנדל הנדיר שנשרק נגדנו אפשר היה להפעיל את ההגיון.
אדום שני - צהוב שני מוצדק ללא ספק (ודרך אגב הקוון הוא זה שסימן לשופט), אבל לי זה היה שקוף שערן לוי את המשחק הזה לא מסיים. לדעתי, זה גם לא יהיה המשחק האחרון שערן לוי לא יסיים...

בגדול, קשה כמובן לבוא בטענות לקבוצה בסיטואצייה שנוצרה. אני די משוכנע שב 11 שחקנים וגם ב 10 אנחנו מנצחים היום. לר"ג יש קישור בהחלט טוב אבל אם אני במקומם אני יוצא מאד מאד מאוכזב היום.
המשחק הזה רק הוכיח לי שוב שאנחנו יותר איכותיים ואם לא נעלה זה באמת יהיה אסון ספורטיבי.

אופיר תסתכל שוב. אין מצב שהיה פנדל. השחקן של רג מסתבך לטובול ברגליים אחרי שהכדור כבר הורחק. טובול לא שם לו קטנה ולא גדולה . בלי קשר לזה שהוא היה צריך להעיף את הכדור הרבה קודם.
האדום של ג׳אן הוא לא יותר מצהוב.
הצהוב של לוי גבולי לגמרי הוא רץ עם הגב לשחקן רג ובספק אם בכלל ראה אותו בשניה שהסתובב. כל השריקות האלה הזויות עד פליליות. הטעות היחידה לדעתי היא הדיבורים המיותרים של לוי שמסדרים לו צהוב סתם כל משחק וסכנת הרחקה בעקבותיו.
בלי קשר להחלטה ספציפית כזו או אחרת, השיפוט היה מלכתחילה מגמתי, שופט שבא לגנוב את ההצגה ע"י גרימת פרובוקציות ומהומות מיותרות.
והכי עצוב בכל הסיפור, הוא שקראתי איפשהוא שהגולם הזה הוא מהשופטים שסומנו ע"י האיגוד המושחת בישראל "כאחד ההבטחות".
אף שופט לא שורק לפנדל כזה,רק שופט שרוצה לגנוב את ההצגה,אפילו שחקני ר"ג לא הבינו את השריקה.2האדומים נבעו מהיסטריה ופרובוקציה של שחקני ר"ג יחד עם טימטום של ערן לוי וליאור ז'אן שנתנו להם את הסיבה עם הרמת רגל מטומטמת.הפציעה של בוקסמבוים לא נבעה מהמכה(לא הייתה)אלא מהנפילה..
בקיצור שופט שבא לצאת גדול על הגב של מכבי נתניה וכנראה גם יזכה לגיבויי מאיגוד הטיפשים....
תגידו מה שתגידו, השער שלנו היה "שער מלוכלך".

ערן לוי "עוצר" את המשחק ועושה רושם שיוציא את הכדור ואז כשכולם רדומים מקפיץ לעומר והסוף ידוע.
אם לא היינו נדפקים לפני זה עם הפנדל והאדום, הייתי מתבייש
(22-Oct-2013 11:01)אריאל כתב: [ -> ]תגידו מה שתגידו, השער שלנו היה "שער מלוכלך".

ערן לוי "עוצר" את המשחק ועושה רושם שיוציא את הכדור ואז כשכולם רדומים מקפיץ לעומר והסוף ידוע.

שום מלוכלך ושום בטיח,אם הם היו בפיגור השחקן לא היה נשכב על הדשא.נמאס כבר משחקנים/קבוצות שנשכבים על הדשא שהקבוצה היריבה תוקפת. עד שהשופט לא עוצר לא צריך לעצור את המשחק.אולי מקרים כאלה יפסיקו את התופעה המכוערת הזו!!!Angry
יותר מלוכלך זה פשוט ליפול בלי שנגעו בו,
השחקן לוזון פשוט נשכב סתם, ואחרי השער הוא קם.
אני בטוח שגיא לוי כעס עליו הרבה יותר מעל ערן לוי
אריאל אני לא יודע אם יוצא לך לראות משחקי נערים ונוער אבל שם וחטב יעיד אף פעם לא רואים שחקן שפיתאום נופל על הדשא ואחרי ההתקפה קם וזה בגלל שהם לא עושים הצגות בכוונה שחקן שנפגע מסיים את ההתקפה ואחכ מחליט אם לצאת לטיפול .
לט צריך לתת פרס למבזבזי הזמן הסידרתיים תאמין לי הוא לא שכב שם סתם הוא רק רצה לעצור את ההתקפה.
וחוץ מזה עם המטורף בשחור לא שרק למה לתת לרג פרס ככה הם למדו לא לשכב יותר.
(22-Oct-2013 11:01)אריאל כתב: [ -> ]תגידו מה שתגידו, השער שלנו היה "שער מלוכלך".

תתבייש חופשי ... אין מצב שקבוצה ב10 שחקנים תפסיק התקפה רק בגלל ששחקן יריב נשכב על הדשא סתם כך וקם אחרי הגול. אפילו לא תיקלו אותו, אלו סתם נסיונות לעצור התקפות. מספיק שיחקנו אתמול גם נגד צוות השיפוט. לא צריך להיות רחמנים, להיפך. שילמדו שלהצגות הללו יש מחיר.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's