שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז מה היה לנו
22-Oct-2013, 11:43
הודעה: #11
RE: אז מה היה לנו
שום מלוכלך ושום בטיח, הוא פתאום החליט "שבא לו" ליפול על הדשא ולבזבז זמן.
ככל שעוד ועוד קבוצות ימשיכו לשחק כאשר שחקנים "נופלים" מעצמם התופעה המגעילה הזו תיפסק!
במקרה של פגיעה יש שופט שזהו תפקידו להפסיק.
ועוד דבר, אחרי הגול אף שחקן של ר"ג וגם המאמן שלהם בסיום לא באו בתלונות על הגול אז למה שאנחנו נתלונן?!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2013, 12:36
הודעה: #12
המצחיק הוא שהם אפילו לא חשבו שמגיע להם פנדל ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Oct-2013, 12:50
הודעה: #13
(22-Oct-2013 11:43)פיליפצוק כתב:  שום מלוכלך ושום בטיח, הוא פתאום החליט "שבא לו" ליפול על הדשא ולבזבז זמן.
ככל שעוד ועוד קבוצות ימשיכו לשחק כאשר שחקנים "נופלים" מעצמם התופעה המגעילה הזו תיפסק!
ועוד דבר, אחרי הגול אף שחקן של ר"ג וגם המאמן שלהם בסיום לא באו בתלונות על הגול אז למה שאנחנו נתלונן?!

עוולה אחת לא מחפה על עוולה אחרת.

השחקן שלהם נפל כמו יתוש זקן שנכנס לענן K300, אבל דרך אגב, הוא נפל כשהכדור עוד היה שלהם.

אני לא טוען שהיה או לא היה צריך לעצור את המשחק, אבל לעשות רושם "כאילו" אתה מוציא את הכדור החוצה ואז נותן התקפה לשער, זה לא הכי הגון.
אם אתה מוציא את הכדור, תוציא. אם אתה לא מוציא, אל תוציא! אבל לעשות רושם של מוציא ואז מפתח התקפה, זה מלוכלך.

תמיד תעשו את מבחן ה"להיפך", מה היתם אומרים אם היו עושים לנו את הטריק הזה?

ראשית, הייתי כועס על השחקן שלי שהוא אידיוט ואחר כך היריב שעשה מה שכתבי

מפגר אבל אופטימי
22-Oct-2013, 13:04
הודעה: #14
אני בטוח שאם המשחק היה מתפתח רגיל והמטורף בשחור לא היה גומר אותנו אפשר היה להתנהג אחרת במקרה הזה יצא זכאי מחמת הספק.
22-Oct-2013, 13:35
הודעה: #15
האמת שלא איכפת לי בכלל. מדקה 11 השוער שלהם בזבז זמן. פעם הכדור ברח לו, פעם איבד אותו
מבחינתי אם החוקים אינם שווים לכולם (ואת זה הבדיחה בתכלת היה צריך לוודא) אז כבר אין ערך למשחק הזה.
ואז, העיקר הוא לא להפסיד.
אני מייחל לשופט חד שבפעם הראשונה שהוא מזהה טריקים עלובים של בזבוז זמן יוציא צהוב ואחכ אדום. יהיה רעש, המולה אבל כולם יתיישרו.
דרך אגב מה העונש לשופט גרוע בליגה השנייה? הגליה לארצית? הרי שם זה כבר בגדר סכנת חיים...
22-Oct-2013, 13:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2013 על ידי 13:39 אני gad.)
הודעה: #16
(22-Oct-2013 13:35)אסףג כתב:  האמת שלא איכפת לי בכלל. מדקה 11 השוער שלהם בזבז זמן. פעם הכדור ברח לו, פעם איבד אותו
מבחינתי אם החוקים אינם שווים לכולם (ואת זה הבדיחה בתכלת היה צריך לוודא) אז כבר אין ערך למשחק הזה.
ואז, העיקר הוא לא להפסיד.
אני מייחל לשופט חד שבפעם הראשונה שהוא מזהה טריקים עלובים של בזבוז זמן יוציא צהוב ואחכ אדום. יהיה רעש, המולה אבל כולם יתיישרו.
דרך אגב מה העונש לשופט גרוע בליגה השנייה? הגליה לארצית? הרי שם זה כבר בגדר סכנת חיים...

ליגה ב בלי ליווי משטרתי ועם הגעה עצמית
שזה בערך כמו נידון למוות

מפגר ולא אופטימי.
22-Oct-2013, 13:46
הודעה: #17
אין לי בעיה להקריב שופט כדורגל פעם בכמה שנים...
רק טוב יצא מזה
22-Oct-2013, 13:53
הודעה: #18
(22-Oct-2013 11:01)אריאל כתב:  תגידו מה שתגידו, השער שלנו היה "שער מלוכלך".

ערן לוי "עוצר" את המשחק ועושה רושם שיוציא את הכדור ואז כשכולם רדומים מקפיץ לעומר והסוף ידוע.
אם לא היינו נדפקים לפני זה עם הפנדל והאדום, הייתי מתבייש

צריך "להרוג" את התופעה(אגב,ברצלונה לא עוצרת..)של עצירת המשחק כתוצאה מהצגות של שחקנים(גם לנו יש כמה "כוכבים"...ראה ערך ערן לוי/שלו מנשה/ירין חסן).
לדעתי שחקן שנופל על הדשא ובגללו נעצר משחק חייב לצאת החוצה לזמן קצוב כדי להתאושש.
22-Oct-2013, 14:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2013 על ידי 14:51 אסףג.)
הודעה: #19
אבל בממלכת הפרטאצ׳, במדינה שבה לחוקים אין בכלל משמעות, אז כל דעלים גבר...
ואם כבר, אז כבר.
כל משחק שוכב מישהו על הדשא. כל משחק השוער שבא לקחת כדור ממביאי הכדור איכשהו מפספס אותו.
שופט אחראי על ניהולו של המשחק על פי החוקה. בפועל אין כמעט בישראל שופטים בעלי אוטוריטה מקצועית ואישית ו/או בעלי יכולת. יבוא מישהו ויגיד פני הדור כפני הכלב וגם הכדורגל ברמה נמוכה. לטעמי אין קשר ורמת השופטים כאן עלובה ללא קשר לרמת המשחק
נשארנו עם כל מיני אלקבצים וחכמונים למיניהם. משחק אחד טוב 4 גרועים ואז מקבלים הרחקה לחודש בליגה הלאומית. כאילו שאחכ הוא יחזור שופט טוב יותר...
המצחיק הוא שאתמול קובי חסן נגע ביד במתכוון, ולא קיבל צהוב. זה יישום פשוט של החוקה. אבל אולי במקרה הזה הוא הפעיל איזשהי פרשנות של חוק ההיגיון...
22-Oct-2013, 15:22
הודעה: #20
(22-Oct-2013 12:50)אריאל כתב:  
(22-Oct-2013 11:43)פיליפצוק כתב:  שום מלוכלך ושום בטיח, הוא פתאום החליט "שבא לו" ליפול על הדשא ולבזבז זמן.

עוולה אחת לא מחפה על עוולה אחרת.

השחקן שלהם נפל כמו יתוש זקן שנכנס לענן K300, אבל דרך אגב, הוא נפל כשהכדור עוד היה שלהם.

אני לא טוען שהיה או לא היה צריך לעצור את המשחק, אבל לעשות רושם "כאילו" אתה מוציא את הכדור החוצה ואז נותן התקפה לשער, זה לא הכי הגון.
אם אתה מוציא את הכדור, תוציא. אם אתה לא מוציא, אל תוציא! אבל לעשות רושם של מוציא ואז מפתח התקפה, זה מלוכלך.

תמיד תעשו את מבחן ה"להיפך", מה היתם אומרים אם היו עושים לנו את הטריק הזה?

ראשית, הייתי כועס על השחקן שלי שהוא אידיוט ואחר כך היריב שעשה מה שכתבי

וששחקן מתפתל מכאבים על עבירה שלא נעשתה וקם כמו שור אחרי שהשחקן הורחק זה בסדר????? אם לא כל ההצגות והטריקים שעברנו במשחק הזה היינו מכריעים אותו ללא שום בעיות.ברומא תתנהג כרומאי ואל תנסה להיות יותר צדיק מהאפיפיור...מה עוד שאני ממש לא חושב שהתנהגנו לא בסדר,מי שמנסה לעבוד עליך תעבוד עליו בחזרה וכך התופעה המכוערת הזו של ההתחזויות למינהן יחלפו להן מן העולם...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים