שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק
22-Oct-2013, 19:02
הודעה: #11
RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק
נגמר, ניצחו 2:0
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2013, 20:55
הודעה: #12
וכמה נגמר?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
22-Oct-2013, 21:54
הודעה: #13
אני מאמין ומקווה שחלק גדול מן המשאבים והתקציבים יופנו לטיפוח הנוער.
רק בזכות הנוער נהיינו אימפריה בעבר.
רק בזכות הנוער יש סיכוי שזה יקרה בעתיד.
חייבים למצוא כל דרך חוקית לנטרל את הנגע הזה ששמו איזיקוביץ'.
לגבי הבוגרים, עצבנות מיותרת מתחילה, אך לחימה גדולה בסוף.
שאפו.
23-Oct-2013, 10:14
הודעה: #14
עם כל הכבוד איזיקוביץ שנים עושה בי״ס לכולנו בדרכים לא דרכים הוא מצליח לשרוד ואף לגדול הוא חזק מאיתנו בעיתונות המקומית הוא חזק מאיתנו בהתאחדות ואפילו מצליח (בזכות חברים) להיות חזק בעיריית נתניה והכל לטובתו האישית ...כשטוברוק היתה מועמדת לירידה היא יצאה למשחק תחתית סופר קשה בקרית שמונה וניצחה (-: באותו שבוע סוכמה העברת 2 שחקנים מטוברוק לקרית שמונה (נדמה לי ווהבה וזיכרי) זה אריק אנחנו לא יודעים לעשות את זה ...
לכן טוב יעשו אנשי המועדון אם יתירו את ההסכם ויתחזקו לעונה הבאה
שנה הבאה קבוצת הנוער שלנו הולכת לעונה מאד קשה כי אין אף שחקן מעל לבינוני משנתון 96 ואנחנו חייבים להתחזק עוד העונה ולעבות את הסגל אחרת אנחנו בסכנת ירידה כמה שזה נשמע עצוב שנתון 96 בטוברוק שנתון טוב ואולי אפשר יהיה לקחת 2-3 שחקנים משם...
23-Oct-2013, 10:36
הודעה: #15
(23-Oct-2013 10:14)דוד חטב כתב:  עם כל הכבוד איזיקוביץ שנים עושה בי״ס לכולנו בדרכים לא דרכים הוא מצליח לשרוד ואף לגדול הוא חזק מאיתנו בעיתונות המקומית הוא חזק מאיתנו בהתאחדות ואפילו מצליח (בזכות חברים) להיות חזק בעיריית נתניה והכל לטובתו האישית ...כשטוברוק היתה מועמדת לירידה היא יצאה למשחק תחתית סופר קשה בקרית שמונה וניצחה (-: באותו שבוע סוכמה העברת 2 שחקנים מטוברוק לקרית שמונה (נדמה לי ווהבה וזיכרי) זה אריק אנחנו לא יודעים לעשות את זה ...
לכן טוב יעשו אנשי המועדון אם יתירו את ההסכם ויתחזקו לעונה הבאה
שנה הבאה קבוצת הנוער שלנו הולכת לעונה מאד קשה כי אין אף שחקן מעל לבינוני משנתון 96 ואנחנו חייבים להתחזק עוד העונה ולעבות את הסגל אחרת אנחנו בסכנת ירידה כמה שזה נשמע עצוב שנתון 96 בטוברוק שנתון טוב ואולי אפשר יהיה לקחת 2-3 שחקנים משם...
איש לא מתווכח לגבי קשריו וכישוריו
אכן שנתיים לא קלות צפויות לנו בנוער עד לעלית שנתונים 98/9
אך מכיוון שבנוער בעבודה נכונה וחיזוק מתאים ניתן לשנות פני קבוצה,אני מאמין בצוות המקצועי ובדרכם.
לגבי שת"פ עם טוברוק...כשימכרו יושר,ניתן יהיה לשתף איתם פעולה(מבחינתי מחר)...כל עוד הם עובדים כמו הפלסטינאים,הם אולי ינצחו בקרב כזה או אחר,במערכה הם יפסידו.
23-Oct-2013, 20:40
הודעה: #16
אייל מליגה ראשונה לנוער יהיה קשה לקחת שחקנים טובים אני חושב שכל שבת צריך לשלוח 2-3 מאמנים למשחקי מוער בליגה שנייה,
חדרה, גדנ״ע וכו...
אגב שחקן כמו אברג׳יל מהבוגרים בטוח מכיר איזה שחקן טוב שנתון 96 בטבריה וכל מיני רעיונות כאלה ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים