מכבי נתניה
שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק (/showthread.php?tid=244)

עמודים: 1 2

שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - פיליפצ'וק - 22-Oct-2013 15:05

אתמול בערך בדקה ה- 60 במשחק בין בית"ר להפועל מצא לעצמו מר דני נוימן (עוד מיץ של הזבל) זמן לפרסם "סקופ" בשידור חי, על הסכם גדול שאמור להיחתם בין טוברוק לבין אלי טביב, על אופציה ראשונה בקבלת שחקנים מטוברוק.
ואני שואל איפה עיריית נתניה בעניין? ולמה לא סוגרים לכל המושחתים שם בטוברוק את הברזים?
"הרצחת וגם ירשת" מקבלים מתקנים ועזרה מהעירייה בשביל להשביח שחקנים לבית"ר ירושלים.

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - אייל ס - 22-Oct-2013 15:17

(22-Oct-2013 15:05)פיליפצוק כתב:  אתמול בערך בדקה ה- 60 במשחק בין בית"ר להפועל מצא לעצמו מר דני נוימן (עוד מיץ של הזבל) זמן לפרסם "סקופ" בשידור חי, על הסכם גדול שאמור להיחתם בין טוברוק לבין אלי טביב, על אופציה ראשונה בקבלת שחקנים מטוברוק.
ואני שואל איפה עיריית נתניה בעניין? ולמה לא סוגרים לכל המושחתים שם בטוברוק את הברזים?
"הרצחת וגם ירשת" מקבלים מתקנים ועזרה מהעירייה בשביל להשביח שחקנים לבית"ר ירושלים.

ואת זה לכבוד הקורא המכובד "נחום",איש אשכולות משכמו ומעלה,עיתונאי קטן(שנזקק בעבר למליץ יושר מראשי העמותה) שדאג לפרסם את הידיעה בשישי בטורו "שפיץ מהיציע".
תרגיליו של איזיקוביץ משעממים,פעם אחת דואג שידידו (יש אומרים ואני לא מאמין...יושב על "הפירול" שלו) אפי ישראל,פעם שניה דואג שהפרשן(בנו של הפרופסור)יודיע בדקה ה60 על השת"פ...והכל כדי להלחיץ את הבעלים החדשים של מכבי נתניה שיגיעו איתו להסכם(לא כלכלי).
ועל זה אמר המפרסם "הכל קישקוש חוץ משוש".
ובעברית קלה...
איזיקוביץ עבד על כל עולם הכדורגל הישראלי שנים ודאג לקבל סכומים קבועים כבלעדיות ראשונה/שניה/שלישית ולא פרופורציונלים על ילדים /נערים/בגירים במהלך העברתם ודאג לכתוב שלשחקנים אסור לחתום במכבי נתניה לאורך שנים רבות מצד אחד ולהסכם אי תחרות עם מכבי נתניה מצד שני.

אני תקווה שזו שירת הברבור של השיטה ועל פי הלחץ מכיוון טוברוק כניראה ש"יש דברים בגו"..

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - amir - 22-Oct-2013 15:25

איזה הסכם הוא מעוניין שהוא לא כלכלי ?חשבתי שאצלו הכל זה כסף.

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - אייל ס - 22-Oct-2013 15:30

(22-Oct-2013 15:25)amir כתב:  איזה הסכם הוא מעוניין שהוא לא כלכלי ?חשבתי שאצלו הכל זה כסף.

כלכלי לו,לא כלכלי למכבי נתניה
על פי חוק הספורט,שחקן ששיחק בקבוצה לא מקצוענית הגיע לבוגרים ולא חתם על הסכם יכול לעזוב אחרי גיל 17,דרך הוועדה למעמד השחקן(הסכום הגבוה ביותר ששולם היה על חן עזרא,פחות מ200000 ש"ח,כשעל רועי זכרי פסקו לאחרונה 50000 ש"ח)...איזיקוביץ חושש שביום שהסתיים ההסכם בין האגודות,מכבי נתניה תעביר שחקנים דרך הוועדה ולכן הוא מנסה לגרום לבעלים החדשים לחתום איתו על הסכם(לא כלכלי מבחינת מכבי נתניה).

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - amir - 22-Oct-2013 15:38

נכון לגיטימי מבחינתו .
מתי מסתיים ההסכם ומה דעת הבעלים החדש ?

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - אייל ס - 22-Oct-2013 15:49

(22-Oct-2013 15:38)amir כתב:  נכון לגיטימי מבחינתו .
מתי מסתיים ההסכם ומה דעת הבעלים החדש ?

במאי 2015
החשיפה של מכבי נתניה בעייתית יותר(במכבי נתניה לא מחלקים דמי לא יחרץ...)ולמרות,אני אישית נגד ההסכם ואשמח מאוד על ביטולו המיידי גם אם המשמעות לאבד שחקנים כאלו ואחרים שהוריהם יעדיפו לקבל מעטפות,אני בעד להפסיד קרב ולנצח במערכה.

אגב,היכן העיתונות המקומית בסיטואציה הזו?

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - amir - 22-Oct-2013 15:55

טוב אייל מה קורה עם הקבוצה מוכנים לרעננה כי ראיתי אותם הם מאוד מוכנים?

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - אייל ס - 22-Oct-2013 16:01

(22-Oct-2013 15:55)amir כתב:  טוב אייל מה קורה עם הקבוצה מוכנים לרעננה כי ראיתי אותם הם מאוד מוכנים?

ב6 כולנו ניהיה חכמים יותר.

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - amir - 22-Oct-2013 16:04

(22-Oct-2013 16:01)אייל ס כתב:  
(22-Oct-2013 15:55)amir כתב:  טוב אייל מה קורה עם הקבוצה מוכנים לרעננה כי ראיתי אותם הם מאוד מוכנים?

בהצלחה.

RE: שת"פ בין בית"ר ירושלים לטוברוק - זיו פלם - 22-Oct-2013 18:23

(22-Oct-2013 16:04)amir כתב:  
(22-Oct-2013 16:01)אייל ס כתב:  

בהצלחה.

בנתייים 1-0 לנו דקה 60