שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
30-Aug-2015, 16:16
הודעה: #40
RE: המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
(30-Aug-2015 15:53)אופיר34 כתב:  
(30-Aug-2015 14:48)amir כתב:  
(30-Aug-2015 13:43)אופיר34 כתב:  לא שיחק ברצף אבל קיבל פה ושם הזדמנויות בתקופת ראובן עטר אם אני זוכר נכון. גם מזרחי לדעתי בחן אותו וויתר על שירותיו.
בסה"כ אי אפשר להגיד שפספסנו איזשהו שחקן על שהיום שווה מליונים. גם מסיקה שבאמת יחסית לשאר טיפה יותר איכותי עדיין לא השאיר חותמו בשום מקום.
אני לא פוסל שאולי עוד יחזור אלינו מתישהו , אבל כרגע אני מבין מאמנים שמעדיפים אחר על פניו.

Sent from my LG-D855
אם היית נותן לו בטחון ונותן לו לשחק וללמוד בעונה הקריטית הראשונה בבוגרים כמו שהתנהגו עם אבו אביד ולא מעניש אותו על כל טעות שעשה ומעיף אותו ליציע יכול להיות שהיה צומח לך פה שחקן הרבה יותר טוב ברגע שהתחלו הנדודים בין קבוצות קטנות לא לכל שחקן יש את האישיות לפרוץ ולחזור לקבוצת האם שלו במיוחד שהוא לא הושאל אלה שוחרר בכלל. מזכיר לך מישהו?

שני דברים -
1. אם הוא היה מראה בתחילת הדרך את מה שאבו עביד הראה אף אחד לא היה מעיף אותו לשום מקום והיום הוא היה במקום אחר לגמרי (ולפי מה שעשה עד היום כנראה שלא טעו לגביו כל כך)
2. בתפקיד של מסיקה (קשר עושה משחק) אתה צריך להיות באמת כשרון אמיתי ורציני כדי לעשות את הפריצה ולתת למאמנים את הבטחון לבנות עליך את הקבוצה. זה לא כמו מגן או בלם. מסיקה עם כל הרצון הטוב (ויש בו משהו בכל זאת) הוא לא המספר 10 שהייתי לוקח לקבוצה שלי ומביא סביבו שחקנים. באמת שהוא נחמד אבל לא יותר מזה לצערי.

(30-Aug-2015 14:38)אלון כתב:  עזוב עידן, הויכוח חסר תועלת. אצלנו גדלים רק בלופים ואין שום בעיה במערכת שעושה הכל כדי ששחקני הנוער הפוטנציאלים ישתלבו. השחקנים שמגיעים במקומם, הרבה יותר טובים ומצדיקים שכר אסטרונומי. בוא נראה את מי ימכרו שנה הבאה כדי להביא את העידן שריקי הבא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

שתסיים את הסיסמאות ותתחיל להתייחס לעובדות נדבר.
בינתיים אין פה שום כוכב שברח לנו מהידיים והצליח במקומות אחרים (ולהצליח ברעננה ,בכפ"ס ובקריית גת זה לא נחשב מבחינתי).
היה שווה לפחות לתת לו אם הצאנס שהוא לא קיבל בגלל שרובן עשה לו סיכול ממוקד בלי קשר לכדורגל בכלל.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד - amir - 30-Aug-2015 16:16

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים