מכבי נתניה

גירסה מלאה: המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אני מקווה שאתה רואה את אחד הבלופים הגדולים של סוחר הילדים
כמה עלוב מצידך לחפש אותו בקטנות אחרי שני מחזורים, אני בניגוד אלייך שראיתי גם את התקציר של רעננה-סכנין סותם את הפה (ומי שראה יבין).
ואם היית גם בודק לפני שרץ להעלות את הפוסט המטומטם הזה, היית רואה שמנדיונדו "התעלל" בו ושם אותו כמגן שמאלי.
לא רוצה לחשוב מה היה קורה לרשתית העין של הקהל, אם היו מציבים את חסן או את לוי כמגינים במקום כבלמים, לאבו עביד לפחות יש את היכולות האתלטיות.
עומד איתן בדעתי שאבו עביד לא רואה ממטר וחצי מטר גם את אדון חסן, גם את אדון לוי וגם את דודי תירם.
אבו עביד אחלה שחקן ורואים את זה גם כשהוא משחק בעמדה זרה לו.

אין לנו אחד במחלקת הנוער שמתקרב לאבו עביד (לכל הרומנטיקנים באשר הם).
(30-Aug-2015 8:42)אופיר34 כתב: [ -> ]אבו עביד אחלה שחקן ורואים את זה גם כשהוא משחק בעמדה זרה לו.

אין לנו אחד במחלקת הנוער שמתקרב לאבו עביד (לכל הרומנטיקנים באשר הם).

תיזהר, עוד יחשבו פה שאתה עושה השלמת הכנסה אצל איזיקוביץ.
אבו עביד שחקן טוב ללא ספק אבל עדיין לא מגיע לבן הרוש ואפילו לא לדגני ...
לגבי המצב הקיים הוא ברמה של ירין פלוס מינוס
(30-Aug-2015 9:12)דוד חטב כתב: [ -> ]אבו עביד שחקן טוב ללא ספק אבל עדיין לא מגיע לבן הרוש ואפילו לא לדגני ...

אם מציעים לי היום אחד מהשלשה אני לוקח את אבו עביד
הכל עניין של טיפוח. תשלחו אותו לליגה לאומית או ליגה א׳ בגיל 19 ואולי הוא גם יתקע שם. תתנו לו את הבמה ולא תזרקו אותו לספסל אחרי כל טעות- הוא יתקדם.
אבו עביד אחלה שחקן. בלי הצאנס שקיבל בעונה שעברה בנתניה(גם במידה מסויימת של מזל-והתודות שיוסי מזרחי שכל הקיץ חיפש מגן ימני וכשל כמו בעוד הרבה עמדות) ואולי היום הוא היה במקום קצת פחות נוצץ(ולא שהפועל ת״א של היום זו פסגת הקרירה...)
(30-Aug-2015 9:12)דוד חטב כתב: [ -> ]אבו עביד שחקן טוב ללא ספק אבל עדיין לא מגיע לבן הרוש ואפילו לא לדגני ...

גיחכתי בקול.
אני אחסוך ממך את האסמסים עם "הברכות" שקיבלתי מחברי אוהדי חיפה על הבלוף דגני.
בן הרוש טוב בתור בלם, בתור מגן חבל בכלל להרחיב את הדיבור.
חסן, לפחות עפ"י פתיחת העונה מתקדם, ימים יגידו מי יגיע יותר רחוק מבינהם (אני מהמר אבו עביד), מבחינת נתוני פתיחה, אבו עביד לא רואה את חסן.
(30-Aug-2015 9:17)פיליפצוק כתב: [ -> ]

גיחכתי בקול.
חסן, לפחות עפ"י פתיחת העונה מתקדם, ימים יגידו מי יגיע יותר רחוק מבינהם (אני מהמר אבו עביד), מבחינת נתוני פתיחה, אבו עביד לא רואה את חסן.

מכבי חיפה היא דוגמה למשהו? גם את היהלום הכי נוצץ הם הפכו לגוש פחם...
(30-Aug-2015 9:20)עידן444 כתב: [ -> ]
(30-Aug-2015 9:17)פיליפצוק כתב: [ -> ]

גיחכתי בקול.

מכבי חיפה היא דוגמה למשהו? גם את היהלום הכי נוצץ הם הפכו לגוש פחם...

אהה, אז עכשיו הם "האשמים", אהה, הבנתי.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's