שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
30-Aug-2015, 18:51
הודעה: #51
המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
(30-Aug-2015 18:02)אופיר34 כתב:  
(30-Aug-2015 17:25)טל.מ כתב:  אופיר ביום שתסכים עם משהו שאתה לא חשבת עליו ראשון אני חוזר בתשובה .. אורן ועידן ואלון צודקים לחלוטין. מאמן שבא לשנה לא צריך ולא יכול לחרוץ גורל שחקנים שמשחקים 8-10 שנים במועדון והוא כלל לא מכיר אותם. חייבים מנג׳ר על נגיד זלצר שהוא מעל כל סמכות מקצועית במועדון . ומי שלא נראה לו - שלא יעבוד פה .

Sent from my iPhone using Tapatalkד

קודם כל, אם תרצה או לא אתה כבר חזרת בתשובה אם במחזור שני אתה לא מדבר איתי על ירידת ליגה (למרות שאני מרגיש שזה אוטוטו עומד להתפרץ).

ואורן ועידן ואלון צודקים לדעתך .
לדעתי יש פה בעיקר צביעות והתייפיפות של אוהדים, והיות ואני מכיר את אחד מהשלשה לגביו לפחות אני בטוח שהוא לקה במחלת הפייסובקיציס....

אף אחד פה לא יתן צ'אנס לאף שחקן בית שיקבל דקות ולא ייתן את הסחורה.
בסופו של דבר יש מטרה לקבוצה וזה לעבור את השנה הזאת בשלום כדי שאולי, אם וכאשר ובמהרה בימנו יהיה פה בעלים רציני שיוכל לעשות את כל מה שאתם (וגם אני) רוצים. אם זה אומר מנהל מיקצועי, וצוות מיקצועי רחב, ומחלקת נוער מסודרת, ומדיניות, וועדות, וטיפוח כשרונות, וייבוא כשרונות, ובעיקר ראייה לטווח ארוך וסבלנות.

נכון להיום, ואתם יכולים להמשיך עם הרומנטיקה, אין פה שום טאלנט שישפר מקצועית את מצבנו ולכן אין לי טענה למאמן בקטע הזה בלבד. הוא רואה את השחקנים באימונים ,הוא מרגיש אותם והוא בוחר מי ישחק ומי לא. אני יותר מבטוח שאין לו שום דבר נגד שחקני בית.

אנחנו בינתיים להזכירכם במחזור השני ולפי כמות הפוסטים שיש פה בנושא נראה שאנחנו במחזור 25 ואף שחקן בית לא קיבל דקות. בוא נתקדם עם העונה, נראה מי מקבל קרדיט ומי לא ונבקר בהתאם. בינתיים לא חיימוביץ ולא זגורי לא הוכיחו לנו אם הם מתאימים או לא.

צחקתי בקול.
אם היית מקשיב לי ונענה להזמנתי היית רואה עד כמה אתה טועה בקביעותך לגביי הפייסבוק, ובכלל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים