שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
30-Aug-2015, 13:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 14:40 amir.)
הודעה: #21
RE: המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
(30-Aug-2015 11:48)אופיר34 כתב:  עידן, השחקנים שהזכרת קיבלו צ'אנסים, מי יותר ומי פחות ולא אצל מאמן אחד. מעבר לזה, אם אם היו כל כך כשרוניים כנראה שקבוצות אחרות שכביכול כן דוגלות בשיתוף צעירים, היו לוקחות אותם.

לגבי השלשה - מסיקה, גניש וראובן. גם אני שראיתי אותם לראשונה חשבתי שיש פה פוטנציאל. אני עדיין חושב שיש בהם משהו, אבל עם הזמן ,וראיתי אותם בעוד מספק לא קטן של משחקים הבנתי שעליהם אי אפשר לבנות מדינה. הם במכסימום יכולים להיות בסגל ומידי פעם להשתלב אבל לא יותר מזה. וכנראה שהם העדיפו לשחק בליגות יותר נמוכות יותר מאשר לשבת על הספסל ולקבל פה ושם דקות בנתניה.

ואפשר לדפוק על השולחן ולשחק עם דודי, חסן,עידו לוי, אביב וביסאן רק בסוף יש סיכוי שגם נדפוק את הראש ואז אני בטוח שאף אחד לא יפרגן על המדיניות , הדרך וכו'.

אנחנו ב 2015. זה אמור להיות כדורגל מקצועני שבו הטובים ביותר (לדעת הצוות המיקצועי) צריכים לשחק ללא קשר למקום לידתם. כמובן, שצריך לקדם צעירים תוצרת בית ולשלב בבוגרת עד כמה שניתן אבל כל זה בהנחה שיש מה לקדם ואת מי לשלב.

לדעתי, נכון להיום לא רואה מישהו שמקופח. אנחנו אחרי מחזור אחד בלבד. אביב קיבל דקות בגביע טוטו ואני מקווה שעוד יקבל בהמשך. אם זגורי למשל יפתח ולא יהיה טוב אז בהחלט אביב יצטרך לקבל את הצ'אנס שלו. אם זה לא יקרה יהיה לנו בהחלט על מה להתלונן. כרגע לא רואה סיבה ליותר מידי תלונות. בטח לא על עידו לוי - שחקן בינוני שיושב על חוזה שלא קשור למציאות.
נניח רגע את גניש וראובן בצד ונסתכל על מסיקה, שהיה כוכב בנוער ועלה לבוגרים איפה ראית שהוא קיבל באמת צאנס שבת אחרי שבת להוכיח את עצמו ואיפה בדיוק ראית אותו משחק ברצף בבוגרים של נתניה כדי שיוכיח את עצמו?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Aug-2015, 13:42
הודעה: #22
(30-Aug-2015 13:06)Haziz23 כתב:  אם אבו עביד ישחק רק בתור בלם, והקבוצה שלו תצליח, כי זה לא תלוי רק בו, תוך שנתיים הוא בנבחרת.
בתור אחד שעקב אחריו עוד מהנוער, עושים לו עוול שהוא לא משחק בתור בלם, אי אפשר לעבור אותו באחד על אחד

נו באמת יש לו עוד הרבה מה ללמוד כדאי להיות בלם בטח בגובה שלו שזה חסרון ענק

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Aug-2015, 13:43
הודעה: #23
לא שיחק ברצף אבל קיבל פה ושם הזדמנויות בתקופת ראובן עטר אם אני זוכר נכון. גם מזרחי לדעתי בחן אותו וויתר על שירותיו.
בסה"כ אי אפשר להגיד שפספסנו איזשהו שחקן על שהיום שווה מליונים. גם מסיקה שבאמת יחסית לשאר טיפה יותר איכותי עדיין לא השאיר חותמו בשום מקום.
אני לא פוסל שאולי עוד יחזור אלינו מתישהו , אבל כרגע אני מבין מאמנים שמעדיפים אחר על פניו.

Sent from my LG-D855
30-Aug-2015, 14:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 14:19 עידן444.)
הודעה: #24
(30-Aug-2015 11:48)אופיר34 כתב:  עידן, השחקנים שהזכרת קיבלו צ'אנסים, מי יותר ומי פחות ולא אצל מאמן אחד. מעבר לזה, אם אם היו כל כך כשרוניים כנראה שקבוצות אחרות שכביכול כן דוגלות בשיתוף צעירים, היו לוקחות אותם.

לגבי השלשה - מסיקה, גניש וראובן. גם אני שראיתי אותם לראשונה חשבתי שיש פה פוטנציאל. אני עדיין חושב שיש בהם משהו, אבל עם הזמן ,וראיתי אותם בעוד מספק לא קטן של משחקים הבנתי שעליהם אי אפשר לבנות מדינה. הם במכסימום יכולים להיות בסגל ומידי פעם להשתלב אבל לא יותר מזה. וכנראה שהם העדיפו לשחק בליגות יותר נמוכות יותר מאשר לשבת על הספסל ולקבל פה ושם דקות בנתניה.

ואפשר לדפוק על השולחן ולשחק עם דודי, חסן,עידו לוי, אביב וביסאן רק בסוף יש סיכוי שגם נדפוק את הראש ואז אני בטוח שאף אחד לא יפרגן על המדיניות , הדרך וכו'.

אנחנו ב 2015. זה אמור להיות כדורגל מקצועני שבו הטובים ביותר (לדעת הצוות המיקצועי) צריכים לשחק ללא קשר למקום לידתם. כמובן, שצריך לקדם צעירים תוצרת בית ולשלב בבוגרת עד כמה שניתן אבל כל זה בהנחה שיש מה לקדם ואת מי לשלב.

לדעתי, נכון להיום לא רואה מישהו שמקופח. אנחנו אחרי מחזור אחד בלבד. אביב קיבל דקות בגביע טוטו ואני מקווה שעוד יקבל בהמשך. אם זגורי למשל יפתח ולא יהיה טוב אז בהחלט אביב יצטרך לקבל את הצ'אנס שלו. אם זה לא יקרה יהיה לנו בהחלט על מה להתלונן. כרגע לא רואה סיבה ליותר מידי תלונות. בטח לא על עידו לוי - שחקן בינוני שיושב על חוזה שלא קשור למציאות.

אתה מביא מבחוץ לא יותר טובים.

(30-Aug-2015 13:06)Haziz23 כתב:  אם אבו עביד ישחק רק בתור בלם, והקבוצה שלו תצליח, כי זה לא תלוי רק בו, תוך שנתיים הוא בנבחרת.
בתור אחד שעקב אחריו עוד מהנוער, עושים לו עוול שהוא לא משחק בתור בלם, אי אפשר לעבור אותו באחד על אחד

וואלה? רק מהסחרחורת שבוזגלו עשה לו בב"ש לדעתי הוא לקח שבוע אקמול...
יאללה... חלאס עם האגדות...
"אי אפשר לעבור אותו"...
את קלמי סבן היה יותר לעבור...
אבל ברור שעושים לו עוול ששמים אותו מגן. כבלם\קשר אחורי הוא יגיע לנבחרת. כמגן יהרגו אותו.

(30-Aug-2015 13:43)אופיר34 כתב:  לא שיחק ברצף אבל קיבל פה ושם הזדמנויות בתקופת ראובן עטר אם אני זוכר נכון. גם מזרחי לדעתי בחן אותו וויתר על שירותיו.
בסה"כ אי אפשר להגיד שפספסנו איזשהו שחקן על שהיום שווה מליונים. גם מסיקה שבאמת יחסית לשאר טיפה יותר איכותי עדיין לא השאיר חותמו בשום מקום.
אני לא פוסל שאולי עוד יחזור אלינו מתישהו , אבל כרגע אני מבין מאמנים שמעדיפים אחר על פניו.

Sent from my LG-D855
מי למשל?
בוא נדבר רגע לא לוגסי לצורך העניין...
באמת שחקן נחמד... אפילו שמח שהגיע...
במה הוא טוב יותר? איפה הוכיח את עצמו?
לדעתי הוא חי על אותו שער נגד בני יהודה...
לא רואה שום ערך מוסף שהוא נותן ביחס לריף מסיקה.
וזו רק דוגמה אחת.
30-Aug-2015, 14:34
הודעה: #25
2007/08 עלה לקבוצה הבוגרת אך לא הצליח להשאיר רושם. בהמשך הרבה לעבור בין קבוצות שונות בליגה השנייה לתקופות קצרות. ב-2008/09 עבר למכבי הרצליה. בינואר 2009 עבר בהשאלה לרמה"ש, ובעונת 2009/10 חזר למכבי נתניה. בעונת 2010/11 עבר להפועל הרצליה שם הבקיע 8 שערים. בעונת 2011/12 עבר להפועל ראשל"צ מליגת העל ועונה לאחר מכן עבר לבני לוד.

בתחילת עונת 2013/2014 נבחן בהפועל והרשים את המאמן רן בן שמעון, שהחליט להחתים אותו לעונה אחת. מסיקה לא שיחק אפילו דקה אחת במדי הפועל במסגרת רשמית, בינואר 2014 עבר להפועל רעננה ואח"כ עבר להפועל כפ"ס.

מחליף קבוצות סדרתי וכל המאמנים מטומטמים וכולם לא האמינו בו, ממש ריצ'ארד דרייפוס.
30-Aug-2015, 14:35
הודעה: #26
בוא אני אגיד לך עוד משהו שלא תאהב לשמוע ,אבל כנראה יש גם משמעות לקבוצה שממנה אתה מגיע ולמקום שגדלת בו. יוצאי מכבי ת"א ניחנים בסוג של ווינריות ותשוקה למשחק שפחות קיימים בשחקנים אחרים. לא יודע אם זה ברמת האימון או באוויר שיש בקריית שלום אבל אתה רואה את זה אצל הרבה שחקני מכבי ומאמנים אוהבים את זה. ראינו את זה בעבר גם אצל תמיר כהן וסטרול שהיו בין הטובים אצלנו בזמנו.

ושוב, אני דווקא אוהב את מסיקה וגם בעבר התלוננתי שלא קיבל מספיק צ'אנסים אבל אני יכול להבין מאמן שמפחד לקחת את הסיכון בתפקיד כל כך חשוב בעונה שאתה גם ככה מוגבל בכל דבר ומנסה לבחור את הטובים ביותר שאתה יכול.

חוץ מזה שלמסיקה היה חוזה בכפ"ס כך שבכל מקרה זה לא היה רלוונטי.
30-Aug-2015, 14:38
הודעה: #27
(30-Aug-2015 14:11)עידן444 כתב:  

אתה מביא מבחוץ לא יותר טובים.

וואלה? רק מהסחרחורת שבוזגלו עשה לו בב"ש לדעתי הוא לקח שבוע אקמול...
יאללה... חלאס עם האגדות...
"אי אפשר לעבור אותו"...
את קלמי סבן היה יותר לעבור...
אבל ברור שעושים לו עוול ששמים אותו מגן. כבלם\קשר אחורי הוא יגיע לנבחרת. כמגן יהרגו אותו.

(30-Aug-2015 13:43)אופיר34 כתב:  לא שיחק ברצף אבל קיבל פה ושם הזדמנויות בתקופת ראובן עטר אם אני זוכר נכון. גם מזרחי לדעתי בחן אותו וויתר על שירותיו.

Sent from my LG-D855
מי למשל?
בוא נדבר רגע לא לוגסי לצורך העניין...
באמת שחקן נחמד... אפילו שמח שהגיע...
במה הוא טוב יותר? איפה הוכיח את עצמו?
לדעתי הוא חי על אותו שער נגד בני יהודה...
לא רואה שום ערך מוסף שהוא נותן ביחס לריף מסיקה.
וזו רק דוגמה אחת.

עזוב עידן, הויכוח חסר תועלת. אצלנו גדלים רק בלופים ואין שום בעיה במערכת שעושה הכל כדי ששחקני הנוער הפוטנציאלים ישתלבו. השחקנים שמגיעים במקומם, הרבה יותר טובים ומצדיקים שכר אסטרונומי. בוא נראה את מי ימכרו שנה הבאה כדי להביא את העידן שריקי הבא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
30-Aug-2015, 14:48
הודעה: #28

Sent from my LG-D855
אם היית נותן לו בטחון ונותן לו לשחק וללמוד בעונה הקריטית הראשונה בבוגרים כמו שהתנהגו עם אבו אביד ולא מעניש אותו על כל טעות שעשה ומעיף אותו ליציע יכול להיות שהיה צומח לך פה שחקן הרבה יותר טוב ברגע שהתחלו הנדודים בין קבוצות קטנות לא לכל שחקן יש את האישיות לפרוץ ולחזור לקבוצת האם שלו במיוחד שהוא לא הושאל אלה שוחרר בכלל. מזכיר לך מישהו?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Aug-2015, 15:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 15:04 עידן444.)
הודעה: #29
זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר כאן כבר חודשים אמיר.
זה שזרקת שחקן בגיל 19 לקבוצה בליגה א' או ליגה לאומית והוא לא היה כוכב זה לא אומר שהוא בלוף!
לא כל מי שבליגה א' יכול להשתלב בליגת העל וגם לא להפך. בטח לא ילד בן 18-19 שיוצא מהחממה, מגיע לתת תנאים, למגרשים מגעילים, משחק עם שחקנים ברמה נמוכה ששוברים רגליים- בלי אופי חזק ומשפחה תומכת אתה מתייאש ונעלם! זה לא אומר שאתה לא שחקן ומוכיח שאם הוא לא השתלב שם אז אפשר לקמט ולזרוק לפח!
וגם יש בארץ תופעה של פריצה מאוחרת וזה גם מאוד הגיוני. היום אני מסתכל על ילדים בגיל 18-19 והם בקושי יודעים מה הם רוצים העצמם והפריצה מתאחרת.
רועי קהת קיבל צאנסים במכבי ת"א ולא היה טוב. ואחר כך היה זוועה בב"ש. זהו? בלוף?
30-Aug-2015, 15:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 15:08 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
מי פורץ בדיוק בימים אלה? שם שני גולים בשבת שעברה, זהו, הבחור פרץ?????
עוד שני גולים והוא מועמד לסלטיק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים