שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
30-Aug-2015, 9:23
הודעה: #11
RE: המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
(30-Aug-2015 9:17)עידן444 כתב:  הכל עניין של טיפוח. תשלחו אותו לליגה לאומית או ליגה א׳ בגיל 19 ואולי הוא גם יתקע שם. תתנו לו את הבמה ולא תזרקו אותו לספסל אחרי כל טעות- הוא יתקדם.
אבו עביד אחלה שחקן. בלי הצאנס שקיבל בעונה שעברה בנתניה(גם במידה מסויימת של מזל-והתודות שיוסי מזרחי שכל הקיץ חיפש מגן ימני וכשל כמו בעוד הרבה עמדות) ואולי היום הוא היה במקום קצת פחות נוצץ(ולא שהפועל ת״א של היום זו פסגת הקרירה...

עזוב עידן, אלה "שנזרקים" לספסל ולליגה לאומית קנו את זה בחסד.
אבו עביד הוא דוגמה טובה לשחקן צעיר וכשרוני שקיבל את הבמה כי הוא צד את העין של מספיק אנשי מקצוע שהבינו שיש בו משהו.
לא קונה את זה שמישהו מקפח בכוונה תחילה שחקני בית של נתניה. לא רואה שום שחקן במחלקת הנוער של מכבי נתניה בשנים האחרונות ברמה של אבו עביד שנזרק לליגה לאומית על לא עוול בכפו. אתם סתם טומנים את הראש בחול.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Aug-2015, 9:26
הודעה: #12
זה מזכיר לי את ההורים שמגיעים לאסיפת הורים הרבעונית, ומטיחים במורה/ים את האשמה בעובדה שהילד שלהם יצא טמבל.
30-Aug-2015, 9:34
הודעה: #13
היתרון שלו על מרבית השחקנים האחרים שהוזכרו כאן,מעבר לכישרון/מבנה הגוף/החריצות/הכושר הגופני,שהוא לא נבהל משום תפקיד שמקבל.
הבחור בלם/היה בלם/יהיה בלם...ולמרות,במכבי נתניה שיחק כמגן ימני,בהפועל ת"א התחיל כמגן ימני ועבר לשמאלי...וממשיך בשלו...
30-Aug-2015, 9:42
הודעה: #14
(30-Aug-2015 9:34)אייל ס כתב:  היתרון שלו על מרבית השחקנים האחרים שהוזכרו כאן,מעבר לכישרון/מבנה הגוף/החריצות/הכושר הגופני,שהוא לא נבהל משום תפקיד שמקבל.
הבחור בלם/היה בלם/יהיה בלם...ולמרות,במכבי נתניה שיחק כמגן ימני,בהפועל ת"א התחיל כמגן ימני ועבר לשמאלי...וממשיך בשלו...

כל הכבוד לך שאתה מתעלה ולמרות הדם הרע ואנטריגות עם המקום ממנו אבו עביד בא, אתה (בניגוד לאחרים כאן), נותן חוות דעת עניינית על השחקן ושם בצד את כל מה שמסביב.
30-Aug-2015, 10:00
הודעה: #15
המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
מענין מה יקרה עכשיו שגרסיה כנראה יחתום ברעננה וגם לביא חוזר דודי יהיה בלם רביעי ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Aug-2015, 10:27
הודעה: #16
(30-Aug-2015 10:00)mordii2 כתב:  מענין מה יקרה עכשיו שגרסיה כנראה יחתום ברעננה וגם לביא חוזר דודי יהיה בלם רביעי ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

לו נתניה רצו שישאר,הוא היה מוכן להתמודד כרביעי.
הפרסום שהוא ביקש לעזוב,היה מסוג "יחסי הציבור" הלא אמינים.
30-Aug-2015, 11:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 11:20 עידן444.)
הודעה: #17
(30-Aug-2015 9:42)פיליפצוק כתב:  
(30-Aug-2015 9:34)אייל ס כתב:  היתרון שלו על מרבית השחקנים האחרים שהוזכרו כאן,מעבר לכישרון/מבנה הגוף/החריצות/הכושר הגופני,שהוא לא נבהל משום תפקיד שמקבל.

כל הכבוד לך שאתה מתעלה ולמרות הדם הרע ואנטריגות עם המקום ממנו אבו עביד בא, אתה (בניגוד לאחרים כאן), נותן חוות דעת עניינית על השחקן ושם בצד את כל מה שמסביב.

תעשה לי טובה. איזו מילה רעה אמרתי פעם על אבו עביד? רק פירגנתי לו וגם כשאכלנו ממנו חרא. על הגולים האידיוטים שקיבלנו בגללו ב 4-4 נגד פ"ת שהתחיל את כדור השלג הנורא לא שמענו ממך ומאחרים כאן מילה. על הגול נגד ב"ש במשחק שניצחנו 4-1 אנשים כאן זרקו את ירין חסן לים.
איזה צאנס קיבל כאן גיא אבנד? איזה צאנס קיבל ריף מסיקה? למה גל גניש שבמשחק וחצי נתן תפוקה שרן רול נתן בעונה שלמה נזרק? כנ"ל חן ראובן. כנ"ל נור ביסאן שבקצת ששיחק היה טוב. איזה צאנס קיבל מנצור?
ותפסיקו עם הדמגוגיה! אף אחד לא חושב שהם צריכים או היו צריכים להיות כוכבי מכבי נתניה. הנקודה היא שהם אפילו לא נספרים כשחקני ספסל בעוד בלופים מבחוץ נספרים להרכב.
הדוגמה הכי טובה היא דין גל. אפילו כשוער שני לא נתנו לו להיות בשביל שניר דורי שהנסיון שלו מסתכם בלרדת ליגה עם הפועל פ"ת ולהמשיך להאכיל אותם חרא בליגה השניה כאשר רק כשהביאו שוער רציני הם עלו ליגה.
רק מלהסתכל על דין גל אתה רואה שוער! אבל לא... גיא סולומון, והליצן ההוא שחטף בין הרגליים כן...
זה בדיוק המקום של המועדון להגיד- השוער הזה הוא השוער השני העונה! אין כסף לשלושה שוערים(שניר דורי הוא אולי ההפרש להביא את סליחי), ולדפוק על השולחן ולהגיד- הבלמים שלי השנה הם דודי תירם, עידו לוי וירין חסן ואני לא מביא זר צעיר לעמדת הבלם! ולדפוק על השולחן ולהגיד שאביב אברהם מורץ העונה ולא דוחף אותו הצידה!
ואז אולי היה כסף לחזק כאן עמדות שזועקות לשמיים!
ובכלל לראות שהמועדון עשה לטענת כולם מחנה אימון מצויין והקבוצה נראתה טוב- נראה לי קצת אבסורד שחצי מההרכב היום שונה מזה שהיה במחנה האימון.
שוב הכל נראה טלאי על טלאי.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (3030-0808-2015201520152015)
30-Aug-2015, 11:30
הודעה: #18
אני מפהק בגללך והשעה רק 10:29 בבוקר.
30-Aug-2015, 11:48
הודעה: #19
עידן, השחקנים שהזכרת קיבלו צ'אנסים, מי יותר ומי פחות ולא אצל מאמן אחד. מעבר לזה, אם אם היו כל כך כשרוניים כנראה שקבוצות אחרות שכביכול כן דוגלות בשיתוף צעירים, היו לוקחות אותם.

לגבי השלשה - מסיקה, גניש וראובן. גם אני שראיתי אותם לראשונה חשבתי שיש פה פוטנציאל. אני עדיין חושב שיש בהם משהו, אבל עם הזמן ,וראיתי אותם בעוד מספק לא קטן של משחקים הבנתי שעליהם אי אפשר לבנות מדינה. הם במכסימום יכולים להיות בסגל ומידי פעם להשתלב אבל לא יותר מזה. וכנראה שהם העדיפו לשחק בליגות יותר נמוכות יותר מאשר לשבת על הספסל ולקבל פה ושם דקות בנתניה.

ואפשר לדפוק על השולחן ולשחק עם דודי, חסן,עידו לוי, אביב וביסאן רק בסוף יש סיכוי שגם נדפוק את הראש ואז אני בטוח שאף אחד לא יפרגן על המדיניות , הדרך וכו'.

אנחנו ב 2015. זה אמור להיות כדורגל מקצועני שבו הטובים ביותר (לדעת הצוות המיקצועי) צריכים לשחק ללא קשר למקום לידתם. כמובן, שצריך לקדם צעירים תוצרת בית ולשלב בבוגרת עד כמה שניתן אבל כל זה בהנחה שיש מה לקדם ואת מי לשלב.

לדעתי, נכון להיום לא רואה מישהו שמקופח. אנחנו אחרי מחזור אחד בלבד. אביב קיבל דקות בגביע טוטו ואני מקווה שעוד יקבל בהמשך. אם זגורי למשל יפתח ולא יהיה טוב אז בהחלט אביב יצטרך לקבל את הצ'אנס שלו. אם זה לא יקרה יהיה לנו בהחלט על מה להתלונן. כרגע לא רואה סיבה ליותר מידי תלונות. בטח לא על עידו לוי - שחקן בינוני שיושב על חוזה שלא קשור למציאות.
30-Aug-2015, 13:06
הודעה: #20
אם אבו עביד ישחק רק בתור בלם, והקבוצה שלו תצליח, כי זה לא תלוי רק בו, תוך שנתיים הוא בנבחרת.
בתור אחד שעקב אחריו עוד מהנוער, עושים לו עוול שהוא לא משחק בתור בלם, אי אפשר לעבור אותו באחד על אחד
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים