שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תובנות מאתמול בערב
27-Aug-2015, 9:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2015 על ידי 9:29 אייל ס.)
הודעה: #31
RE: תובנות מאתמול בערב
(27-Aug-2015 9:08)דוד חטב כתב:  
(26-Aug-2015 10:06)אייל ס כתב:  היה לנו במועדון את המומחה מספר 1 בארץ לתחום(שליווה את התהליך במכבי ת"א והיום עוזר בתחום לגוטמן)והיום הוא בחל"ת כי לא מצאו בו צורך....

אתה צודק היה את המומחה רק שבן מלך לדעתי חוץ מקשרים בגרמניה לא הוכיח את עצמו בשטח ודורש מלא כסף ....
לעומת זאת את דוארטה הייתי מחתים מחר ולכל החיים. גם מומחה לכושר וגם מסטר בכדורגל בחצי עלות מאדון בן מלך היקר ...

בן מלך בקדנציה הנוכחית הגיע למכבי נתניה מאהבה נטו....ועד היום בניגוד לאחרים לא קיבל חלק לא מבוטל משכר עונה שעברה.
העונה כשהמועדון עמד לוותר על מחנה האימון,הוא טיפל גם בנושא הזה ובעוד לא מעט נושאים אחרים,למרות שוויתרו על שרותיו.
לפני 3 עונות כשהחלום שלי להפוך את מחזורים 99/98 לעתיד המועדון היה בשיאו,נעזרתי בשרותיו כ"ווינגייט" בבחינת היכולות ובבנית תוכניות אישיות להעצמת היתרונות ותיקון הטעון תיקון אצל כל אחד מהשחקנים ואכן נתניה הפכה באותה תקופה ל"אבן שואבת" לאותם מחזורים,לצערי שגב מיסמס את הסיכוי ואסידון עדיין לא שם....
פעם שמישהו ירים את הכפפה וישים איש כמוהו כמתווה דרך,אשמח לחזור ולסייע.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Aug-2015, 9:59
הודעה: #32
(26-Aug-2015 12:00)Nissim Yamin כתב:  כמה דברים:
1. ברור שבאזל יותר טובה. אבל זה רק מעצים את ההישג של מכבי ת"א בעיניי.
חוץ מזה, אם תמיד הטוב היה מנצח, לא היינו צריכים לשחק. היינו פותחים טבלאות אקסל, משווים וסוגרים עניין. בלי פקקים ובלי עצבים.

2. לראות את מכבי ת"א ולקנא. להבין שהם מקדימים אותנו בעשרות צעדים, ואני לגמרי מתחבר לדברים של אסף. בשביל להתחיל להתקדם, אנחנו צריכים מישהו שיפרק הכל ויתחיל מחדש, בדיוק כמו שעשה גולדהאר. זה לא עניין של כסף, אלא של קבלת החלטה. אם במועדון יש היום אנשים מזיקים - הם צריכים לא להיות שם.
גולדהאר לא פחד לחתוך פיגורה בקריית שלום כמו אבנר טוויטו. למה אצלנו אי אפשר להיפטר מעסקנים מזיקים?

3. התנהלות מקצוענית לא דורשת יותר מדי כסף. שיילכו לקריית שלום אוסידון ודורה והצוות שלו, כל אחד עם מחברת ושני עטים, ויתחילו לרשום הערות כדי ליישם. זאת לא בושה ללמוד. בארץ יש מין תחושה של "אותי אף אחד לא ילמד" ו"את מה שאני שכחתי הם עוד לא למדו". לצערנו, יוסי מזרחי היה כזה. דורה צעיר ועוד יש לו הרבה מה ללמוד ולאן להתקדם. שילמד מגדולים ממנו, זה יעשה טוב לכולם ובעיקר לו.

4. זה לא רק כסף. בסוף כולם מדברים על הכסף, אבל זה הכל. קריית שלום סגור כמו מחנה צבאי. למי שאין מה לעשות שם, פשוט לא נותנים להיכנס. מגינים על השחקנים, שולטים לחלוטין בתקשורת (מחליטים על מה להגיב ועל מה לא, ולא מפחדים משמועות). מתנהלים לפי מה שטוב למכבי ת"א, בלי להיות נחמדים לאף אחד ובטח בלי להיות פראיירים (לפרטים: השחרור של דודי תירם עם כרטיס ביד ובלי תמורה).

5. אחרי רוני לוי לא רציתי פה אף מאמן ישראלי. הפייבוריט שלי היה לואיס מרין, למרות שזה היה תלוש ולא היה הרבה סיכוי שיגיע.
הסיבה לזה היא שמכבי ת"א הציבה לכולנו מראה מול הפרצוף. כל המאמנים הישראלים חאפרים ושכונתיים. כל מאמן שנכשל בכל מקום עשר שנים, הולך לפרשן את מוריניו ואת ליגת העל, וכמובן שלא יגיד את האמת על אף בעלים או קולגה, כי לך תדע מתי תתפנה משרה באיזה מועדון.
מכבי ת"א פשוט מעל לכל זה ואני ממש מקווה שיום אחד גם אנחנו נהיה.

6. לא צומחים שטרות כסף בין עלי הדשא ביהלום, אבל כדי להציב סטנדרט ולשאוף גבוה, אפשר גם בלי המיליונים של גולדהאר. צריך רק לצאת מאיזור הנוחות, או כמו שאמר השחקן הכי גדול בישראל: צריך לסבול בשביל להצליח.
יהיו ביקורות, יהיו תלונות, יהיו טעויות. בטח שיהיו. אבל בטווח הארוך, הדבר היחיד שיצעיד אותנו קדימה זה לא 5,000 אוהדים נגד בית"ר או שבירת מחסום 3,000 המנויים, אלא ההתנהלות של ראשי המועדון שתקרין על הצוות המקצועי שישליך את זה לשחקנים על הדשא שיחזירו וייצרו קהל ביציעים וכסף.

מסכים עם רב הדברים רק יש שים לב לסתירה קטנה בין סעיף 3 ל 5.
נתחיל בזה שלהגיד שלא צריך כסף בשביל לקיים התנהלות מיקצועית זה קצת לא מציאותי נשמע לי. אי אפשר להתנהל מיקצועית שאדם אחד מרכז אצלו את כל הסמכויות. במקום מסודר שרוצה להיות מקצועני צריכה להיות היררכיה מסוימת. צריכים להיות בעלי תפקידים שידאגו לממש את מדיניות המועדון.

צריכים בעל בית בית קודם כל, וצריכים מנכ"ל, וצריכים מנהל מיקצועי, צריכים אנשי לוגיסטיקה, צריך צוות מיקצועי רחב, צריך ציוד טכני ...צריכים מלא דברים בשביל לקיים מערכת בסטנדרטים גבוהים ובמקצוענות. אין דבר כזה חצי הריון. או שעושים דברים כמו שצריך או שלא עושים בכלל. ובשביל שזה יקרה צריך כסף ולא מעט.

והדבר הכי חשוב לדעתי - החומר האנושי. אני באמת שנואשתי כבר מהסחורה המקומית. גולדהאר לא סתם מתעקש על בעלי תפקידים זרים כמעט בכל עמדה. בדרך הזאת הוא אומר לכולנו בפנים - אנחנו חאפרים ! אנחנו רק לדבר יודעים ולמתוח ביקורת על כל העולם. והוא צודק.
ואני יודע שעכשיו יבוא חטב ויגיד לי שאני מדבר שטויות ולנהל קבוצת כדורגל זה הרבה יותר פשוט ממה שאנחנו חושבים, רק מה לעשות שהמציאות והתוצאות מוכיחות אחרת.

אין מה לעשות, אי אפשר לעשות את זה אחרת, על אחת כמה וכמה בתקציבים כאלה נמוכים שבן אדם וחצי עושה הכל לבד. עד שהמציאות שלנו לא תשתנה צריך לעשות את המיטב שאפשר ולנסות לצמצם את הפאקים למינימום, רק חייבים להשלים עם זה שבדרך עוד יקרו תקלות פה ושם.
29-Aug-2015, 13:07
הודעה: #33
אני דווקא מתחבר לרוב הדברים ...אבל זה לא נוגד את זה שזה פשוט ממש כמו לשחק פשוט עם נגיעה או שתיים...
הבעיה שלנו הישראלים שכולנו אוהבים לרוץ לספר לחברה ...ואנחנו סופר עצלנים ומחפשים קיצורי דרך תמיד....
אם היתה יד מכוונת היו מתחילים בקטן במחלקת הנוער בפיילוט בקבוצה ספציפית בשביל זה לא צריך הרבה כסף....
אבל פה כולם יודעים הכל...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים