שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תובנות מאתמול בערב
26-Aug-2015, 12:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Aug-2015 על ידי 12:23 טל.מ.)
הודעה: #21
RE: תובנות מאתמול בערב
(26-Aug-2015 12:00)Nissim Yamin כתב:  כמה דברים:
1. ברור שבאזל יותר טובה. אבל זה רק מעצים את ההישג של מכבי ת"א בעיניי.
חוץ מזה, אם תמיד הטוב היה מנצח, לא היינו צריכים לשחק. היינו פותחים טבלאות אקסל, משווים וסוגרים עניין. בלי פקקים ובלי עצבים.

2. לראות את מכבי ת"א ולקנא. להבין שהם מקדימים אותנו בעשרות צעדים, ואני לגמרי מתחבר לדברים של אסף. בשביל להתחיל להתקדם, אנחנו צריכים מישהו שיפרק הכל ויתחיל מחדש, בדיוק כמו שעשה גולדהאר. זה לא עניין של כסף, אלא של קבלת החלטה. אם במועדון יש היום אנשים מזיקים - הם צריכים לא להיות שם.
גולדהאר לא פחד לחתוך פיגורה בקריית שלום כמו אבנר טוויטו. למה אצלנו אי אפשר להיפטר מעסקנים מזיקים?

3. התנהלות מקצוענית לא דורשת יותר מדי כסף. שיילכו לקריית שלום אוסידון ודורה והצוות שלו, כל אחד עם מחברת ושני עטים, ויתחילו לרשום הערות כדי ליישם. זאת לא בושה ללמוד. בארץ יש מין תחושה של "אותי אף אחד לא ילמד" ו"את מה שאני שכחתי הם עוד לא למדו". לצערנו, יוסי מזרחי היה כזה. דורה צעיר ועוד יש לו הרבה מה ללמוד ולאן להתקדם. שילמד מגדולים ממנו, זה יעשה טוב לכולם ובעיקר לו.

4. זה לא רק כסף. בסוף כולם מדברים על הכסף, אבל זה הכל. קריית שלום סגור כמו מחנה צבאי. למי שאין מה לעשות שם, פשוט לא נותנים להיכנס. מגינים על השחקנים, שולטים לחלוטין בתקשורת (מחליטים על מה להגיב ועל מה לא, ולא מפחדים משמועות). מתנהלים לפי מה שטוב למכבי ת"א, בלי להיות נחמדים לאף אחד ובטח בלי להיות פראיירים (לפרטים: השחרור של דודי תירם עם כרטיס ביד ובלי תמורה).

5. אחרי רוני לוי לא רציתי פה אף מאמן ישראלי. הפייבוריט שלי היה לואיס מרין, למרות שזה היה תלוש ולא היה הרבה סיכוי שיגיע.
הסיבה לזה היא שמכבי ת"א הציבה לכולנו מראה מול הפרצוף. כל המאמנים הישראלים חאפרים ושכונתיים. כל מאמן שנכשל בכל מקום עשר שנים, הולך לפרשן את מוריניו ואת ליגת העל, וכמובן שלא יגיד את האמת על אף בעלים או קולגה, כי לך תדע מתי תתפנה משרה באיזה מועדון.
מכבי ת"א פשוט מעל לכל זה ואני ממש מקווה שיום אחד גם אנחנו נהיה.

6. לא צומחים שטרות כסף בין עלי הדשא ביהלום, אבל כדי להציב סטנדרט ולשאוף גבוה, אפשר גם בלי המיליונים של גולדהאר. צריך רק לצאת מאיזור הנוחות, או כמו שאמר השחקן הכי גדול בישראל: צריך לסבול בשביל להצליח.
יהיו ביקורות, יהיו תלונות, יהיו טעויות. בטח שיהיו. אבל בטווח הארוך, הדבר היחיד שיצעיד אותנו קדימה זה לא 5,000 אוהדים נגד בית"ר או שבירת מחסום 3,000 המנויים, אלא ההתנהלות של ראשי המועדון שתקרין על הצוות המקצועי שישליך את זה לשחקנים על הדשא שיחזירו וייצרו קהל ביציעים וכסף.

רק שאלה לגבי השני עטים .. באותו הצבע ? כלומר לדעתך הם יכתבו כל כך הרבה או שהעט השני יהיה בצבע אחר להדגשה בלבד ?

ניסים - נתניה זה שכונה. זה חבר'ה, זה סבבה, זה תעזוב אותי באמשך .. אני בתמימותי באמת רציתי לחשוב שאוסידון זה מנכל מסוג אחר, ואולי הוא כן ופשוט את רומא לא בונים ביום אחד, אבל אני בספק גדול .

(26-Aug-2015 12:02)זאב רווח כתב:  כמה קשקשנים אתם יכולים לחזור על עצמכם מליון פעמים זה לא יהפוך אתכם מבינים בכדורגל !!!

שכונה עוני וכדורגל זה סם החיים של הכדורגל

אתם כל כך פלצנים לגבי אירופה שאתם שוכחים שהכדורגל היפה המשוחרר הוירטואוזי מגיע מדרום אמריקה משכונות העוני והפווילות בברזיל ארגניטנה קולומביה , השחקנים הגדולים בעולם לא גדלו בשוויץ או במנצ'סטר אלא בשכונות הכי מצ'וקמקות בארגנטינה ... רק תסתכלו כמה דרום אמריקאים וכמה אפריקאים ממלאים את הליגה האירופאית ותבינו כמה פלוצים במים אתם משחררים ....

גם לגבי האימון אותו הדבר המאמנים הכי גדולים גדלו מתוך הכדורגל השכונתי התשוקה והאהבה לכדור גם כשזה בגרביים זה בא מהשכונות מהעוני ולא ביבשת הלבנה והשבעה שם יש רק כוח מהירות וטיפשות

הכדורגל הישראלי הוא כדורגל טוב יש בו הרבה טכניקה הרבה כוח חסר לנו משמעת חסר לנו חיים ספורטיביים וכניסה לפרופורציות , דווקא כששיחקנו שכונתי הצלחנו

דרך אגב ניצחנו את מאלמו במאלמו שהם אירופאים לכל דבר ואנטישמים מוצהרים והם כל כך חזקים כל כך מהירים כל כך אירופאים אירופאים שמנגנים על פסנתר כנף ומנגנים על צ'ילו וכינור

כל ה״חסר לנו״ שלך זה המעבר מהשכונה למקצוענות. על השלב הזה ויתרנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Aug-2015, 12:27
הודעה: #22
שיכתבו, והרבה.
26-Aug-2015, 12:36
הודעה: #23
תובנות מאתמול בערב
איזה כיף לקרא את הדברים של ניסים. כ״כ נכון, כ״כ מדויק. הלוואי וההתנהלות של המועדון תהיה כמו הפוסטים של ניסים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
26-Aug-2015, 12:41
הודעה: #24
דורון אוסידון מנסה לעבוד בצורה שונה.
דורון אוסידון מנסה לעשות את הדבר הכי חשוב - לעבוד ולעשות מעשה ולא להתראיין כל שני וחמישי לכל אתר זניח או עוד תוכנית ספורט שרק תחפש אותו בפינה כדי להוציא עוד כותרת.
דורון אוסידון גם טועה כי עם כל הכבוד דורון אוסידון מעבר לזה שהוא עובד בתנאים מגבילים ובלי יותר מידי עזרה, הוא עדיין יציר החברה הישראלית על כל תחלואיה וחובבנותה.

וגולדהאר לא פראייר. הוא התחיל את דרכו בכדורגל הישראלי בפורמט הידוע והכושל ואז הבין ,ולא מתוך שחצנות, שאם הוא רוצה לעשות את קפיצת המדרגה משהו צריך להשתנות בקונספט. אז היה ברור לו (וכך קרה) שכל הילידים (ושלמה שרף בראשם) יקפצו ויזדעקו על הזלזול שלו בחומר במקומי ,ועל זה שהאירופאים לא המציאו את הכדורגל, ועל זה שהמאמנים הישראלים מספיק טובים, ושלא ילמדו אותנו, ובלה בלה בלה....

אבל גולדהאר קיבל החלטה והלך איתה עד הסוף. שינוי אמיתי, אנשים שהתחנכו אחרת, שרואים את הדברים אחרת, שלא מחפפים, שלא רואים ממטר את התקשורת, שעובדים לפי תוכנית ושלא מתרגשים שהכלבים נובחים בדרך כי הם מבינים שאת הכסף סופרים במדרגות, ואחרי אתמול יש הרבה מה לספור....

אז אדון זאביק, אל תבלבל לי את המח על שכונות. הכדורגל התחיל בשכונה אבל כדי שכשרון על יצליח בכדורגל ויכניס הרבה כסף לקופתו ולקופת המועדון שלו הוא צריך שיהיו מעליו אנשים שידעו לאמן, לכוון ולנהל ופה אין לנו כאלה. תפנים !
26-Aug-2015, 12:56
הודעה: #25
לגבי ניהול וחיים ספורטיביים אני מסכים עם כל מילה שנאמרה כאן , דיברתם על כדורגל עניתי על כדורגל דיברתם על השחקן והמאמן השכונתי עניתי בדיוק את התשובה

הניהול האירופאי שאתה מדבר לגבי גולדהאר נובע מכסף מהרבה כסף מעל ג'ורדי קרוייף ישנו מנהל בשם ביין שהוא מבין גם בשיווק ופרסום הוא עולה לגולדהאר גם המון כסף

במכבי נתניה מעולם לא היה כזה ניהול גם בימי דניאל יאמר ודניאל יאמר שפך גם המון כסף אבל החברים מסביב הסוכנים והמאמנים שתו את יאמר בקשית עד שהתייאש
אני לא טוען שכסף לא משנה עובדה שבימי גאידמק הוא קנה קבוצה הפך אותה לאלופה וזהו שום דבר למרות ששפך המון כסף על כלום , גם כשיש המון כסף צריך לנתנהל נכון ואתמול כשראיינו אותו הוא לא קפץ ואמר שהוא יביא את מסי ( דייויד בקהאם ) אלא אמר נוציא את הכסף בחכמה רק על מה שצריך .....

אז עם כל הכבוד השיחה דיברה על הפערים מול שחקני באזל אהבתי את הבחור בן 18 הכושי שחקן מצויין חוץ ממנו לא התלהבתי מאף שחקן בבאזל ב 2 המשחקים
26-Aug-2015, 13:50
הודעה: #26
(26-Aug-2015 12:56)זאב רווח כתב:  לגבי ניהול וחיים ספורטיביים אני מסכים עם כל מילה שנאמרה כאן , דיברתם על כדורגל עניתי על כדורגל דיברתם על השחקן והמאמן השכונתי עניתי בדיוק את התשובה

הניהול האירופאי שאתה מדבר לגבי גולדהאר נובע מכסף מהרבה כסף מעל ג'ורדי קרוייף ישנו מנהל בשם ביין שהוא מבין גם בשיווק ופרסום הוא עולה לגולדהאר גם המון כסף

במכבי נתניה מעולם לא היה כזה ניהול גם בימי דניאל יאמר ודניאל יאמר שפך גם המון כסף אבל החברים מסביב הסוכנים והמאמנים שתו את יאמר בקשית עד שהתייאש
אני לא טוען שכסף לא משנה עובדה שבימי גאידמק הוא קנה קבוצה הפך אותה לאלופה וזהו שום דבר למרות ששפך המון כסף על כלום , גם כשיש המון כסף צריך לנתנהל נכון ואתמול כשראיינו אותו הוא לא קפץ ואמר שהוא יביא את מסי ( דייויד בקהאם ) אלא אמר נוציא את הכסף בחכמה רק על מה שצריך .....

אז עם כל הכבוד השיחה דיברה על הפערים מול שחקני באזל אהבתי את הבחור בן 18 הכושי שחקן מצויין חוץ ממנו לא התלהבתי מאף שחקן בבאזל ב 2 המשחקים

לא התלהבת..ועדיין הם לוקחים אליפות בהליכה כבר בתום הסיבוב הראשון....אירופה זה לא בישראל ובטח לא בנתניה...
26-Aug-2015, 21:42
הודעה: #27
(26-Aug-2015 12:36)אלון כתב:  איזה כיף לקרא את הדברים של ניסים. כ״כ נכון, כ״כ מדויק. הלוואי וההתנהלות של המועדון תהיה כמו הפוסטים של ניסים.

הלוואי כל המועדון יתנהל כמו ניסים! בכל המובנים!
26-Aug-2015, 22:26
הודעה: #28
בדיוק קראתי את זה באוטובוס בדרך לעבודה כתבה איך עובד גורדי

http://www.calcalist.co.il/sport/article...43,00.html
26-Aug-2015, 23:10
הודעה: #29
תובנות מאתמול בערב
(26-Aug-2015 21:42)עמית כתב:  
(26-Aug-2015 12:36)אלון כתב:  איזה כיף לקרא את הדברים של ניסים. כ״כ נכון, כ״כ מדויק. הלוואי וההתנהלות של המועדון תהיה כמו הפוסטים של ניסים.

הלוואי כל המועדון יתנהל כמו ניסים! בכל המובנים!

אם גרמתי לך להגיב, אז אני יכול לפרוש...
ובהקשר לתגובה, באמת שאני נהנה כל פעם מחדש מהתגובות ומהפוסטים שלו, כאן ובפורומים אחרים.

27-Aug-2015, 9:08
הודעה: #30
(26-Aug-2015 10:06)אייל ס כתב:  היה לנו במועדון את המומחה מספר 1 בארץ לתחום(שליווה את התהליך במכבי ת"א והיום עוזר בתחום לגוטמן)והיום הוא בחל"ת כי לא מצאו בו צורך....

אתה צודק היה את המומחה רק שבן מלך לדעתי חוץ מקשרים בגרמניה לא הוכיח את עצמו בשטח ודורש מלא כסף ....
לעומת זאת את דוארטה הייתי מחתים מחר ולכל החיים. גם מומחה לכושר וגם מסטר בכדורגל בחצי עלות מאדון בן מלך היקר ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים