שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תירם שוחרר
24-Aug-2015, 10:44
הודעה: #21
RE: תירם שוחרר
(24-Aug-2015 6:52)אייל ס כתב:  מכיוון שזה נודע לי רק מהפורום ולאחר מכן מצד ג',אין לי הרבה מה להוסיף.
את דעתי על חיימוביץ כתבתי כאן בשבוע שעבר ודאגתי להעביר את כל המסרים למי שחשבתי ששומע(לא רק שצריך כסף עיצות ועבודה בחינם),עוד שהיתה שמועה על חיימוביץ לפני 3 שבועות.
צר לי מאוד שמעדיפים בלם איטי בשלהי הקריירה שלו על ילד שירצח בשביל המועדון(ואני לא אובייקטיבי למרות שמנסה).
אך זה דרכו של עולם הכדורגל,שכל פעם שאני מנסה להרים את הראש(למרות הסתירות והדליים המלאים בקרח שנשפכים עליו),זה מגיע ממקום לא צפוי.
ומכיוון שקודם כל אנחנו אוהדים לטוב ובעיקר בתקופות הפחות טובות,נמשיך להיות כאלו ונתרכז באהדה ולא בכל ה"אקסטרות" האחרות.

לי זה מוריד את המצב רוח. ביום פקודה לא חיימוביץ ישרוף את הדשא.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Aug-2015, 11:06
הודעה: #22
יש לי תחושה לא מבוססת(לכן אני מדבר על תחושה)שדודי נשרף אצל המאמן בגלל שהוא מזוהה איתי(וזה הסיבה שלא רציתי להתערב בחזרתו...ולצערי וצערו התערבתי כי אחרת הוא לא היה כאן).
ועד שלא תעבור שורה של D9L ותנקה את כל השכונה מהשכונה אשמור "מרחק נגיעה" כי זו תחושה שתלווה אותי(וזה הבאסה בתחושות),כשדודי יצליח(והוא יצליח)ושלומי דורה יהיה רק אפיזודת עבר במכבי נתניה ואנחנו האוהדים נמשיך לאכול את הלב ולהתווכח האם הם שוחררו/עזבו/גורשו/לא התאימו כמו בעיניין הבלמים האחרים שבסגל הנבחרת.....
24-Aug-2015, 11:11
הודעה: #23
Re: RE: תירם שוחרר
(24-Aug-2015 11:06)אייל ס כתב:  יש לי תחושה לא מבוססת(לכן אני מדבר על תחושה)שדודי נשרף אצל המאמן בגלל שהוא מזוהה איתי(וזה הסיבה שלא רציתי להתערב בחזרתו...ולצערי וצערו התערבתי כי אחרת הוא לא היה כאן).
ועד שלא תעבור שורה של D9L ותנקה את כל השכונה מהשכונה אשמור "מרחק נגיעה" כי זו תחושה שתלווה אותי(וזה הבאסה בתחושות),כשדודי יצליח(והוא יצליח)ושלומי דורה יהיה רק אפיזודת עבר במכבי נתניה ואנחנו האוהדים נמשיך לאכול את הלב ולהתווכח האם הם שוחררו/עזבו/גורשו/לא התאימו כמו בעיניין הבלמים האחרים שבסגל הנבחרת.....

הספקתם להכיר שכבר עבר חתול שחור בניכם.
אני לא זוכר שתמכת בבני לם.
אני חשבתי שאוסידון הוא בעל הבית ויש לו ראיה אסטרטגית….

Sent from my A0001 using Tapatalk
24-Aug-2015, 11:21
הודעה: #24
(24-Aug-2015 11:06)אייל ס כתב:  יש לי תחושה לא מבוססת(לכן אני מדבר על תחושה)שדודי נשרף אצל המאמן בגלל שהוא מזוהה איתי(וזה הסיבה שלא רציתי להתערב בחזרתו...ולצערי וצערו התערבתי כי אחרת הוא לא היה כאן).
זה שהמאמן לא רוצה אותו מקובל אבל למה היו"ר מנכ"ל משחרר אותו ולא משאיל זה לא מובן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
24-Aug-2015, 11:26
הודעה: #25
אייל אל תיקח ללב תאמין לי. היחיד שמפסיד כאן זה דורה. אם זאת הסיבה
24-Aug-2015, 11:46
הודעה: #26

לצערי הרב אני מסכים איתך ... שלומי דורה ילך במקרה הטוב בקיץ במקרה הפחות טוב באמצע העונה ואנחנו נאכל את הלב. לא ברורה לי רק השכונתיות הזו... הגיעו שני אנשים חדשים, מאמן חדש מנכ״ל חדש ועדיין עולם כמנהגו ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Aug-2015, 12:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2015 על ידי 12:44 ORENARIEL.)
הודעה: #27
דורה החליט לשחרר את דודי רק מבחינה מקצועית?
מה הסיבה שאוסידון שחרר אותו בחינם ולא בתור השאלה? או אפילו מכירה?

בעוד כמה מחזורים שיבינו את היכולות האמיתיות של הבלמים נשאר עם הרוש וירין בלמים וטגה מגן שמאלי
24-Aug-2015, 12:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2015 על ידי 13:00 אופיר34.)
הודעה: #28
סתם שאלה של הגיון -

אם כל הזמן מתחלפים מנהלים ובעלים והדרך נשארת כביכול שכונתית ורדודה מה זה אומר ?
שאף אחד לא יודע לנהל ?
שכולם שכונתיים ?
שאנחנו אולי לא מבינים מה זה לנהל קבוצת כדורגל ?
כל התשובות נכונות ?

(24-Aug-2015 10:44)amir כתב:  שוב לא מדובר מקצועית מכבי ת"א משאילה כל שחקן שלה גם החלש ביותר שמא פן פתאום יצוץ משהו למה נתניה משחררת ככה?

אני דיברתי מיקצועית על דודי.
בינתיים אף אחד מאיתנו לא יודע האם הוא הושאל או נמכר או שיש לנו עדיין זכויות בכרטיס שלו. שנדע נדבר.
מסכים ,שכלכלית לפחות, לא נכון לוותר על נכס שיכול להכניס כמה לירות לקופה.
24-Aug-2015, 13:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2015 על ידי 13:03 טל.מ.)
הודעה: #29
מה שרשמתי בפוסט אחר... כולם אורחים לרגע וכולם מחפשים שורה לקורות חיים ..
ועוד אופציה ... אבי נמני מעורבב עם כל המאמנים בארץ ...

כי כשחסר לך (צורח לך !!!) שחסר חלוץ ומגן שמאלי ובתמורה אתה מחתים בלם בסוף הקריירה ועוד קשר התקפי למרות שיש לך לא מעט זה קצת מפליא..

קונספירטיבי ? אולי. מי אמר אריאל הרוש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Aug-2015, 13:44
הודעה: #30
מעניין אם יוסי מזרחי היה מאמן מה היו אומרים על כל ההחתמות האחרונות..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים