מכבי נתניה

גירסה מלאה: תירם שוחרר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
ביקש לעבור לרעננה.. אייל התאמצת לחינם :\
מישהו יכול להסביר איך שחקן שפתח אתמול ואומרים שהיה טוב(לא ראיתי) עובר לרעננה. לא הגיוני שפוחד מתחרות .

Sent from my A0001 using Tapatalk
ופתאום יש עוד עמדה שאנחנו בחֶסֶר בה, אחרי שדודי תירם וגם עידו לוי משוחררים.
הוא קיבל מסר כנראה שהוא הבלם רביעי בהיררכיה, שזה אומר לא להיות בסגל אפילו כאשר כל השלושה שלפניו כשירים.
ברעננה אולי הסיכוי שלו לשחק גבוה יותר אז הוא קיבל החלטה וביקש להשתחרר.

(24-Aug-2015 0:34)shraga כתב: [ -> ]ופתאום יש עוד עמדה שאנחנו בחֶסֶר בה, אחרי שדודי תירם וגם עידו לוי משוחררים.

ארבעה בלמים בקבוצה דלת אמצעים זה לוקסוס.
למה בחסר? מיצ'נקו, חיימוביץ, ירין ובשעת חירום גם הרוש.
לא יודע אם ומדוע הוא עוזב (כי אתמול באמת היה טוב) אבל אם זה יעזור לחזק את ההתקפה אין לי בעיה עם זה

Sent from my LG-D855
(24-Aug-2015 0:39)אופיר34 כתב: [ -> ]למה בחסר? מיצ'נקו, חיימוביץ, ירין ובשעת חירום גם הרוש.
לא יודע אם ומדוע הוא עוזב (כי אתמול באמת היה טוב) אבל אם זה יעזור לחזק את ההתקפה אין לי בעיה עם זה

Sent from my LG-D855

וגם אין לך בעיה שמביאים 2 חתולים בשק ששבורים את הראש איך להיפטר מהם, ואין לך בעיה שמביאים את זאביק במקום עידו ומשחררים את דודי שבכלל לא היה בתכנית עד שאייל העיר את תשומת ליבם של המנהלים, מעניין...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
כן. זה קצת מגרד ועושה קצת אדום על העור. שמים קצת אלוורה והכל עובר...
אני בניגוד אליך מנסה לראות את התמונה בכללותה. יש הרבה משתנים במשוואה. הלו"ז לוחץ, התקציב מוגבל, לא כל שחקן מסכים להבחן, סוכנים ממליצים, הקהל לוחץ, צריך לקבל החלטה ומהר כי עומדים בתור, בוידאו זה נראה אחלה, יש רזומה, אין סקאוטינג מסודר ועוד ועוד...

כולנו מצפים שהכל יתבצע על פי הציפיות שלנו אבל מה לעשות שזה לא עובד ככה, בטח לא בישראל, בטח לא בנתניה 2015.

ואין לי בעיה שמביאים בלם שמקצועית לא פחות טוב מהקיים ועולה שליש ממנו!

ועם דודי יש לי בעיה - שהביאו אותו!

Sent from my LG-D855
השאלה או מכירה?
(24-Aug-2015 1:08)אופיר34 כתב: [ -> ]כן. זה קצת מגרד ועושה קצת אדום על העור. שמים קצת אלוורה והכל עובר...
אני בניגוד אליך מנסה לראות את התמונה בכללותה. יש הרבה משתנים במשוואה. הלו"ז לוחץ, התקציב מוגבל, לא כל שחקן מסכים להבחן, סוכנים ממליצים, הקהל לוחץ, צריך לקבל החלטה ומהר כי עומדים בתור, בוידאו זה נראה אחלה, יש רזומה, אין סקאוטינג מסודר ועוד ועוד...

כולנו מצפים שהכל יתבצע על פי הציפיות שלנו אבל מה לעשות שזה לא עובד ככה, בטח לא בישראל, בטח לא בנתניה 2015.

ואין לי בעיה שמביאים בלם שמקצועית לא פחות טוב מהקיים ועולה שליש ממנו!

ועם דודי יש לי בעיה - שהביאו אותו!

Sent from my LG-D855

ובסוף תישאר עם זה שעולה שליש מעלותו של עידו, יחד עם עידו ופחות שחקן שזול משניהם. תרגם את שאמרתי למספרים ותראה שכסף לא הרווחת אלא להפך. התנהלות למופת...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מכיוון שזה נודע לי רק מהפורום ולאחר מכן מצד ג',אין לי הרבה מה להוסיף.
את דעתי על חיימוביץ כתבתי כאן בשבוע שעבר ודאגתי להעביר את כל המסרים למי שחשבתי ששומע(לא רק שצריך כסף עיצות ועבודה בחינם),עוד שהיתה שמועה על חיימוביץ לפני 3 שבועות.
צר לי מאוד שמעדיפים בלם איטי בשלהי הקריירה שלו על ילד שירצח בשביל המועדון(ואני לא אובייקטיבי למרות שמנסה).
אך זה דרכו של עולם הכדורגל,שכל פעם שאני מנסה להרים את הראש(למרות הסתירות והדליים המלאים בקרח שנשפכים עליו),זה מגיע ממקום לא צפוי.
ומכיוון שקודם כל אנחנו אוהדים לטוב ובעיקר בתקופות הפחות טובות,נמשיך להיות כאלו ונתרכז באהדה ולא בכל ה"אקסטרות" האחרות.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's