שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מסקנות אישיות שלי מאתמול
23-Aug-2015, 16:54
הודעה: #11
RE: מסקנות אישיות שלי מאתמול
זה אותם האנשים כל הזמן ואף אחד לא עושה כלום בנידון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Aug-2015, 17:36
הודעה: #12
מסקנות אישיות שלי מאתמול
א. יודעים מי השלושה שניסו להיכנס למגרש צריך להגיד נגדם תלונה במשטרה
ב. היו מצלמות ואפשר לתפוס את מי שזרק
ג. אנשים טיפשים כול שקל שילך לעונש מונע חלוץ טוב לנתניה

Sent from my iPhone using Tapatalk
23-Aug-2015, 17:48
הודעה: #13
אז שמכבי נתניה תתבע אותם בגובה הקנס שיתקבל. בלי רחמים, בלי מצפון.
23-Aug-2015, 17:50
הודעה: #14
מסקנות אישיות שלי מאתמול
שום דבר כבר לא ימנע את הרדיוס שנקבל ושום דבר לא מצדיק את התנהגות האוהדים. ואם אלה אותם אנשים כל הזמן למה נתניה לא עושה משהו בנדון ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Aug-2015, 18:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Aug-2015 על ידי 18:07 ORENARIEL.)
הודעה: #15
(23-Aug-2015 14:19)amir כתב:  
(23-Aug-2015 13:58)אופיר34 כתב:  חוליגנים תמיד היו ותמיד יהיו. אצלנו גם אחרי אתמול מספרם עדיין זניח.
חוץ מזה, אני מציע להפסיק עם ההתיפייפות ולהבין שלשופט אתמול יש חלק מרכזי בהתלהטות היצרים.
פשוט נתן יד למכבי פ"ת לבזבז זמן ולהרגיז ברמות נדירות אפילו ביחס לליגה הישראלית. מחצית שנייה לדעתי שיחקו 25 ד נטו. מעבר לזה, חוסר אחידות בשריקות ואי שליטה מוחלטת במשחק.
אז על זה התקשורת לא תדבר אבל הגיע זמן שיבינו שלניהול משחק של שופט יש השפעה גדולה על מה שקורה ביציע.

Sent from my LG-D855
אתה רוצה ללכת לדיין בוועדת משמעת עם טענות כאלה? שנינו יודעים שאתה צודק אבל...

זה בדיוק כמו כל טעות שיפוט , אם יהיה אפשר להוכיח את הזמן נטו ששוחק בגלל הבזבוזי הזמן , ע"י שישיגו את הוידאו של המשחק ויערכו ויוכיחו ואת ההתעלמות של השופט , אפשר ללכת עם זה לדיון

בדיוק כמו שמבטלים כרטיס אדום ששופט שלף בטעות

מה שבטוח דבר כזה לא יקרה למכבי ת"א/ חיפה / הפועל ת"א וחבריהם..
23-Aug-2015, 18:28
הודעה: #16
מסקנות אישיות שלי מאתמול
נו ונגיד שתוכיח שהשופט טמבל ... זה מצדיק התפרעות אוהדים ?

23-Aug-2015, 18:51
הודעה: #17
תסלח לי שאני מתייחס אליך למרות שבקשת יפה... אבל

השאלות התמימות האלה של מצדיק התפרעות או לא הם שאלות פופוליסטיות של אנשי תקשורת מנותקים שכנראה מעולם לא היו אוהדי כדורגל אמיתיים (ולהגיע למשחק ולשבת ביציע העיתונאים זה לא נקרא להיות אוהד מבחינתי).
ואני לא מצדיק כמובן התפרעויות ועבירות על החוק, אבל כשאוהד אמוציונלי אמיתי עד לאירועים כמו שקרו אתמול הוא יכול לצאת מדעתו ולעשות דברים בלתי נשלטים. אז אפשר להגיד שלאנשים שלא מסוגלים לשלוט על עצמם אסור להכנס למגרשי כדורגל, אבל מצד שני בשביל זה אנשים באים לראות את המשחק הזה ,לפרוק אגרסיות ולהתפרק (עד כדי כמובן).

שיפוט לא אחיד וחסר שליטה בשילוב עם צורת משחק מגעילה ורדודה של היריב יכולים לגרום להרבה אנשים לצאת משליטה וגם על זה צריך לדבר. לא רק על הדברים הפופוליסטים הנדושים.
23-Aug-2015, 19:24
הודעה: #18
דבר אחד לא הבנתי: יש זימון רשמי לבית הדין?
23-Aug-2015, 19:57
הודעה: #19
מסקנות אישיות שלי מאתמול
נו אני אתייחס גם אליך למרות שהבטחתי שלא .. אז גם אם נגיד שאתה צודק , אני מקווה שאתה לא נאיבי מידי להבין שכשבית דין מתכנס הוא פועל לפי החוק .. ולפי החוק הקהל התפרע נזרקו חפצים למגרש ועל הקוון ושלושה אוהדים נעצרו אחרי שניסו להכנס למגרש, ונגד הקבוצה עומד עונש על תנאי של שני משחקי רדיוס כנגד כל ארוע חריג של האוהדים . ועונש נחטוף . שיהיה לך ברור . קנסות מכסף שאין ורדיוס מהתנאי שאולי יופעל ואולי לא. בשלב הטיעונים לעונש תטען שהשופט טמבל וחימם את האווירה ותביא הוכחות מצולמות וערוכות היטב. אני בטוח שהדיין יתרשם עמוקות .

23-Aug-2015, 21:06
הודעה: #20
(23-Aug-2015 18:51)אופיר34 כתב:  תסלח לי שאני מתייחס אליך למרות שבקשת יפה... אבל

השאלות התמימות האלה של מצדיק התפרעות או לא הם שאלות פופוליסטיות של אנשי תקשורת מנותקים שכנראה מעולם לא היו אוהדי כדורגל אמיתיים (ולהגיע למשחק ולשבת ביציע העיתונאים זה לא נקרא להיות אוהד מבחינתי).
ואני לא מצדיק כמובן התפרעויות ועבירות על החוק, אבל כשאוהד אמוציונלי אמיתי עד לאירועים כמו שקרו אתמול הוא יכול לצאת מדעתו ולעשות דברים בלתי נשלטים. אז אפשר להגיד שלאנשים שלא מסוגלים לשלוט על עצמם אסור להכנס למגרשי כדורגל, אבל מצד שני בשביל זה אנשים באים לראות את המשחק הזה ,לפרוק אגרסיות ולהתפרק (עד כדי כמובן).

שיפוט לא אחיד וחסר שליטה בשילוב עם צורת משחק מגעילה ורדודה של היריב יכולים לגרום להרבה אנשים לצאת משליטה וגם על זה צריך לדבר. לא רק על הדברים הפופוליסטים הנדושים.

שום תצוגת שיפוט ,לא מצדיקה אובדן עשתונות שכזה.
אם איבדת עשתונות-תשלם.
הבעיה היא שפה כולנו כולל כולנו נשלם.
ראית "לול"? מכיר את המשפט " חוק זה חוק"?
אוהדי נתניה אינם מעל החוק.
גם כשהשופט חלש, פ"ת עושים הצגות והרחיקו לך שחקן שלא שלט בעצמו .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים