מכבי נתניה

גירסה מלאה: מסקנות אישיות שלי מאתמול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
1 האוהדים ברובם ו"מנהיגי האוהדים" - אליפות! כמות, אביזרים, עידוד פירסט קלאס.
2 שלא יגידו יותר שיש לנו "קהל מההגונים בארץ" אולי זה באמת קומץ אבל יש קומץ אלים ומתפרע.
3 משחק שמתחיל ב-1900 זה גבולי לבוא עם ילדים. ילד חזר עם 8 טון אדרנלין ולא יכול היה להירדם. אם היה היום לימודים, שפכטל לא היה מגרד אותו מהמיטה...
4 קבוצה חלשה א ל יהיה בסדר...
5 באסה להיות במילואים יום אחרי הפסד...
בגלל הקומץ המחורבן הזה ,שאר האוהדים שמתנהגים יחסית בצורה סבירה נדפקים. למה אני צריך אולי לא לצפות במשחק בבית בגלל שאיזה אוהד מניאק זרק משהו על הקוון
הגיע הזמן שאוהדים שלנו יצלמו את אותם חלאות ויעבירו את התמונות להנהלה ותעביר למשטרה.
(23-Aug-2015 13:36)moshe. כתב: [ -> ]בגלל הקומץ המחורבן הזה ,שאר האוהדים שמתנהגים יחסית בצורה סבירה נדפקים. למה אני צריך אולי לא לצפות במשחק בבית בגלל שאיזה אוהד מניאק זרק משהו על הקוון
הגיע הזמן שאוהדים שלנו יצלמו את אותם חלאות ויעבירו את התמונות להנהלה ותעביר למשטרה.
אוהד מניאק? נזרקו אתמול 40 דגלים עם מוטות מקרטון ובערך אותה כמות של כוסות קולה הקוון לא היה יכול לעמוד על הקו ונכנס לאמצע המגרש עד שרומריו בא והרגיע אותם שלא נדבר על השניים שפרצו למגרש ותודה לחברת האבטחה שידעה לעצור אותם אחרת היית חוזר למשחקי בית בנתניה אולי בחורף.
אותם אוהדים פוגעים אך ורק בקבוצה ואת זה הם לא מבינים..

המסקנות שלי מהמשחק של אתמול שהקבוצה הולכת לכבוש מעט מאןד שערים זאת קבוצה שבנויה על מתפרצות על איבודי כדור של היריבה ואולי יצא מזה משהו ורוב המשחק להסתגר מאוחר ככה אנחנו מועמדים לירידה..ולא לאמצע טבלה ומעלה.
חוליגנים תמיד היו ותמיד יהיו. אצלנו גם אחרי אתמול מספרם עדיין זניח.
חוץ מזה, אני מציע להפסיק עם ההתיפייפות ולהבין שלשופט אתמול יש חלק מרכזי בהתלהטות היצרים.
פשוט נתן יד למכבי פ"ת לבזבז זמן ולהרגיז ברמות נדירות אפילו ביחס לליגה הישראלית. מחצית שנייה לדעתי שיחקו 25 ד נטו. מעבר לזה, חוסר אחידות בשריקות ואי שליטה מוחלטת במשחק.
אז על זה התקשורת לא תדבר אבל הגיע זמן שיבינו שלניהול משחק של שופט יש השפעה גדולה על מה שקורה ביציע.

Sent from my LG-D855
(23-Aug-2015 13:58)אופיר34 כתב: [ -> ]חוליגנים תמיד היו ותמיד יהיו. אצלנו גם אחרי אתמול מספרם עדיין זניח.
חוץ מזה, אני מציע להפסיק עם ההתיפייפות ולהבין שלשופט אתמול יש חלק מרכזי בהתלהטות היצרים.
פשוט נתן יד למכבי פ"ת לבזבז זמן ולהרגיז ברמות נדירות אפילו ביחס לליגה הישראלית. מחצית שנייה לדעתי שיחקו 25 ד נטו. מעבר לזה, חוסר אחידות בשריקות ואי שליטה מוחלטת במשחק.
אז על זה התקשורת לא תדבר אבל הגיע זמן שיבינו שלניהול משחק של שופט יש השפעה גדולה על מה שקורה ביציע.

Sent from my LG-D855
אתה רוצה ללכת לדיין בוועדת משמעת עם טענות כאלה? שנינו יודעים שאתה צודק אבל...
אני אמרתי ללכת לדיין עם זה ??
אני אומר שנמאס כבר מהצביעות וההתייפיפות והגיע הזמן שהתקשורת תדבר גם על מה שגורם לחמומי מח לעשות את מה שעושים.
שופטים נותנים יד לגועל נפש הזה שנקרא התחזויות ובזבוזי זמן ומסרבים להבין שאם יש משהו שמרתיח את הדם זה התופעה הזאת.
גם אני שנחשב אדם רגוע למדי לא הייתי רחוק אתמול מלזרוק משהו לשופט בראש...
ודרך אגב זה מגעיל אותי באותה מידה גם שאנחנו עושים את זה.
(23-Aug-2015 13:58)אופיר34 כתב: [ -> ]חוליגנים תמיד היו ותמיד יהיו. אצלנו גם אחרי אתמול מספרם עדיין זניח.

Sent from my LG-D855

הבעיה שלכלומניקים המתקראים דיינים, בבית הדין של ההתאחדות, אין שום כלים לחבר את האווירה למה שקרה בעקבותיה. גם תובע ההתאחדות לא יטען כך ולקבוצה אף אחד לא יתייחס. דניאל בר נתן שופט עלוב, חדל אישים. הבעיה שתחליף את הרישא בכל שם של שופט אחר וגם אז הסיפפא מתאימה.
מעניין אותי לו היה בא שופט נותן צהוב לשחקן שמבזבז זמן ואחרי כמה דק' צהוב נוסף, מה כבר היה קורה? לטעמי אותו שופט היה בונה קריירה, הרתעה והיו מכבדים אותו. מצד שני, אנשי מכבי פ"ת במוסדות ההתאחדות היו דואגים שיתייר קצת בליגות נמוכות. אז אולי כדאי להיות סמרטוט?
ועם כל זה, אני משוכנע שלו היה מצב לפנדל לטובתנו בדקות האחרונות, הוא היה שורק, כפיצוי. הבעיה שהיעדר הכשרון אצלנו גרם לכך שהכדור בכלל לא היה עם שחקן ברחבה...
בחיים שלי לא ראיתי כזה ביזיון במשחק ואני הולך למלא משחקים. יכול להבין את אלה שזרקו דברים על השופט
(23-Aug-2015 15:43)Haziz23 כתב: [ -> ]בחיים שלי לא ראיתי כזה ביזיון במשחק ואני הולך למלא משחקים. יכול להבין את אלה שזרקו דברים על השופט

שיפוט גרוע לא יכול להצדיק את התנהגות האוהדים.הבעיה שיש לנו אוהדים שלא חושבים לפני מה שהם וזה לא בפעם הראשונה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's